Consider ca este important ...

Aici puteti posta comentarii care nu au legatura cu pescuitul crapului. Postarile la mishto, caterinca, fabulatiile si glumele nesarate se arhiveaza in ordine cronologica tot aici:))

Moderator: viorel dulamita

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

cornelserbu scrie:@ Toni

Se pare ca te simti foarte nedreptatit, dar vad ca nu iei deloc in considerare un lucru, zic eu, logic. Ar trebui sa te gandesti bine de tot de ce s-a impartit concursul asta pe 3 sectoare si poate atunci iti vei da seama ca n-ai facut cu mult mai mult decat castigatorii de pe sectoarele celelalte...ai avut un loc mai bun la momentul respectiv si poate ti-a fost mai usor cu atata peste in fata, vis a vis de cei care s-au chinuit in fel si chip sa-l aduca la ei. Dealtfel, sa sti ca eu i-am propus liu Dan inainte de concurs sa diminueze cel mai mult premiul pentru cea mai mare cantitate de peste (nu stiam ca tu vei castiga), dar motivele sunt cele spuse mai sus. Chiar nu inteleg de ce Dan Cotelici da acel clasament general, care nu-si are rostul in cazul de fata. Au fost 3 sectoare care au incercat sa egalizeze cat de cat sansele concurentilor, n-a fost deloc ca anul trcut cand echipa mea a castigat cu un aport de 80% (zic eu) adus de locul foarte bun pe care ni l-au harazit sortii...nu vreau decat sa te gandesti bine de tot ca si concurent, nu doar ca si castigator si poate ai sa-ti schimbi putin parerea, ce zici ?
Nea Cornele,
Am postat acel clasament pentru eventualitatea in care participantii la acest concurs vor puncta in clasamentul Crapmania.

Avatar utilizator
Cezar Bibu
Mesaje: 553
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:34
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Mesaj de Cezar Bibu »

Nea Cornele,
Am postat acel clasament pentru eventualitatea in care participantii la acest concurs vor puncta in clasamentul Crapmania.

Ce ironie fina !!

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

@ Toni

Ca de obicei, adevarul, in cazul nostru, raspunsul, e undeva la mijloc si de negasit, asa ca mai bine s-o lasam moarta cel putin intre noi doi, care zic eu, suntem ceva amici si n-are rost sa intram in polemica, mai ales ca eu doar voiam sa te gandesti bine din toate partile...atat si numai bine...La Tancabesti, sa nu te gindesti ca mai gasesti chichirezu, ca ma supar rau... :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

toni
Mesaje: 149
Membru din: Mar Mar 22, 2005 9:44

Mesaj de toni »

Nu intru cu dumneavoastra in polemici, nea Cornele, si ma bucur ca ma numiti printre amicii dumneavoastra....
:D

si eu sunt de acord sa o lasam moarta, ca oricum mi-am expus punctu' de vedere de vreo 10 ori ;-) (sunt destul de capos si cel mai mult m-au intaratat chestiile alea cu norocu, locu alea...)

din pacate, victor va pescui singur la tancabesti, pt ca eu nu pot sa-mi iau liber de nici o culoare, desi ma mananca pielea de mor.....

cu siguranta la darvariul de primavara, dar pana atunci nu cred ca mai pup mai mult de un weekend la nea Victor... :cry: :cry: :cry:

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Poate ca nu ie treaba mea dar cred ca castigatorul Toni are perfect dreptate.
Daca a castigat dati bani ca-i dreptul lui. Excrocheriile organizatorilor de la Dalvari trebuie sa iasa la suprafata. Prea multe hoti si furturi la concursurile de acolo. Demasca tot Toni tata sa stie toata lumea! Doar pretieni lui Oana ii ia apararea si cei care-i primeste gratis la pescuit pe balta. RUSINE !

toni
Mesaje: 149
Membru din: Mar Mar 22, 2005 9:44

Mesaj de toni »

@ adrian olteanu.

te rog sa nu te bagi in topicul asta, si mai ales de maniera asta.

ca sa nu mai zic ca si bati campii ....

ce treaba are victor oana, patron de balta, cu problema mea, care este cu organizatorii ? premiile sau imparteala lor, sponsorii etc, nu au fost decise de dl. oana, care doar a inchiriat balta pt acest concurs, ci de asociatia crap 4ever.

buna dimineazta, nu suntem la cupa pelicanul, adriane :D :D :D

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Bai toni esti dus cu capu ba. eu te apar si tu mi zici mie ca bat capmii >?Sa te fure toti daca esti dobitoc eu nu te mai bag in seama jegosule !

toni
Mesaje: 149
Membru din: Mar Mar 22, 2005 9:44

Mesaj de toni »

hai sictir, prietene ....

daca nu esti o himera ca prietenul nostru "carmo", ar trebui sa-ti vezi de treburile tale si de felul cum vorbesti .....

daca tu ai o problema cu victor oana este treaba ta proprie si personala ....
eu nu am .....

pe mine personal nu m-a deranjat cu nimic, dimpotriva am fost primit foarte bine pe darvari intotdeauna, si pentru asta respecte.....

si te asigur ca am platit intotdeauna, si am platit mai mult decat altii tocmai pt nu vreau sa ma afiliez la nici o asociatie, nici pelicanul nici apcr nici crap 4ever sau care or mai fi ....

si inchei cu o intrebare : ne cunoastem personal cumva ?

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Ca pe vremuri ...”