Peris o super balta...

Unde pescuim? Partide de pescuit. Comentarii, concluzii si recomandari pentru baltile de crap.

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, gor965

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Mesaj de petre iulian »

yeti scrie:ba cocosatule, daca afla nea petcu cat peste iai luat de pe moara te indoaie cu bataia !
acum stiu ca vrei sa te aciuezi pe la dirvari sa furi peste cu tiganu ala de a fost arbitru. ce dracu MAI CIUDATULE tu crezi ca lumea e proasta ?

apropo, partenerul tau george, de ce nu te mai ia cu el la peste ?


@ bai nene cred ca ma confunzi... cred ca daca vede domnul PETCU VICTOR ce-ai scris rade si cu ,"curul " de tine :shock: :shock: . si stie el de ce.....
@ eu nu am nici un partener "tigan" care a fost arbitru si fac si am facut echipa mereu cu GEORGE ALEXANDRU in echipa GOLD TEAM......(uita-te pe grilele de concurs moarra vlasiei-hobaia) si am fost si saptamana asta cu el la peste........!
@ pe DARVAR nu am fost niciodata la peste asa ca..... :shock:

@ daca te intereseaza pe moara vlasiei am liber pe balta non-stop fara nici un ban ....patronul stie de ce.....
@ EU SPER CA AI FACUT O CONFUZIE SI SPER SA RECUNOSTI!
@ DACA AI CEVA DE IMPARTIT CU MINE SUNA-MA LA 0730408447 SI POATE MA CUNOSTI CU ADEVARAT.....

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de Andrei I »

Am fost pe 31 august la Peris pt. o partida de aprox 36 de ore. Super balta, conditii excelente de pescuit, balta este luminata, peste este foarte mult.
Nu a intrat la mine captura dar prindeam regulat crapi de 6-7kg.
Din pacate am avut bile de 15 si 16 si nu puteam sa impiedic ciortanul sa traga desi am pus si 3 bile de 15 pe fir!!!

Cred ca au fost in jur de 15-20 de ciortani si 8 crapi.


O sa revin cu siguranta la PERIS...unde sunt sigur ca o sa imi stabilesc un nou record personal.

Dl. Albastroiu este o gazda exceptionala. Multumiri...

Andrei
Milionar excentric

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Balti de Crap”