chiroiu 4

Unde pescuim? Partide de pescuit. Comentarii, concluzii si recomandari pentru baltile de crap.

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, gor965

Scrie răspuns
florin pocris
pescar de competitie
Mesaje: 1353
Membru din: Vin Sep 28, 2007 20:43
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: chiroiu 4

Mesaj de florin pocris »

Dan Serban scrie:
lulupescar scrie: daca sunt membru GL nu am voie sa pescuiesc pe alta balta?trebuie numai pe hiroiu4 sa merg?daca ma duc si la mv2 si pescuiesc e vreo problema?ai impresia ca "perii"pe Nea Victorash??ramai cu impresia!!!
Cat despre chiroiu 4 crezi ce vrei,spui ce vrei..poate VENITI TOTI CU DOVEZI CLARE SI CONCRETE IN SUSTINEREA AFIRMATIILOR CA SA FURAT PESTE DIN CHIROIU 4!!!

si cata grasu..nu am "periat"pe nimeni,si cu "pomana"nici atat...am pescuit mereu ca toti ceilalti pe mv2!!!
asa ca nu mai inventati toti tot felul de subiecte si presupuneri!!!

Ps

ma bucur k ,CHIROIU4, CLUBUL GREEN LAKE, EU,ARSINEL Si TOTI MEMBRII GL..suntem in "atentia" voastra...ma bucur ca ne urmariti..partidele,postarile,rezultatele,si tot ce tine de realizarile si actiunile noastre.
Asta inseamna ca SUNTEM BUNI IN CEEA CE FACEM SI MAI ALES SUNTEM UN CLUB UNIT SI CU O BUNA ORGANIZARE INTERNA,mai pe intelesul celor ce nu inteleg...SUNTEM O MARE FAMILIE.

seara buna!!!

ps.In curand anunt cand voi pescui din nou pe mv2!!!sa priviti camerele!!
iar la chiroiu4 cand ajung sper sa va gasesc pe acolo pe toti care "comentati"..
Lulule, maine imi iau concediu varule, sa te urmaresc cu o mai mare atentie. :lol: :lol:
Stai parcat ca ti-ai luat avant.
nasuk te inseli ,nu mi-am luat avant si nici "parcat"nu tre sa stau ca nu am de ce.....
am raspuns la ce au scris"colegii"despre chiroiu4...ca "o umflam"mai mult decat trebuie,apoi "s-au luat"de persoana mea..ca pescuiesc colo sau colo....ca "perii"pe unul sau altul...eu nu am facut decat sa raspund "atacurilor"...

in consecinta nu mai zic nimic fiecare sa scrie si sa ramana cu parerea lui...fiecare isi stie viata,ajunsurile si neajunsurile,bucuriile si necazurile,putintele si neputintele...
eu unul incerc sa fac ce imi place si ce pot,atat cat pot,si unde pot(asta referitor la baltile de pescuit).

o zii buna tuturor!

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: chiroiu 4

Mesaj de petre iulian »

@ cata grasu

baltile bine populate si fara structuri eu le numesc acvariu si nu este un atac :wink:
Asta nu inseamna ca balta nu este buna :wink: ..Moara ,Greaca ,Sulimanu ,Magura ,Doripesco ,etc sunt balti bune si merg in concursuri dar `de placere` cand mergeam ,alegeam balti cat mai salbatice unde `munca sa fie `in gandire ` nu munca fizica si rezistenta ..

Pe mine nu ma deranjeaza ca se plateste in plus la Moara pontonul pt. ca in concursuri nu platesc in plus :wink:

Referitor la populari pe Chiroiu te anunt ca oricart ai popula tot nu o sa se prinda mult peste pentru ca se pescuieste doar pe cel mult o jumatate din balta si la cati plauri ,insulitze ,pomi in apa ,fund dublu pe unele zone are unde sa se ascunda cand simte pericol si are hrana naturala suficienta :wink:

Daca o curata si o lasa cheala (acvariu )te asigur ca o sa se prinda mult mai mult peste pentru ca ramane si fara adapost si fara hrana si nu mai are unde sa se ascunda :wink:

Referitor la chitanta te anunt ca eu nu pescuiesc decat in regim de concurs :wink: .....

