Sanpaul 2014

Unde pescuim? Partide de pescuit. Comentarii, concluzii si recomandari pentru baltile de crap.

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, gor965

silviu_ms
Mesaje: 346
Membru din: Dum Mar 08, 2009 14:09
Puncte: 0
Localitate: Targu-mures

Re: Sanpaul 2014

Mesaj de silviu_ms »

Din cate imi aduc aminte nu era voie accesul cu caini, sau cel putin al meu nu era bun :evil:
Mult succes in continuare

Avatar utilizator
alin pitters
Mesaje: 223
Membru din: Sâm Noi 21, 2009 16:48
Puncte: 0
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Sanpaul 2014

Mesaj de alin pitters »

silviu_ms scrie:Din cate imi aduc aminte nu era voie accesul cu caini, sau cel putin al meu nu era bun :evil:
Mult succes in continuare
Axi are picioarele din spate bolnave, l-a lovit o masina cand a fost mic. A stat mai mult in cort sau cel mult o scurta plimbare in stand.
A fost o exceptie data fiind conditia lui mai speciala.

briche
Mesaje: 196
Membru din: Mar Mai 04, 2010 23:31
Puncte: 0
Localitate: Medias, jud. Sibiu

Re: Sanpaul 2014

Mesaj de briche »

Bravo Aline, cum ai reusit sa pacalesti amurii? Da-ne detalii, pe ce stand, la ce au intrat, chiar m-ai facut curios. Sau asteptam un articol la tine pe blog!

adorjanii
Mesaje: 38
Membru din: Joi Iul 28, 2011 13:03

Re: Sanpaul 2014

Mesaj de adorjanii »

silviu_ms scrie:Din cate imi aduc aminte nu era voie accesul cu caini, sau cel putin al meu nu era bun :evil:
Mult succes in continuare
Buna,

Da, observatia ta este perfect justificata. Accesul in stand cu animale de companie nu este permis pentru a nu deranja pescarii din standurile din apropiere. In cazul acesta toate standurile de pe malul respectiv au fost rezervate de catre un grup de prieteni apropiati. Evident ca nu era cum sa deranjeze catelul in acest caz.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Balti de Crap”