Apel la membrii APCR

Moderator: andrei vladeanu

Scrie răspuns
oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de oanavictor »

Vladut Mateianu scrie:Un amic de bine, mi-a trimis un link catre siteul de inmormantari, cimitirul.ro. Acolo , ce vad ? Poze cu monitorul facute de Balamuc Prezon, omul care nu numai ca a vandut parola la "dusmani" dar a mai si facut poze ca sa le aiba cand o fi cazul..... Premeditare demna de un adevarat tradator, om de doi bani... :oops:
adica cine nu este de acord cu mine este dusman :shock:
EU CRED CA SE NUMESTE TOTALITARISM :!:
si ar trebui macar in ceasul a-l doisprezecelea sa va cereti scuze pentru exprimarile nefericite la care aq-ti apelat :!:
romanul are o vorba ''iert dar nu uit '' :idea:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de Vladut Mateianu »

se pare ca nu sti care este rolul ghilimelelor intr-o postare. de asemenea, ar fi trebuit sa observi ce am subliniat cu aceasta postare si anume premeditare unei actiunii care nu isi avea rostul . numai ca asa am aflat cine a fost tradatorul, balamuc nu a primit codul de acces...deoarece existau niste banuieli..... :evil:

sunt curios ce facea victor oana daca un prieten apropiat pe care l-a gazduit si la hranit in propria casa, ii pleca cu crapii in portbagaj de pe balta (nefiind controlat, ca doar sunt prieteni !)...si ii mai ducea si plocon lui Rosioru... :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de oanavictor »

Vladut Mateianu scrie:se pare ca nu sti care este rolul ghilimelelor intr-o postare. de asemenea, ar fi trebuit sa observi ce am subliniat cu aceasta postare si anume premeditare unei actiunii care nu isi avea rostul . numai ca asa am aflat cine a fost tradatorul, balamuc nu a primit codul de acces...deoarece existau niste banuieli..... :evil:

sunt curios ce facea victor oana daca un prieten apropiat pe care l-a gazduit si la hranit in propria casa, ii pleca cu crapii in portbagaj de pe balta (nefiind controlat, ca doar sunt prieteni !)...si ii mai ducea si plocon lui Rosioru... :D
furtu-i furt iar o polemica pe organizare in nici un caz nu duce sa-ti fie dusman decat daca exista unele interese materiale :idea:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de Vladut Mateianu »

furt nu este doar cel fizic.... :wink: ce a facut omul ala nu are nicio scuza, timpul iti va dovedi ca am avut dreptate in legatura cu caracterul de tarfa al tradatorului.

referitor la interesele materiale, ai dreptate, dar din pacate asta este lumea noastra... :mrgreen:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de Val »

Nu ma intereseaza discutiile astea ezoterice si filozofice despre furt , tradare samd . Eu spun raspicat ca acest domn dezgroapa strict legat de persoana mea un rahat uscat si vechi , si REVINE cu niste lucruri care s-au mai scris , sunt cunoscute , samd . Fie nu are alta preocupare , fie ii este dor de mine , fie vrea sa ma jigneasca cu orice pret ! Asta in conditiile in care eu am zis PASS de ceva vreme .
In primul caz ii pot face rost de ceva treaba , poate vedem cu ce putem ajuta service-ul ala unde lucreaza domnia sa . In al 2-lea nu il pot ajuta pentru ca nu ma mai intereseaza nici o polemica cu nimeni . In al 3-lea caz daca se continua pe acest trend .... vom vedea .

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de oanavictor »

Ca peste tot in lume ,inaintea unor evenimente importante ,cazurile negative reapar ca ciupercile dupa ploaie .
Nici domeniul nostru nu poate face exceptie ,chiar daca aceste cazuri au fost dezbatute la timpul ,vor fi readuse pe tapet mult timp de acum incolo .
oana ................furtul sacosei
val ....................... legal ,implicari abuzive in 2010 ,agvps ,blaturi ,relatii ,selaru ,bentu
rosioru .............furt ,fals,deconturi ,NESTLE...........
vladeanu ...........sponsorizari avp ,mandarine,venit baut la festivitate ,banii lotului 2009 ,echipament lot moara vlasiei .......
mateianu ..........rapandule ,organizari cu cantec la floreasca ,decizii neconforme cu regulamentul
cazul CLUBUL PESCARILOR
SI MUUUUULTE ALTELE ............
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de Vladut Mateianu »

