DINAMO CEA MAI MARE RUSINE DIN ISTORIA FOTBALULUI

Aici puteti posta comentarii care nu au legatura cu pescuitul crapului. Postarile la mishto, caterinca, fabulatiile si glumele nesarate se arhiveaza in ordine cronologica tot aici:))

Moderator: viorel dulamita

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

:lol: :lol: :lol: CORECT.
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

@ totis si LV

Nu va mai ofticati asa, ca n-are rost...cand un stelist vorbeste cu un dinamovist despre fotbal, sunt convins ca-ntotdeauna dinamovistul va fi "obiectiv" :lol: :lol: :lol: chir nu intelegeti ca nu poate exista obiectivitate aici ??? chiar nu intelegeti ca voi nu sunteti in stare sa faceti nici macar act de prezenta in competitia asta care a fost si va ramane doar o himera pentru marea echipa care este Dinamo !?! in rest, pentru voi ca pescari...numai bine si fir intins! :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
verde
Mesaje: 56
Membru din: Dum Apr 30, 2006 12:22

Mesaj de verde »

bravo nea cornele :D :D :D
LA MAI MARE !

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

cornelserbu scrie:@ totis si LV

Nu va mai ofticati asa, ca n-are rost...cand un stelist vorbeste cu un dinamovist despre fotbal, sunt convins ca-ntotdeauna dinamovistul va fi "obiectiv" :lol: :lol: :lol: chir nu intelegeti ca nu poate exista obiectivitate aici ??? chiar nu intelegeti ca voi nu sunteti in stare sa faceti nici macar act de prezenta in competitia asta care a fost si va ramane doar o himera pentru marea echipa care este Dinamo !?! in rest, pentru voi ca pescari...numai bine si fir intins! :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:
Cornele vrei sa ne certam de la fotbal ? Stii ca te respect dar ai baut apa dupa Gigi ????????? :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

@ Val

Tin cu steaua de cand se numea CCA, iar pe Gigi Becali nu-l pot suferi de nici o culoare...nu-mi place golania, incultura, nazismul de 2 lei...etc., etc...., dar n-am ce face, pe steaua o am in suflet de prin '58 cind aveam 4 ani, ce pot sa fac? Incerc totusi sa fiu cat mai obiectiv in limita obiectivitatii rivalilor, dar cum acestia si mai ales voi dinamovisti, nu stu ce-i aia, atunci imi da si mie subiectivismul pe afara si urlu din toti rarunchi "HAI STEAUA"!...deci, n-ai sa ma auzi vre-o data spunind "sarut dinamo" asa cum fac alti :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Ca fost lider al galeriei lui Dinamo vreau sa adaug si eu ceva la discutia foarte interesanta creata.Anume ca stelisti sunt prea prosti ca sa fie bagati in seama. Trebuie doar batuti cand ridica privirea la stapan.Echipa de liga campionilor o ia in gura de la toti fura la pitesti si la iasi, toata lumea ie proasta ? scursurilor!

Schumi
Mesaje: 606
Membru din: Sâm Ian 28, 2006 19:51
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Mesaj de Schumi »

adrian olteanu scrie:Ca fost lider al galeriei lui Dinamo vreau sa adaug si eu ceva la discutia foarte interesanta creata.Anume ca stelisti sunt prea prosti ca sa fie bagati in seama. Trebuie doar batuti cand ridica privirea la stapan.Echipa de liga campionilor o ia in gura de la toti fura la pitesti si la iasi, toata lumea ie proasta ? scursurilor!
............Adrian,te-ai referit prin "stelisti prea prosti" la jucatorii Stelei sau in general,inclusiv suporterii???

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

@ adrian olteanu

Ca fost lider al oricarei galerii, nu poti fi decat un mic huligan care si-a uitat neuronii prin vre-o mahala... se vede de altfel si dupa modul de exprimare...cand nu mai ai argumente incepi si injuri. Tare as vrea sa te cunosc...poate putem duce o discutie mai "relevata" :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Cum v-am mai zis si mai devreme, ia-ta la ce se ajunge din discutiile despre fotbal !De aceea pe acest site discutiile despre fotbal nu vor mai fi tolerate,.Sa nu uitam ca fotbalul este sportul multimii, al prostimii, pe cand carpfishingul este un sport nobil. Hai sa ne vedem doar de el !


Pun punct acestui topic aici,


FIR INTINS !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

Fir intins !
Cornel Serbu
Friends Carp Team

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Ca pe vremuri ...”