RECUPERAREA DATORIEI

Moderator: andrei vladeanu

Scrie răspuns
Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de Val »

barbumarius scrie:Te-ai apropiat cam mult de casa si nu e bine. :lol: :lol: :lol:

Ma trage atza ce sa fac ... Mi-e dor de voi toti ca de mama :lol: :lol:

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de Vladut Mateianu »

@val

nu cred ca merita sa te inervezi ptr personajul care posteaza numai ca sa arunce cu rautati. de altfel, cred ca o sa-i dau BAN permanent ca deja este obositor si a inceput cu vechile placi ! :oops:

Concediu placut si nu-l mai bagati in seama...apropo, intreaba-l pe privat cu cate kg s-a castigat concursul de la el de pe balta cu 17 echipe si 6 zile... :D asta asa, ca sa mai faca misto de hobaia ! :lol:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de cornelserbu »

cred ca ar fi cazul ca vladeanu, mateianu si pangica sa se mai potoleasca putin...banii furati de rosioru nu sunt banii lor ci a celor 120 de participanti la cn 2009, iar acel nesimtit care s-a infruptat din banii pescarilor pozand tot timpul intr-un monument de moralitate nu era altceva decat presedintele apcr ales pe viata cum le placea unora sa spuna...
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de andrei vladeanu »

cornelserbu scrie:cred ca ar fi cazul ca vladeanu, mateianu si pangica sa se mai potoleasca putin...banii furati de rosioru nu sunt banii lor ci a celor 120 de participanti la cn 2009, iar acel nesimtit care s-a infruptat din banii pescarilor pozand tot timpul intr-un monument de moralitate nu era altceva decat presedintele apcr ales pe viata cum le placea unora sa spuna...
ok. m-am potolit putin
ce sa facem cu banii, domnule serbu?
The One Team

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de cornelserbu »

andrei vladeanu scrie:ok. m-am potolit putin
ce sa facem cu banii, domnule serbu?
nu ma lua cu domnule serbu ca ma bagi in ceata :D

parerea mea este ca ar trebui sa se faca exact ceea ce s-ar fi facut cu ei daca nu-i fura rosioru...iar daca ai argumente contra acestei simple pareri, sunt curios sa le aflu si sa le respect.
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de andrei vladeanu »

cornelserbu scrie:parerea mea este ca ar trebui sa se faca exact ceea ce s-ar fi facut cu ei .
ce?
The One Team

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de cornelserbu »

andrei vladeanu scrie:ce?
pai cred ca tu stii mai bine, doar ai facut parte din staful delegatiei...gandeste-te ca in timpul deplasarii, rosioru te anunta pe tine si pe oana ca mai sunt disponibili 2500 de euro pe care tocmai "uitase" ca-i mai are...ce ati fi facut cu ei ?...nu ma intreba pe mine, fiindca nu eu am fost acolo, dar sunt cat se poate de convins ca nici nu ati fi facut opere de caritate cu ei si nici "pliante" ca udrea cum propune val.
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de Val »

cornelserbu scrie:cred ca ar fi cazul ca vladeanu, mateianu si pangica sa se mai potoleasca putin...banii furati de rosioru nu sunt banii lor ci a celor 120 de participanti la cn 2009, iar acel nesimtit care s-a infruptat din banii pescarilor pozand tot timpul intr-un monument de moralitate nu era altceva decat presedintele apcr ales pe viata cum le placea unora sa spuna...
Mai Cornele , eu nu am de ce sa o las mai usor cu banii furati de Rosioru . Confunzi institutia cu persoana .... Tocmai ca era ales pe viata si a facut ce a facut .... s-a schimbat conducerea si s-a dus la bun sfarsit un CN 2010 :lol: . Stiu ca asta doare !! dar doare rau de tot .....
Nu eu sau AV sau MV am furat banii aia , nu inteleg ce dracu tot o tineti targa - langa la modul asta . Si tu si Oana creati falsa impresie ca din suma aia de bani ne-am infruptat vreo 20 insi , vezi Doamne , fosta "crema" a APCR - nimic mai FALS ! I-a ciordit Rosioru si noi , impreuna cu alte 14 persoane , am reusit sa recladim credibilitatea APCR in ciuda tuturor premizelor nefavorabile lasate de LV . Iar ce se va face cu banii - dracu sa-i ia ....sa faca ce vor cu ei , dar nu mai aruncati cu vorbele , mai citeste lumea si nu stie inceputurile acestei activitati , ne ia pe toti de mitomani si infractori - eu zic ca e pacat .....
Ultima oară modificat Dum Aug 08, 2010 21:23 de către Val, modificat 1 dată în total.

dan _city_center

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de dan _city_center »

cornelserbu scrie: ..gandeste-te ca in timpul deplasarii..... rosioru te anunta pe tine si pe oana ca mai sunt disponibili 2500 de euro pe care tocmai "uitase" ca-i mai are...ce ati fi facut cu ei ?...l.
asa cum reiese din poza :D
s-a hotarit !
se dau banii lotului din 2009!da...nu acum... :roll:

Imagine

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de barbumarius »

Ce vremuri. :lol: :lol: :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”