Solacolu

Unde pescuim? Partide de pescuit. Comentarii, concluzii si recomandari pentru baltile de crap.

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Solacolu

Mesaj de osc1or »

popescu59 scrie: Pentru mine singura satisfactie care a mai ramas este ca a cistigat in continuare PSD si daca vrea dumnezeu o sa maninc si eu un corn dintr-o pensie de 4-5 mil lei

Ooofffoffffoffff... stau si ma minunez...



Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Critic echilibrat

buzzyan
Mesaje: 91
Membru din: Vin Ian 11, 2013 9:40
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: Solacolu

Mesaj de buzzyan »

who is nae ? ii place cu scrisu' rau.
Ie poiet iel.

fredd
Mesaje: 113
Membru din: Mie Aug 17, 2011 14:02

Re: Solacolu

Mesaj de fredd »

Forumul asta fara Popescu era precum nunta fara lautari :lol: :lol: :lol:
Campeon del Mondo at Titirobil 2010/ 2012/2013
Campeon Olimpico /2012/2016/2020

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: Solacolu

Mesaj de DumiD »

Game of thrones, seria 6 episodul 8 preview : Tyrion Lannister impreuna cu un personaj misterios

Imagine

buzzyan
Mesaje: 91
Membru din: Vin Ian 11, 2013 9:40
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: Solacolu

Mesaj de buzzyan »

Cam pervers ala micu '

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Solacolu

Mesaj de gabi1 »

DumiD scrie:Game of thrones, seria 6 episodul 8 preview : Tyrion Lannister impreuna cu un personaj misterios

Imagine
Bătrîn,bătrîn, acu' să vedem testul "cu cornetu" și reciproca "cu kuru' pe făină"! :lol: :lol:
naie, ai grijă de corpul tău! :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Solacolu

Mesaj de popescu59 »

Si uite asa la 60 de ani nu ma dau pe voi la 30 de ani , astia care va pun nevestele sa maturati prin casa si plingeti cite 1 saptamina sa va lasa la cite un pescuit . Si din amarita mea de pensioara mai fac si cite o escapada cu cine mai pot si eu .Adevaru este ca din amarita mea de pensie reusesc 3-4 iesiri pe luna si cite 2-3 pescuituri dar nu sunt risipitor nu cheltuiesc mai mult de 80- 100 de miloane lei vechi pe luna. asa cum fac mai toti pensionarii din tara asta .Asta findca m-am straduit si am invatat multa carte la timpul meu , iar acum a venit recunostiinta din partea statului roman Astia care au pus poza asta sunt intradevar fanii mei si le multumesc din suflet .

Ramineti cu bine si aveti grije ca vine scadenta la ratele care le aveti la banci si mai stringeti putin cureaua ca s-au ieftinit masinile si poate anul asta reusiti sa va luati si cite un Opelas ceva de 1000-1500 eu , ca doar meritati la cite facultati ati absolvit e normal sa va chinuiti asa.

Aveti grije de corpurile voastre .
Va pupa Nae.

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Solacolu

Mesaj de osc1or »

popescu59 scrie:Si uite asa la 60 de ani nu ma dau pe voi la 30 de ani , astia care va pun nevestele sa maturati prin casa si plingeti cite 1 saptamina sa va lasa la cite un pescuit . Si din amarita mea de pensioara mai fac si cite o escapada cu cine mai pot si eu .Adevaru este ca din amarita mea de pensie reusesc 3-4 iesiri pe luna si cite 2-3 pescuituri dar nu sunt risipitor nu cheltuiesc mai mult de 80- 100 de miloane lei vechi pe luna. asa cum fac mai toti pensionarii din tara asta .Asta findca m-am straduit si am invatat multa carte la timpul meu , iar acum a venit recunostiinta din partea statului roman Astia care au pus poza asta sunt intradevar fanii mei si le multumesc din suflet .

Ramineti cu bine si aveti grije ca vine scadenta la ratele care le aveti la banci si mai stringeti putin cureaua ca s-au ieftinit masinile si poate anul asta reusiti sa va luati si cite un Opelas ceva de 1000-1500 eu , ca doar meritati la cite facultati ati absolvit e normal sa va chinuiti asa.

Aveti grije de corpurile voastre .
Va pupa Nae.
Si te mai miri ca nu prea te haleste lumea pe aici...
Acum se intelege si de ce te bucuri ca a reveint PSDul la putere...
Fura tata cat mai poti, fura de la toti, ce poti sa patesti.. 1-2 ani cu suspendare?

Doar sa ai "grije" de corpul tau, sa nu patesti ca Condrea.. sa te alerge baietii cu carte sa iti platesti darile..
Critic echilibrat

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Solacolu

Mesaj de popescu59 »

Nu ma pot abtine de ris sa moara Babanel daca pot .
Adica a ajuns niste tarani handicapati inculti de la Teleorman de pe la Alexandria sa fie votati in majoritate de intelectualii de la Bucuresti , MAMAAAAAAAAAAAAAA MAI MARE RISU pina mai ieri astia din Teleorman de prin Alexandria ereau risu la toti intelectualii de la Bucuresti si acum au ajuns scolitii cu scoli multe sa vina la mintea unor tarani prapaditi de la PSD .
Offfffffffff imi e mila de multimea asta smechera cu carte multa .

Aoleu suna postasu la poarta mi-a venit pensia off cum o asteptam ma uitai pe cupon si ce sa vezi 430 lei noi , aoleuuuuuuuuuuu cum dracu mai platesc eu taxa la Jurasic 1000 eu , da lasa ca ma duc la Dragnea si ma ajuta el ca acum e mare de tot si daca vrea bunu dumnezeu peste 2 anisori vine si presdinte , sa vezi atunci ris de ris. :lol: :lol: :lol: :lol:

Sa ne fie risu de bine :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: Solacolu

Mesaj de DumiD »

Lasati dreaq politica si hai sa discutam de pescuit. Naie, piticul la ce a tras, la aroma de peste sau aroma de branza? Ca din poza nu prea ne dam seama.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Balti de Crap”