altele ...

Aici puteti posta comentarii care nu au legatura cu pescuitul crapului. Postarile la mishto, caterinca, fabulatiile si glumele nesarate se arhiveaza in ordine cronologica tot aici:))

Moderator: viorel dulamita

Scrie răspuns
the fishman
Mesaje: 59
Membru din: Vin Noi 03, 2006 7:05

Mesaj de the fishman »

De la: Cristi-Mosharu
La: the fishman
Trimis: Joi 06 08, 2006 8:51 pm
Subiect: Re: in ciuda Comenteaza mesajul

amice..nu ai de ce sa-mi faci in ciuda.... Wink
azi am vandut un teren...saptamana viitoare plec in germania sa-mi iau BMW seria 5..si deja mi-a facut cornel rosioru comanda la regensburg la Century SP...o sa-ti trimit o poza Wink

[/b]asta este pm trimis de mosharu....si acum mai astept pozele cu ce zice el!!!!!!Domnule Cornel, este adevarat ce zice nenea asta sau doar se foloseste de numele dumneavoastra ca sa faca impresie????
""NU MARI DA RARI""

Imircea
Mesaje: 17
Membru din: Dum Dec 17, 2006 16:11
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Imircea »

Ma tavalesc pe tastatura de ras :lol: :lol: :lol: BMW-ul ala de fapt... e al unui prieten de-al lui iar de century ce sa mai vorbesc cand el are Linea Effe de carasei super parabolice care se fac colac in zbuciumul obletilor :lol:
Incredibil...
El si acum mai cauta lansete DE TOP . Zice ca ce e pe piata nu acopera asteptarile lui.Asa o fi... :roll:
Moshare nu sta ascuns iesi la apel :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Imircea
Mesaje: 17
Membru din: Dum Dec 17, 2006 16:11
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Imircea »

Acum doua saptamani ia zapacit pe muncitorii de la Intreprinderea de Utilaj Greu Progresul. Incerca sa-i convinga sa ii faca o matrita de patratele de mamaliga sa-l omoare pe crap la Hobaia.O fi rezolvat ceva? :roll:
Si cu sacii de tarate si alte prafuri si seminte cine era prin Obor toata vara? Fratele Mosharu.Tot mai cauta mixul perfect.Nu stie ca in carpfishingul virtual nu iti trebuie momeala.Macar sa nu isi strice ochii :shock: :shock:
:lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Mesaj de George-Alexandru »

beleaua este ca si noi care citim ne tavalim de ras :lol: :lol: :lol: :lol:
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

gigi
Mesaje: 21
Membru din: Dum Dec 17, 2006 22:34
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de gigi »

Ce bine ne prinde veselia asta.Cine este domle inculpatu asta Cristi Mosharu?Ca mai pe la toate colturile il ia lumea la mishto. :oops:
Daca citesc postarile lui ma apuca plansul :cry:
Probabil inca un crapar doar de internet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Imircea
Mesaje: 17
Membru din: Dum Dec 17, 2006 16:11
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Imircea »

Cum cine e? Ala care a speriat Dambovita si Colentina cu litzatele lui long shank.Da pentru 2007 si-a pregatit niste carlige mici si ingenunchiate, cred ca rupe reginuta :lol: :lol: :lol:

the fishman
Mesaje: 59
Membru din: Vin Noi 03, 2006 7:05

ce ziceti de asta??

Mesaj de the fishman »

Cristi-Mosharu
Activ


Data inscrierii: 29/04/2006
Mesaje: 165
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 08 06, 2006 10:57 am Titlul subiectului: nea Victor.... Raspunde cu citat (quote)
Deoarece la fiecare postare de-a mea pe topicul DARVARI (de altfel seriosa si la obiect ) mi-ati raspuns NUMAI LA MISTO...( de parca sunt vreun idiot si nu stiu sa leg 2 cuvinte..), am hotarat sa ma retrag din Asociatia CPCP!
Daca doriti sa va inapoiez carnetul de membru, va rog sa-mi dati un MP, si voi trece la la Darvari sa vi-l aduc.
Mi-ati batut "obrazul" ca eu fiind membru CPCP, sunt FAN SENZOR CARP TEAM...pai...baietii din SENZOR TEAM, chiar MERITA! dupa parerea mea..si nu numai a mea, sunt cei mai buni din tara la ora actuala!
cu acestea spuse, d-le. Victor, va doresc multa sanatate atat dvs. cat si familiei dvs.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
oanavictor
Darvari.ro


Data inscrierii: 25/01/2005
Mesaje: 345


MesajTrimis: Dum 08 06, 2006 7:55 pm Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)
Toti membrii Clubului Pelicanul regreta demisia dumneavoastra ,si spera sa nu va razganditi .
_________________
www.darvari.ro
Clubul de Pescuit Crap Pelicanul
""NU MARI DA RARI""

Imircea
Mesaje: 17
Membru din: Dum Dec 17, 2006 16:11
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Imircea »

Cu alte cuvinte Clubul Pelicanul saluta aceasta demisie si mi se pare ceva normal pentru ca acolo nu poate avea loc ORICINE.Nu numarul de membrii ajuta la recunoasterea unui club ci calitatea lor. :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
legio1083
Mesaje: 534
Membru din: Dum Feb 12, 2006 17:35
Puncte: 0
Localitate: Essex - London
Contact:

Mesaj de legio1083 »

Mai baieti, (si aici ma adresez mai tuturor celor care scriu cu deosebita placere in topic, aceste "minunate" mesaje :oops: ) n-ati vrea voi sa va luati mizeriile si mistourile in alta parte?
Sincer sa fiu, m-am saturat de atata vorbarie goala si de atata improscat cu noroi.
Aveti ceva de rezolvat, rezolvati-o intre voi, ca nu-i nimeni obligat sa suporte toata balacareala asta de mahala. Problema voastra e ca Mosharu e un pescar slab? Mergeti fratilor pe balta si vedeti care-i mai tare. Problema voastra e ca Mosharu vinde pamant ca sa-si ia cinestie ce scule? il vinde cumva pe-al vostru si nu v-a cerut acordul... :x
Mai lasati-o dracului de tiganeala, ca suntem satui de ea. Aveti cate 10-20 de mesaje la activ si v-ati gandit ca e foarte inteligent sa le compuneti din mistouri ieftine si mancatorie de popou. Cu tot respectul va spun , ca acest forum nu va este adresat, in cazul in care continuati la modul acesta. Puneti mana si cititi intai tot ce-i scris in arhiva si in celelalte topicuri daca intr-adevar va intereseaza Carpfishingul si peurma participati la discutii adevarate. Daca nu, va rog la modul cel mai sincer, sa ne lasati sa respiram. Nu v-am gresit cu nimic pt a suporta asemenea "aere".
Legio - Patria Nostra !

the fishman
Mesaje: 59
Membru din: Vin Noi 03, 2006 7:05

Mesaj de the fishman »

te pune cineva sa citesti taure, si pe urma te bagi ca musca in lapte ca tot nu ai inteles nimic.
""NU MARI DA RARI""

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Ca pe vremuri ...”