Corect.
Dar din pacate apar din gura unora care mai ieri nu stiau ce-i ala carpfishing (credeau ca-i un fel de mancare, gen plachie...), oameni care si-au facut din barfa un drum in viata...... Asta este problema.
repet, nu ma deranjeaza acuzele venite din partea celor care chiar au facut ceva ptr acest sport, ma deranjeaza faptul ca in carpfishing toti neavenitii isi dau cu parerea, acuza si jignesc doar bazandu-se pe niste vorbe auzite pe undeva..... :(
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de andrei vladeanu »

oanavictor scrie: (...)
vladeanu ...........venit baut la festivitate.(...)
pentru ca vad ca tot insisti cu povestea asta.
exista un intrerviu filmat dat de mine exact in timpul festivitatii din franta. se poate vedea starea in care ma aflam.
din pacate, nu cred ca exista vreo filmare din 2005, la festivitatea de premiere a cupei mondiale din america, cand oana victor s-a prezentat beat mort in treningul romaniei. pantalonii erau pusi invers cu sigla frf (era treningul de la fotbal) la spate.
The One Team

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de Val »

oanavictor scrie:Ca peste tot in lume ,inaintea unor evenimente importante ,cazurile negative reapar ca ciupercile dupa ploaie .
Nici domeniul nostru nu poate face exceptie ,chiar daca aceste cazuri au fost dezbatute la timpul ,vor fi readuse pe tapet mult timp de acum incolo .
oana ................furtul sacosei
val ....................... legal ,implicari abuzive in 2010 ,agvps ,blaturi ,relatii ,selaru ,bentu
rosioru .............furt ,fals,deconturi ,NESTLE...........
vladeanu ...........sponsorizari avp ,mandarine,venit baut la festivitate ,banii lotului 2009 ,echipament lot moara vlasiei .......
mateianu ..........rapandule ,organizari cu cantec la floreasca ,decizii neconforme cu regulamentul
cazul CLUBUL PESCARILOR
SI MUUUUULTE ALTELE ............
Si ce sa inteleg Victore de aici ? Doriti neaparat sa polemizez , sa ma apuc iarasi de scris pe toate forumurile , sa va pun bete in roate de acum incolo , sa intind antene , sa fac memorii , sa dau iarasi solutii de atac , sa dau replici , sa fac poze la ecrane de calculatoare , samd ?? Chiar nu intelegi ca am obosit si nu ma mai intereseaza ?
Nu inteleg joaca asta cu batul prin gard vizavi de mine facuta de un cetatean pe care nu stiu daca l-am vazut si salutat de 3-4 ori in viata .
Cred ca ambele tabere , care or fi alea , nu au nevoie acum de o polemica cu mine de nici o parte implicat . Eu am altele mai bune de facut iar voua nu vreau sa va ocup timpul . Asta atit timp cit nu ma simt lezat , jignit si calomniat . Atunci va trebui sa am un punct de vedere .

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de oanavictor »

andrei vladeanu scrie:
oanavictor scrie: (...)
vladeanu ...........venit baut la festivitate.(...)
pentru ca vad ca tot insisti cu povestea asta.
exista un intrerviu filmat dat de mine exact in timpul festivitatii din franta. se poate vedea starea in care ma aflam.
din pacate, nu cred ca exista vreo filmare din 2005, la festivitatea de premiere a cupei mondiale din america, cand oana victor s-a prezentat beat mort in treningul romaniei. pantalonii erau pusi invers cu sigla frf (era treningul de la fotbal) la spate.
din pacate nu-mi aduc aminte de asa ceva dar un lucru este foarte clar ''DACA SITUATIA DE CARE SPUI TU ESTE REALA ,ATUNCI DA ,ALA ERA VICTOR OANA UN PESCAR BEAT CARE FURASE SI EL UN TRENING CU ROMANIA DE LA LOTUL NATIONAL DE FOTBAL ,PE CAND IN SITUATIA LUI VLADEANU ,EI BINE EL CHIAR REPREZENTA ROMANIA LA ACEA COMPETITIE FIIND VICE CAPITANUL LOTULUI :!:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”