Open Darvari ....

Aici puteti posta comentarii care nu au legatura cu pescuitul crapului. Postarile la mishto, caterinca, fabulatiile si glumele nesarate se arhiveaza in ordine cronologica tot aici:))

Moderator: viorel dulamita

Scrie răspuns
oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

dan _city_center scrie:1.DIN SURSE SIGURE: IN PERIOADA:o1.06.1993-21.04.1994 numitul;CORNEL ROSIORU a fost plecat din tara :wink:. revenim in curind cu alte amanunte.
DAR BABA RADA ESTE ''CATEA ''SI A FATAT LA 90 ZILE :lol: :lol:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Ce tatae, vrei iar probe? Stii ca era s-o patesti acum ceva vreme, tot in urma unei afirmatii nesabuite.
Nu te lasi pina n-o patesti. Ai sa-i zici lui Coco mititelule (padon, mititico)

Asa e Oana acum 12 ani nu era patronul Divariului, dar purta negocieri cu satenii. Atunci se puneau bazele noului parteneriat. Atunci se bagau la inaintare frumusetile satului, iar acum se inventeaza fel de fel de povesti.
Stiindu-se ca sunt un familist comvins, se incearca sa mi se puna in circa toate atrocitatile trecutului tumultos din care unii s-au infruptat fara asi da seama de consecinte. Dar vine vremea cind fiecare plateste pt. pacatele tineretii.
Dragilor asumati-va responsabilitatea faptelor si nu mai incercati sa scoate-ti tapi ispasitori ca nu va merge.
Insasi Rada e dispuse sa depuna marturie in acest sens, pt. a termina o data pt. totdeauna cu insinuarile si a i se recunoaste in sfirsit paternitatea acelui copil nevinovat. Retardat ce e drept, dar asa cum e are si el dreptul la viata si un trai decent, aviz celor cu musca pe caciula.
Din dezvaluirile Radei am inteles ca vinovat de aceasta urgie ar fii fost Dl. Oana care a pus la cale o posta. Asa se spunea pe vremuri sexului fortat cu mai multi masculi. Acum i se spune viol in grup.
De aici si problema celui mic. Nu se stie care din ei a incurcat sula cu prefectura. Asa ca sa ma exprim blind.
Acum ce mai ziceti hahalerelor? :lol: :lol: :lol:
V-am dat in fapt. :lol: :lol: :lol:

P.S.
La acea vreme Oana isi ducea odrasla(mostenitoru') pt. prima oara la femei.
Halal voua nesabuitilor.
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

mirceaef scrie:LV, nu stiu ce sa zic:

Imagine
@CORNEL ROSIORU

ACTELE VORBESTE ,VEZI DOVADA MAI SUS .

APROPO'CINE ERA DOAMNA CU MINORUL CARE TE-A VIZITAT IN NOAPTEA DE VINERI SPRE SAMBATA LA CABANA 3 ,SI MAI ALES DE UNDE A STIUT UNDE ESTI :?: :idea:
NU CUMVA LUMEA CARE V-A VAZUT MINTE :?: PESCARI SERIOSI CARE NU AU MINTIT IN VIATA LOR :idea: :idea:

NU CUMVA LE-AI FACUT CADOU SI NISTE CRAP,CA MI SE PARE CAM PUTIN UN SINGUR CRAP PE NOAPTE LA DARVARI ,CAT AFIRMI CA AI PRINS :!: :!:

PRIMARUL DIN DARVARI ,OM SERIOS ,PERSOANA DE CONDUCERE ,MI-A CONFIRMAT CA SE PRIMESTE LA PRIMARIE IN CONTUL ''BABA RADA ''SUMA DE 2.383.522LEI VECHI LUNAR DE LA UN OARECARE CORNEL ROSIORU.
SI TOT DOMNU PRIMAR MI-A SPUS CA AI FOST DAT IN JUDECATA DE BABA RADA PENTRU INTARZIEREA PENSIEI ALIMENTARE CUVENITE MINORULUI ROSIORU CRISTIANPE ULTIMELE 5 LUNI .
MAI BINE AI VINDE LAMIGLASSURILE SI AI PLATI PENSIA BIETULUI MINOR .
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

oanavictor scrie: @CORNEL ROSIORU


NU CUMVA LE-AI FACUT CADOU SI NISTE CRAP,CA MI SE PARE CAM PUTIN UN SINGUR CRAP PE NOAPTE LA DARVARI ,CAT AFIRMI CA AI PRINS :!: :!:
.
in mod cert nu le-a facut cadou nici un crap. un singur crap pe noapte este mult peste media maestrului obisnuita... :D :D :D
The One Team

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

@Andrei
Poti sa-mi belesti belerengu' ca sa nu depasesti media. :lol:
@Oana
Nu o mai da de gard ca nu te mai crede nimeni.
De ce te-ai simtit cu musca pe caciula doar tu si urmasul tau?
Povesti dastea cu primari am mai cirit eu pe undeva. Dar nu tine.
Asa ca lasati-o mai moale violatorilor. :lol:
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Cristi Y scrie:Din alte surse sigure stiu ca din 1992 maestrul Rosioru nu se mai poate folosi de "jucarie" deoarece nu mai functioneaza asa ca nu-l mai acuzati degeaba :lol: :lol:
Era in perioada lui de "conopida" ??? :lol: :lol: :lol: :lol:

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@maestru

Draga Cornele auzisem si eu de la baieti ca pe vremea aia tu erai fan Baba Novac si nu Baba Rada . Uite cum se schimba obiceiurile oamenilor ....... :lol: :lol: :lol:

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

Mai bine ai plati pensia alimentara pentru minor ,ca altfel ''PUSCARIA TE MANANCA '' :roll:

DE CE TREBUIE SA SUFERE BIETUL COPIL PENTRU UN TATA IRESPONSABIL :!:

UNDE SA MAI AUZIT SA CONTESTI UN ACT OFICIAL EMIS DE ORGANELE COMPETENTE :?: :?:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

dan _city_center

Mesaj de dan _city_center »

andrei vladeanu scrie:
oanavictor scrie: @CORNEL ROSIORU


NU CUMVA LE-AI FACUT CADOU SI NISTE CRAP,CA MI SE PARE CAM PUTIN UN SINGUR CRAP PE NOAPTE LA DARVARI ,CAT AFIRMI CA AI PRINS :!: :!:
.
in mod cert nu le-a facut cadou nici un crap. un singur crap pe noapte este mult peste media maestrului obisnuita... :D :D :D
la casuta 3, la maestru in stand ,vineri 10 11 2006 si simbata 11.11 2006 --S-A PESCUIT! NU A FOST NIMENI IN VIZITA PE USCAT LA CASUTA 3! TOATA NOAPTEA NU SAU AUZIT DECIT SENZORII.de mai multe ori :wink:GALAGIE MARE UNDEVA SPRE GOSTILE :shock:

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Asa e. Pot comfirma. :lol:
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Ca pe vremuri ...”