Livada-Oradea

Unde pescuim? Partide de pescuit. Comentarii, concluzii si recomandari pentru baltile de crap.

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, gor965

Scrie răspuns
ioji arad
Mesaje: 130
Membru din: Lun Feb 09, 2009 21:39
Puncte: 0
Localitate: ARAD
Contact:

Re: Livada-Oradea

Mesaj de ioji arad »

robyvan scrie:
ioji arad scrie:
patrik scrie:Nu se stie nimica de Livada???Ceva nou???Nu a fost nimeni pe balta???

Noutatea este urmatoarea:
Am auzit un zvon legat de aceasta balta de la Livada, cum ca toti pestii cu greutate cuprinsa intre 10kg-23kg au luat directia belti lui Sakal, in decursul ultimelor doua saptamani.Stie cineva ceva legat de acest zvon?



Zvonul nu mai este zvon .ESTE ADEVARAT. dupa o discutie telefonica cu un amic din Oradea acesta mi-a confirmat ca tot pestele mare de la Livada de Bihor a luat destinatia belti lui Sakal si toti crapii mari din barajul Taut din jud.Arad au ajuns in aceasi locatie "Sakal Lake'S.
este si un avantaj......balta e mai aproape de tine.....si de mine..... :lol: :lol: :lol:
Ai dreptate :lol: :lol: :lol:
REZISTENTU83

Avatar utilizator
danielcotoz
Mesaje: 620
Membru din: Sâm Dec 18, 2010 16:00
Puncte: 0
Localitate: satu mare

Re: Livada-Oradea

Mesaj de danielcotoz »

decat sa fac 600km pana acolo mai bine emrg in ungaria unde pe aceeasi raza am lacuri muuuult mai bune si muuuult mai ok. si nici acolo nu dau cu bile pline de rumegus :lol:
ma socat omu asta cu bilele lui de rumegus.
voi stiti de astfel de bile?

Avatar utilizator
Saky
Mesaje: 872
Membru din: Mar Apr 01, 2008 0:10
Puncte: 0
Localitate: ARAD

Re: Livada-Oradea

Mesaj de Saky »

[/quote]
este si un avantaj......balta e mai aproape de tine.....si de mine..... :lol: :lol: :lol:[/quote]
dar e mai departe de Dan...... :wink:[/quote]


foarte departeeeeee :lol: :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Balti de Crap”