Site APCR

Moderator: andrei vladeanu

Scrie răspuns
dan _city_center

Re: Site APCR

Mesaj de dan _city_center »

andrei vladeanu scrie:telefonul inchis l-a avut mircea f. intre timp mi-a dat sms ca e plecat din tara.

, dar hai sa ne concentram pe cea initiala.
in ordinea initiala.....stii foarte bine ca am mai avut discutii particulare pe tema asta :roll:
1.CUPA ROMANIEI a doua competitie ca valoare din Romania se murdareste cu recuperarea banilor disparuti.......



asta in conditiile in care prima competitie a ROMANIEI, CAMPIONATUL NATIONAL a fost organizat pe balti si lacuri puse gratuit de catre patronii ,unii dintre acestia facind si sponsorizari.....

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Site APCR

Mesaj de andrei vladeanu »

discutia initiala era despre site-ul apcr.eu
The One Team

dan _city_center

Re: Site APCR

Mesaj de dan _city_center »

andrei vladeanu scrie:discutia initiala era despre site-ul apcr.eu
pai e bine. acolo nu a aparut nimic despre recuperarea banilor in cadrul CUPEI ROMANIEI.
si e saitul APCRului .oficial.
acolo nu se pomeneste nimic de asa ceva. :roll:

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Site APCR

Mesaj de andrei vladeanu »

pentru ca nu-mi da mircea f codurile, am mai zis.
The One Team

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Site APCR

Mesaj de Vladut Mateianu »

e urat ca site-ul apcr este pe mainile unui dusman apcr.... si siteul este facut din banii nostri, ai apcr-ului ! :twisted:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

dan _city_center

Re: Site APCR

Mesaj de dan _city_center »

dan _city_center scrie:
andrei vladeanu scrie:discutia initiala era despre site-ul apcr.eu
pai e bine. acolo nu a aparut nimic despre recuperarea banilor in cadrul CUPEI ROMANIEI.
si e saitul APCRului .oficial.
acolo nu se pomeneste nimic de asa ceva. :roll:

@Andrei

pe saitul APCR cel oficial , se posteaza anuntul CUPA ROMANIEI a APCRului la Hobaia.
pe saitul CRAPMANIA se posteaza CUPA ROMANIEI a APCRului la Hobaia care la un moment dat se murdareste si cu recuperarea banilor pierduti.
acest lucru devine oficial ......desi patronul baltii HOBAIA ....stia socoteala lui.omul vroia banii. banii lui.banii pescarilor.....
atunci cind s-a postat concursul ,telefoanele cu siguranta functionau ,chiar daca nu erau in tara :D .
cine raspunde acum .....evident nimeni, toata lumea se ascunde......timpul trece ,pescarii uita ,vin alte concursuri ...si viata merge inainte.
la anul vom fi din nou, prezenti la caserie :D

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Site APCR

Mesaj de oanavictor »

Promisiunea ferma a apcr-ului a fost aceea ca dupa concursul de la Hobaia banii furati de Rosioru vor fi recuperati si dirijati catre cei 8 pescarii care ne-au reprezentat in Anglia in anul 2009 .
Acei bani nu au nici o legatura cu fondurile apcr-ului 2010 .
Socoteala simpla ne arata ca la 60 concurenti sau adunat 30.000 ron .
12000 RON SAU PLATIT CATRE PATRONUL HOBAIA ,7OOO RON ARBITRAJUL SI CUPELE ,TOTAL 19.000 RON .
30 000 RON -19.000 RON =11.000 RON .
EXACT ATAT TREBUIE SA RETURNEZE APCR-UL CATRE LOTUL NATIONAL 2009 :!:

APCR...........PUNE BANII PE MASA SI RESPECTA PROMISIUNILE :idea:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Site APCR

Mesaj de andrei vladeanu »

oanavictor scrie:Promisiunea ferma a apcr-ului a fost aceea ca dupa concursul de la Hobaia banii furati de Rosioru vor fi recuperati si dirijati catre cei 8 pescarii care ne-au reprezentat in Anglia in anul 2009 .
apcr nu a promis niciodata ca banii recuperati vor fi dirijati catre cei 8 pescari. niciodata.
The One Team

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Site APCR

Mesaj de Vladut Mateianu »

De altfel ma mir cum de are V. Oana atat tupeu sa intervina in treburile interne ale Apcr-ului si sa impuna reguli... :oops: Ce ar fi daca ne-am baga si noi sa decretam ca balta Darvari are pret prea mare ptr cat peste mai are, lucru care ar face normal restituirea unei parti din bani catre pescarii care nu prind nimic zile la rand...pe banii lor ! :oops:

Mai bine sa ne vedem fiecare de ograda lui si o sa fie mult mai liniste... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Site APCR

Mesaj de andrei vladeanu »

profitul facut cu ocazia cupei romaniei de la hobaia apartine cluburilor membre apcr.
acest profit ar fi putut fi mai mare daca rosioru respecta intelegerea, iar apcr nu platea chiria baltii. nu a fost asa.
sa nu mai amestecam lucrurile.
The One Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”