AGVPS - APCR - ACVILA

Moderator: andrei vladeanu

Scrie răspuns
dan _city_center

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de dan _city_center »

CLAUDIU COZMA scrie:
George-Alexandru scrie:Am si eu o intrebare.In cazul in care mai apare un lot(13 loturi),cum va arata prima mansa?

pai o grupa v-a avea cinci loturi , prin tragere la sorti , iar la final vor merge mai departe tot trei loturi .
mie mi-au placut acvilele , dar le-am vazut doar la televizor , sper ca lucrurile sa ramana asa :D

stai ,ca nu s-a terminat ziua :!: sigur mai apar ceva cluburi sau asociatii :roll:

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de Genes Florin »

Astia mai noi sunt si ei dezavantajati, nu de grila de concurs ci de modul cum se face inscrierea la participare in aceasta editie a CN.
Nu este normal ce se intampla, si nu cred ca amenintarile isi au locul aici.
Balta Puiesti

Avatar utilizator
CLAUDIU COZMA
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 550
Membru din: Mar Iun 05, 2007 14:56
Puncte: 0
Localitate: BRASOV
Contact:

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de CLAUDIU COZMA »

dan _city_center scrie:
CLAUDIU COZMA scrie:
George-Alexandru scrie:Am si eu o intrebare.In cazul in care mai apare un lot(13 loturi),cum va arata prima mansa?

pai o grupa v-a avea cinci loturi , prin tragere la sorti , iar la final vor merge mai departe tot trei loturi .
mie mi-au placut acvilele , dar le-am vazut doar la televizor , sper ca lucrurile sa ramana asa :D

stai ,ca nu s-a terminat ziua :!: sigur mai apar ceva cluburi sau asociatii :roll:
asa e Dane , e pacat ca un lucru la care s-a muncit doua luni este luat la misto de oricine stie numarul de telefon a unui
crescator de pasari , din pacate ii dau dreptate lui Vladut , si opinia membrilor din lotul meu este de dezgust fata de ce se incearca acum pe ultima suta de metri , si e posibil orice .
dar poate din cauza codului portocaliu din sud , informatiile ajung distorsionat la Brasov :D
<°))))))><
><((((((°>

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de EX-UL »

Dragilor ,

un pic de moderatie va rog .....

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de Genes Florin »

Numai la noi se poate intampla, ca cei care te blameaza sa stea cu tine la masa.
Este peste puterea mea de intelegere.
In acest caz posibilitatea ca nici HFC sa nu se mai prezinte la acest CN este luata in calcul, nu de frica ci din respect fata de miscarea sportiva, un avertisment dat celor care i-am votat pentru a judeca si decide pentru noi, in caz de acceptare a cererii primite.
Noi credem ca cei alesi sa nu actioneze din prieteni, si sa nu uite ca sunt 12 cluburi care au dreptul la o parere.
Cred cu tarie ca,consiliul director o sa ceara si parerea presedintilor de club in acest caz.

Va multumesc !
Balta Puiesti

Buhac
Mesaje: 297
Membru din: Mie Feb 27, 2008 11:18

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de Buhac »

Vladut
Nu sunt interesat sa particip la nici un concurs organizat de Senior.
Retragete ,dute cu liga.
Renunta si la Floreasca ca vineri la vanatoare printre alti invitati il avem si pe ''NASUL" .
Daca te hotarasti pana joi seara suna-ma .Sa ii prezint eu programul meu .
Inscriete la Diana ca numai sageti ai trimis printre care si un bumerang Orhei .
Mitranescu nu se taraste ,eu l-am rugat sa participe ca vad ca tie iti este frica de o MAMALIGA :lol: :lol: :lol: :lol: .
Daca tu crezi ca pe mine ma manipuleaza cineva , imi fac griji !
Pile si relati raman intre OAMENI !
Ce pile si relatie aveai tu cu mine si cu Ninel cand ai primit de la noi sub forma de imprumut 15.000 euro fara sa pretindem un suc sau un carlig de pescuit ?
Spune-le odata oamenilor la ce concursuri au fost persoane furand, trisand ,etc.
Spune-le pe ce balti si cine era organizatorul .
Spune-le de ce nu ai luat masuri atunci .
Ameninti ca iese Iorgos cu o declaratie .
Nu a invatat sa scrie romaneste ? Poate sa o posteze si in greceste , ca stim sa rugam calculatorul sa o traduca .
Daca vrei sa le dai exemplu pescarilor de furturi, masluieli, trisari ,aranjamente si ce mai doresti tu poti sa incepi cu tine ,daca ai uitat iti aduc eu aminte ,aici pe net .

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de andrei vladeanu »

Buhac scrie: Nu vreau sa se inteleaga ca amenint dar daca raspunsul va fi negativ din motive neintemeiate a doua zi ma voi prezenta Minisru Secretar de Stat DOAMNA DOINA MELINTE cu tot ce trebuie pentru demararea altei proceduri de care nu cred ca mai are cineva nevoie dupa ce sa creat STABILITATE in fenomenul pescuit .
.
decat sa ajunga la doamna ministru problemele pescarilor de la carpzone vopsiti peste noapte in acvile mai bine sa fie primiti...
The One Team

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de Vali Vesa »

Buhac scrie: ...Ce pile si relatie aveai tu cu mine si cu Ninel cand ai primit de la noi sub forma de imprumut 15.000 euro fara sa pretindem un suc sau un carlig de pescuit ?...

Ce tare e asta... :lol: Daca l-ai ajutat ca pe un prieten, n-ar trebui sa-i scoti ochii acum. Sau e o mica incercare de santaj...
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de andrei vladeanu »

nu e niciun santaj. vladut i-a restituit banii de mult. e mitocanie.
The One Team

Buhac
Mesaje: 297
Membru din: Mie Feb 27, 2008 11:18

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de Buhac »

Vali si Andrei
Cred ca nu am exprimat clar .Ma refeream la PILE si RELATII.
1 Datorita neintelegerilor din C.Z.am fost nevoit sa caut o cale de a putea participa .Am incercat cu Califarul nu indeplinea conditiile prevazute de APCR.
2 Am ajuns la ACVILA unde am gasit intelegere .
Crede cineva ca am folosit PILE si RELATII sincer sa fiu nici eu nu credeam ca mai reusesc dupa ce cineva bine intentionat a intrebat de nr de inregistrare la AGVPS a Califarului.
3 A zis cineva ca nu a dat bani ?Eu am vrut sa spuna daca a avut nevoie de PILE si RELATII ori a fost OMENIE.
4 Cu ACVILA sa rezolvat scurt .Ei au mai facut membri si sunt reprezentati noi putem sa participam fara sa ne mai certam cu Orhei .
5 Vali santaj la ce ca nu inteleg ?
6 Vladut are si el dreptul la un vot nu cred ca te poate influienta cineva cum trebuie sa votezi decat actele cerute de regulament .
7 Damingene de vin ? Pai crede cineva ca sap la vie sa car vin pentru a putea sa scot bani din buzunar ?

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”