RECUPERAREA DATORIEI

Moderator: andrei vladeanu

Scrie răspuns
malin
Mesaje: 13
Membru din: Lun Feb 09, 2009 9:43

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de malin »

Dar ce zic eu, Victorash, sa fii intrat oare banii de sponsorizare AVP 2010 (veniti cu intarziere de un an) la aia care aveau branduite tricourile cu AVP + banner AVP in stand + articole scrise la AVP, baietii aia pe care i-am vazut eu invinsi la finala de la Moara? Pai atunci inseamna ca AVP a mutat banii dintr-un buzunar in altul. Asta da marketing. 8)

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de oanavictor »

Dan Mitranescu scrie:Sa inteleg ca teapa de 8500 euro , promisi sponsorizare de catre AV P , nu a fost data celor 8 pescari care au format lotul Romaniei in 2009 ci APCR -ului.

Ma simt mai bine acum ... :lol:

P.S. Sponsorizarile facute de catre : Baracuda , Energofish si Arrow au fost pentru cei 8 pescari si nu au nici o legatura cu restul turneului. Este vorba despre 800 euro pe care noi i-am scos din buzunar pentru deplasare ( deoarece altii "nu mai erau" ).
ACESTE SPONSORIZARI AU FOST ADUSE DE OANA PRIN RELATIILE DE PRIETENIE CU CEI 3 VANZATORI DE ARTICOLE DE PESCUIT .
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de oanavictor »

andrei vladeanu scrie:
insa fi si tu o data barbat si recunoaste cum a ajuns impostoru asta batran si paranoic la cm franta

luati-l mai si pe el in franta...(ai rugat tu in sedinta)

asa e sau nu?
EU AM FOST ALES DEMOCRATIC LA PROPUNEREA MEMBRILOR G6 ,PENTRU CA NU ERA NORMAL CA 4 DINTRE EI SA ORGANIZEZE COMPETITIA PE BANII LOR IAR ALTI TRANTORI SI GINITORI SA SE LIPEASCA PE LANGA .
TU NU AI FOST ALES DE NIMENI ,TE-AI INFILTRAT PE MOTIV DE AVP [mai ti minte cand dadeai comunicate oficiale din partea avp :?: :!: ],INITIAL AI SPUS CA PENTRU TINE PLATESTE AVP ,CA TU VI CA ZIARIST .......NU AI AVUT NICI O FUNCTIE SI TOTUSI AI BENEFICIAT DE O SUMA CONSIDERABILA DIN BANII LOTULUI .
AI FACUT DEPLASAREA LA ANTRENAMENT CU AVIONUL PE BANII LOTULUI .GABI SANDU SI GABI TOMULESCU AU FACUT LOBBY PENTRU TINE CA VEZI DOAMNE FARA TINE NU SE POATE .AM CEDAT RUGAMINTILOR CELOR 2 SI AI FOST INCLUS IN DELEGATIA PENTRU ANTRENAMENT .IAR PENTRU DELEGATIA PENTRU COMPETITIE TE ROG FRUMOS SA NE SPUI CE CAUTAI ACOLO SI IN CE CALITATE :!: :?:
TE-AI AUTONUMIT CAPITAN DESII PE DOCUMENTELE TRIMISE LA CIPS NU FIGURAI DELOC .
IN LOC DE 300 DE EURO CA LA FIECARE MEMBRU AL DELEGATIEI PENTRU TINE SA PLATIT 440 EURO .
ramane cum am afirmat mai sus si anume ca prin metode specifice te-ai infiltrat in delegatia Romaniei si ai devenit o lipitoare si o capusa :!: [/size]
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de oanavictor »

Si ca o informatie de ultima ora
In urma unei convorbiri telefonice cu lipitoarea Vladeanu acesta a afirmat ca de ce sa nu opreasca si el din acesti bani contravaloarea celebrelor mandarine pe motiv ca nu i sa recunoscut titulatura de sponsor :!: [/size]
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de cornelserbu »

andrei vladeanu scrie:ai dreptate cornele
si in mod cert am mai facut si multe alte greseli. si vom mai face.

