DA frumos raspuns ...

Aici puteti posta comentarii care nu au legatura cu pescuitul crapului. Postarile la mishto, caterinca, fabulatiile si glumele nesarate se arhiveaza in ordine cronologica tot aici:))

Moderator: viorel dulamita

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

ce dracu ai inteles :?: ca ma doare capul la cum poti sa scrijelesti si sa omori limba romana :evil:

Tilea Gabriel
Mesaje: 376
Membru din: Dum Noi 06, 2005 19:52
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Mesaj de Tilea Gabriel »

Vladut Mateianu scrie:Da Gabi, am fost si ma voi mai duce la inceputul lui decembrie ! La crap, nu ma las !
La partida trecuta de la Crisan(in octombrie) am prins binisor crap si caras pe Dunarea Veche spre Mila 23(gen 20-30 de kg pe zi ) iar intr-o zi am omorat-o pe stiuca ! 60 de bucati intre 1 si 4 kg impreuna cu Bogdan D.(alias Maimutoiu Mic) de la 9 la 15 !
Am informatii ca pestele merge bine in perioada asta, mai multe detalii le vom afla de la Cezar Bibu care pleaca saptamana asta la Crisan.
Ce frumos , din pacate timpul liber lipseste cu desvarsire din agenda mea in perioada asta , cand am vrut sa merg langa Arad aia din zona maturau zapada cu lama si temp. noaptea a fost de -8 asa ca nu prea mai am mari sperante anul asta :cry:
Powered by just two rods

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

ce tare e ticu sorin!
sunt fiert pe ticu sorin!
traiasca ticu sorin!
The One Team

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

@ ticu sorin

mai mai date-n motz mea d-aici, ca te pup in gura cu motz mea de mos de na-ai sa-ti mai arati nici un buletin la nimeni, in viata ta...mai duceti-va dracului de inculti si mai tineti-va fleanca c-ati ..... forumul asta cu tampenii care nu merita nici un raspuns...daca nu-ti convine ceva, spune-mi si cand vi in capitala ne-ntalnim si ti-o trag pe bune... :twisted:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Bai ce i-ati facut lui Cornel de a inceput asa ?????? Nu l-am vazut asa nervos in viata mea ! Mai da-i dracu bai Cornele te pui la mintea tuturor ?

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

nu vezi, bai, Valerica, c-au inceput toti cacaciosi sa aiba glume cu mine, de parca am supt de la aceeasi tata cu toti tembelii. Sunt curios daca mai sunt la fel de tineri si cand iau una-n barba de la mine ?
Cornel Serbu
Friends Carp Team

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Nu te mai lua si tu cu toti Cornele , ca din ce le zici din aia insista . Da-i dracu si lasa-i sa scrie ca pina la urma se plictisesc de tine si il iau pe altul in atentie . Iti spun din experienta ! :lol: :lol:

Moose_master
Mesaje: 235
Membru din: Mar Iun 07, 2005 18:50
Puncte: 0
Localitate: Montreal

dispari

Mesaj de Moose_master »

Cine este Ticu Sorin si ce vrea el ? Nu se stie. Dupa scris pare ca sufera de tembelism congenital cu analfabetism cronic.

Pastreaza linistea in zona mascariciule, ca m-ai trezit si ma apuc indata sa fac exercitii pe tine ca sa nu uit limba romana. Nu ma face sa cobor pana la tine ca ai sa ma implori sa te las.

Pastreaza tacerea agramatule si nu mai deschide subiecte SF. Dupa ce scuturi din cap si te asezi pe picioarele dinapoi, trage adanc dintr-un joint, baga sticla inapoi la brau si recita cativa psalmi din Biblie apoi sinucide-te.
Te iert cu o singura conditie : sa-mi spui care este capitala lu' Lisabona(daca spui Monalisa te plesnesc).

Si ca sa sti ce am cu tine : slutesti limba romana intr-un hal de neconceput. Mai mananca omu' litere, dar tu ai o cu totul alta problema (vezi primul paragraf). Si mai am ceva cu tine : unul ca tine are drept de vot....de-aia sunt unde sunt.

Hai ca iar mi s-a facut sila si am dat cu boru' pe tastatura.

Moose

P.S. Nu cauta in textul meu greseli de ortografie, ortoepie sau de punctuatie ca nu gasesti si iarasi ma jignesti si iar ma iau de tine.
APCR Canadian Branch

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

:D :D :D Esti tare Niki ! :wink: :D :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

:lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Ca pe vremuri ...”