o zi buna si nu mai intervin pentru ca nu am platit reclama pentru Chiroiu pe acest site si deja consider ca abuzam de binevointa administratorului Crapmania :wink:
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

pate florin
Mesaje: 655
Membru din: Vin Iul 23, 2010 20:18
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: chiroiu 4

Mesaj de pate florin »

O NOUA PARTIDA PE CHIROIU 4, O PARTIDA FULGER DACA O POT NUMI ASA.
IMPREUNA CU PRIETENUL MEU ROBERT BUZARNEA NE-AM HOTARAT SAMBATA LA PRANZ SA FACEM O PARTIDA SCURTA DE PESCUIT PE CHIROIU 4 DE 18 H.
DE SAMBATA DE LA ORA 16:00 PANA DUMINICA LA ORA 10:00.
IMPREUNA CU ROBERT AM PLECAT SA PESCUIM PE NOU LOC DESCOPERIT DE DNUL VALER RUSSU IN PRIMAVARA, VRAND SA ARATAM CA DUPA ORICE LOC SE POATE PRINDE PESTE PE CHIROIU 4.
AJUNGAND PE BALTA AM VRUT SA FACEM UN PESCUIT DE VITEZA AVAND FOARTE PUTINE ORE LA DISPOZITIE, PESCUIND LA INTERCEPTIE VIZAND NUMAI CAPTURI. EU URMAND SA PESCUIESC PE PLAURUL DIN FATA PONTONULUI 5 SI ROBERT SPRE PLAURUL DE LA BURSUCI.
PRIMA TRASATURA A VENIT NUMAI PUTIN DE 2 H. INTR-UN FINAL EU AVAND 6 TRASATURI DINTRE CARE SI CAPTURA 15,43 KG IAR ROBERT AVAND 4 TRASATURI.
O PARTIDA EXTRAORDINARA DAR DIN PACATE TIMPUL NU NE-A PERMIS SA STAM MAI MULT.
MA VOI INTOARCE CAT DE CURAND PE ACEST LOC PENTRU O PARTITA DE CEL PUTIN 72 H PENTRU A-I PRINDE SI PE FRATII MAI MARI AI ACESTEI CAPTURI.
vicecampion national
2014

pate florin
Mesaje: 655
Membru din: Vin Iul 23, 2010 20:18
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: chiroiu 4

Mesaj de pate florin »

POZE
Fişiere ataşate
1.jpg
1.jpg (213.99 KiB) Vizualizat de 1125 ori
vicecampion national
2014

pate florin
Mesaje: 655
Membru din: Vin Iul 23, 2010 20:18
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: chiroiu 4

Mesaj de pate florin »

.
Fişiere ataşate
CAM00222.jpg
CAM00222.jpg (215.75 KiB) Vizualizat de 1124 ori
vicecampion national
2014

pate florin
Mesaje: 655
Membru din: Vin Iul 23, 2010 20:18
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: chiroiu 4

Mesaj de pate florin »

.
Fişiere ataşate
3.jpk.jpg
3.jpk.jpg (238.88 KiB) Vizualizat de 1441 ori
2.jpk.jpg
2.jpk.jpg (237.78 KiB) Vizualizat de 1441 ori
vicecampion national
2014

pate florin
Mesaje: 655
Membru din: Vin Iul 23, 2010 20:18
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: chiroiu 4

Mesaj de pate florin »

scuze asta trebuia
Fişiere ataşate
1.jpg
1.jpg (213.99 KiB) Vizualizat de 1440 ori
vicecampion national
2014

pate florin
Mesaje: 655
Membru din: Vin Iul 23, 2010 20:18
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: chiroiu 4

Mesaj de pate florin »

scuze leam incurcat
Fişiere ataşate
6.jpk.jpg
6.jpk.jpg (194.77 KiB) Vizualizat de 1439 ori
vicecampion national
2014

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: chiroiu 4

Mesaj de gabi1 »

pate florin scrie:scuze leam incurcat
Posteaza si tu cand esti mai dezinhibat. :wink: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

pate florin
Mesaje: 655
Membru din: Vin Iul 23, 2010 20:18
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: chiroiu 4

Mesaj de pate florin »

mersi :D
vicecampion national
2014

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Balti de Crap”