insa fi si tu o data barbat si recunoaste cum a ajuns impostoru asta batran si paranoic la cm franta

luati-l mai si pe el in franta...(ai rugat tu in sedinta)

asa e sau nu?
1. nu cred ca a recunoaste chestia asta este o dovada de barbatie, ca sa nu mai zic ca in general ma simt barbat doar in relatiile cu sexul opus...in rest, sunt doar om... sa nu mai spun ca am recunoscut public la sedinta voastra !?!
2. invectivele astea de impostor si paranoic sunt mult prea mult vis-a-vis de persoana in cauza, iar tu le folosesti doar pentru ca sunteti acum in contre
3. nu ma poti convinge niciodata ca victor oana a fost in franta pentru ca v-am rugat eu sa-l luati...
4. chestia cu greselile e intr-adevar valabila, dar e bine sa nu se repete aceleasi greseli.
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de cornelserbu »

oanavictor scrie:Si ca o informatie de ultima ora
In urma unei convorbiri telefonice cu lipitoarea Vladeanu acesta a afirmat ca de ce sa nu opreasca si el din acesti bani contravaloarea celebrelor mandarine pe motiv ca nu i sa recunoscut titulatura de sponsor :!: [/size]
si cam la ce pret per kilogram s-a gandit ??? :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

victoras h
Mesaje: 25
Membru din: Vin Iul 23, 2010 6:16

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de victoras h »

malin scrie:Dar ce zic eu, Victorash, sa fii intrat oare banii de sponsorizare AVP 2010 (veniti cu intarziere de un an) la aia care aveau branduite tricourile cu AVP + banner AVP in stand + articole scrise la AVP, baietii aia pe care i-am vazut eu invinsi la finala de la Moara? Pai atunci inseamna ca AVP a mutat banii dintr-un buzunar in altul. Asta da marketing. 8)
dupa cum iti explicam si la telefon nu am nimic personal cu tine Malin, dar vad incet incet ai preluat si tu dupa modelul AV si VM tactica de invartire a sacului dupa picket...

inca o data ..poate de data asta pricepe si vladut :roll: desi ma indoiesc ca sunt multi care vor sa creada ca cineva in Romania plateste bani pentru valoare. AVP a platit Carping Club pentru a-i face publicitate si probabil va mai plati si in 2011 si probabil vor fi si altii pentru ca au vazut ca merita... si pe cine ai fi vrut sa sponsorizeze decat un lot bun si organizat ..pe mese cu berbecutii nu da nimeni bani..

PS: baietii pe care i-ai vazut tu invinsi la Finala au castigat aceasta mansa cu 5 puncte si au realizat un record national si posibil european...si probabil daca mai erau membrii APCR ar fi fost si in Anglia...dar de "...daca nu mai fac parte din Apcr" ( aici am citat un prieten "drag" multor pescari din Romania) ...dar despre astea in urmatorul numar al revistei

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de Andrei I »

Razboi ... razboi... rascoala... lovitura de stat... la armeeee !! :D

Ce frumos e pescuitul...
Milionar excentric

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de Genes Florin »

tipati ca din gura de sarpe, dale AV-ule bani si lasa-i ca de va intalniti pe balta va luati in brate si va pupati.
Nu este treaba mea ce se intampla cu acei bani, dar m-am saturat de atata mancatorie si ura, o imagine a pescuitului de crap din romania.
Sa inteleg ca acum nu mai puteti consuma" va lasat ficatu" si ati trecut la atacuri.
Fiti domnilor OAMENI.
Balta Puiesti

malin
Mesaje: 13
Membru din: Lun Feb 09, 2009 9:43

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de malin »

Victorash, orice om normal care citeste postul tau cu ala de face fotografii pe la CN si raspunsul meu, intelege perfect despre ce este vorba. Aceeasi persoana care din motive legate de buget nu a validat sponsorizarea CN anul trecut de catre AVP, anul asta sponsorizeaza clubul lui Victorash din partea AVP. Victorash cu tricoul inscriptionat AVP este una si aceeasi persoana cu Victorash ala care ma acuza pe mine ca am tepuit cu AVP-ul CN de crap anul trecut. Este intr-adevar putin cam complicat de urmarit logica acestei insiruiri, insa interesele tale domnule Hodorog sunt evidente. Ai pierdut, AVP a asteptat finala ca pe o mare realizare mediatica, nu a fost asa fiind sponsorizarea Superpescar, iar Toader, in loc sa cante ode competitiei, a ajuns sa scrie pe genunchi un fel de editorial cu injuraturi si flegme la adresa CN de crap. Simplu, la fel de simplu ca traseul banilor de la AVP la Carping Club. In rest, politele cu iz de sociopatie pe care vrei tu sa le platesti pe aici nu ma intereseaza. :wink:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”