Solacolu

Unde pescuim? Partide de pescuit. Comentarii, concluzii si recomandari pentru baltile de crap.

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, gor965

Scrie răspuns
Filip Mihai
Mesaje: 227
Membru din: Mie Iul 01, 2015 14:19
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Solacolu

Mesaj de Filip Mihai »

popescu59 scrie:1.( Nae, esti singura persoana in viata pe care am auzit-o ca a fost pe solacolu atatea ore si nu a prin decat un caras)

Ride ciob de oala sparta , citeste ce ai scris si cum ai scris , daca eu nu am prin decit un caras asta este :lol: :lol: :lol: :lol:
Pacat de virsta ta.Cind eream de virsta ta eream casatorit ,aveam o fetita de 3 anisori si faceam bani pe banda rulanta . Nu am fost pasionat NICIODATA de scoala , scopul meu in viata a fost cu totul altul . Am prieteni care au absolvit facultati de renume si nu sunt in stare sa faca un leut , sunt paznici de noapte sau spalatori la spalatoriile auto. Asa ca ai grije de tine , nu mai purta altora de grije .

Rog in continuare un moderator sa stearga ce este OFF , vad ca va place polemica de 2 lei.
Nu te judec ca nu ti-a placut scoala, dar macar sa fi putin mai destept intre atatia prosti, adica notiuni de baza gen: "Cind" se scrie "Cand"... I din i se foloseste doar la inceput si sfarsit de cuvant !
Spune-mi unde am gresit mai sus, in afara de "vre-o" pe care-l mai scriu gresit din cand in cand. :)
Stai linistit ca n-am nici eu masterat, dar nu-s nici ultimu din curtea scolii, si nici spalator auto nu sunt, mai exact sunt Bucatar si da scriu cu "B" mare pentru ca respect si iubesc meseria asta si sunt constient ca nu oricine poate face asta, nu e deloc usor pe cum se crede ! :)

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Solacolu

Mesaj de gabi1 »

popescu59 scrie:1.( Nae, esti singura persoana in viata pe care am auzit-o ca a fost pe solacolu atatea ore si nu a prin decat un caras)

Ride ciob de oala sparta , citeste ce ai scris si cum ai scris , daca eu nu am prin decit un caras asta este :lol: :lol: :lol: :lol:
Pacat de virsta ta.Cind eream de virsta ta eream casatorit ,aveam o fetita de 3 anisori si faceam bani pe banda rulanta . Nu am fost pasionat NICIODATA de scoala , scopul meu in viata a fost cu totul altul . Am prieteni care au absolvit facultati de renume si nu sunt in stare sa faca un leut , sunt paznici de noapte sau spalatori la spalatoriile auto. Asa ca ai grije de tine , nu mai purta altora de grije .

Rog in continuare un moderator sa stearga ce este OFF , vad ca va place polemica de 2 lei.
Imagine
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Solacolu

Mesaj de Vladut Mateianu »

Naie, daca tot ie bani bos de ce nu platesti datoria pe sistem ? :)
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Filip Mihai
Mesaje: 227
Membru din: Mie Iul 01, 2015 14:19
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Solacolu

Mesaj de Filip Mihai »

Vladut Mateianu scrie:Naie, daca tot ie bani bos de ce nu platesti datoria pe sistem ? :)
In primul rand: Salutare cu respect !

In al doilea rand: stii vorba aia "nu ie bani, nu ie fonduri", am mai auzit eu eroi care cheltuie 10000 RON pe luna si mananca doar cartofi in toate stilurile: prajiti, fierti cu sare, piure, copti ! :)))

pescarusull
Mesaje: 593
Membru din: Joi Sep 10, 2015 1:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Solacolu

Mesaj de pescarusull »

S-a intamplat sa merg si eu pe Solacolu si sa nu prind nimic. Chiar de vreo trei ori. Dar m-am simtit bine. Balta frumoasa, personal amabil, aer curat, bere rece.. + mici de selgros.
Concluzia? Am sa revin intotdeauna cu placere.
"Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta nu piept, mai am sapte serii"

pescarusull
Mesaje: 593
Membru din: Joi Sep 10, 2015 1:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Solacolu

Mesaj de pescarusull »

dancalinescu scrie:Eu mi-am inchiriat casuta + stand pentru weekendul 16.18 septembrie 2016. Mai vine cineva in weekendul ala? :D
Chiar ma gandeam ieri sa fac rezervare pt acest weekend (16-18 sept). Dar eu o sa ma campez la cort de data asta.
"Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta nu piept, mai am sapte serii"

dancalinescu
Mesaje: 242
Membru din: Lun Aug 03, 2015 13:42
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Solacolu

Mesaj de dancalinescu »

pescarusull scrie:
dancalinescu scrie:Eu mi-am inchiriat casuta + stand pentru weekendul 16.18 septembrie 2016. Mai vine cineva in weekendul ala? :D
Chiar ma gandeam ieri sa fac rezervare pt acest weekend (16-18 sept). Dar eu o sa ma campez la cort de data asta.
Ai gasit stand liber?
Daca da, care?
Poate bem o bere. :P

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Balti de Crap”