Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Discutii legate de desfasurarea evenimentului, organizare, clasamente, fotografii, propuneri, sedinte, polemici.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
ANTIFANE
Mesaje: 92
Membru din: Mar Iul 09, 2013 22:54

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de ANTIFANE »

ANTIFANE scrie:Ai uitat sa zici ca nu toata lumea a primit lovelele!
Vorbim de cupa Baracuda!Micutu,Baltag samd, cand primesc lovelele?

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de Vladut Mateianu »

Stefan Popescu scrie:
Vladut Mateianu scrie:Foarte interesant interviul.... :D Se vede ca nu intelegi nimic , chiar nu intelegi ca TU esti BUBA nu notiunea de federatie ? :mrgreen:
Păi de ce nu ai făcut-o tu, atoateștiutorule?
Ptr. ca, multumesc lui Dumnezeu, nu am probleme financiare...si nici nu ma incanta functiile de conducere, mie imi place sa raman pescar...
Stefan Popescu scrie:
Vladut Mateianu scrie: PS Iti urez sa ajungi presedinte intr-un loc ferit de ceata, cu lumina si verdeata, unde nu-i durere si nici intristare.... :mrgreen: Punem noi banii ptr cele necesare...
Să nu dorești răul nimănui că s-ar putea să ai parte de el!
Pai am parte de el zilnic pe acest forum.... tu esti "raul" pescarilor...sau ciuma mai bine zis.

Te invat ptr ultima oara , respecta pescarii si vei fi respectat. Altfel, continua sa fi tare in gura si o sa ai numai de pierdut...din toate punctele de vedere ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de ionut72 »

În primul rând, pigulici este tăică-tu!
Hi, Hi, hi! Iar te-nervasi tovarasu' presedinte? Usurel, ca nu-ti sade bine din postura de ditamai presedintili!

Altfel, cu rabdare (ghinion pentru tine, am rabdare, ca doar d'aia sunt pescar de crap), astept sa ne intalnim pe teren, pigulici, sa-ti transform porecla in renume...
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de Vladut Mateianu »

Ionut, vezi ca este cu programare.... sunt altii inaintea ta la rand sa-l "cinsteasca" pe tovarasul presedinte al S.U.L.I. ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de Stefan Popescu »

Mamă, ce ditamai vitejii! Am început să tremur! :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de ionut72 »

Vladut Mateianu scrie:Ionut, vezi ca este cu programare.... sunt altii inaintea ta la rand sa-l "cinsteasca" pe tovarasul presedinte al S.U.L.I. ! :D
Nici o problema Vladut, doar am spus ca am rabdare :D
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

bogdanpesc
Pescar de competitie
Mesaje: 396
Membru din: Sâm Iun 23, 2007 18:57

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de bogdanpesc »

Stefan Popescu scrie:Nenea ăla încă are datorii la federație. Adică cotizația pe 4 ani. Fix 4.000 de lei. El vrea decontarea cheltuielilor de deplasare pentru sportivii asociației, deși nici nu s-a pomenit de așa ceva. De când federațiile sportive decontează cheltuielile de deplasare ale cluburilor? Probabil că domnul respectiv vroia și femei în cameră! :lol: :lol: :lol: :lol:

Vlăduț Mateianu,
Îți sugerez să deschizi o listă cu „poporul” care vrea să sprijine federația. O să constați că poporul la care te referi este pe cale de dispariție. Și ai contribuit și tu la decimarea lui. În schimb, în câțiva ani, o să apară o nouă generație care cred eu va fi peste ce a fost până acum. Urmărește ce rezultate au tinerii pescari sub conducerea AGVPSR:
http://chptmondejeunes2013.jimdo.com/r% ... 9ral/u-23/
Ăsta-i viitorul? Eu cred că nu. Și niciunul dintre voi nu a făcut nimic pentru el. V-a interesat doar propria persoană.
Unde ești bogdanpesc?
sunt aici
ce te doare?......prostia nu te doare... ,cel mult , cei din jurul tau sufera
Daca imi pare rau de ceva in viata asta,este ca nu am pescuit cat a vrut sufletul meu

bogdan constantinescu

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de Stefan Popescu »

Ia zii nene, cum este cu tineretul? Schimbul de mâine al pescuitului sportiv din România. Cum s-a făcut selecția? Gasca asta merge de ani de zile în aceeași formulă. Și are cam aceleași rezultate.
PS Știu că pe unii îi doare, dar ca să vindeci organismul, trebuie operat cancerul. Te doare? Înseamnă că o să te faci bine! :lol: :lol: :lol: :lol:

Iacob Cristian
Mesaje: 369
Membru din: Lun Apr 23, 2012 16:33
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de Iacob Cristian »

Stefan Popescu scrie:Ia zii nene, cum este cu tineretul? Schimbul de mâine al pescuitului sportiv din România. Cum s-a făcut selecția? Gasca asta merge de ani de zile în aceeași formulă. Și are cam aceleași rezultate.
PS Știu că pe unii îi doare, dar ca să vindeci organismul, trebuie operat cancerul. Te doare? Înseamnă că o să te faci bine! :lol: :lol: :lol: :lol:
Ce limbaj de presedinte de federatie..................te mai miri ca te iau baietii la bastoane.

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Participare la C.M. 2013-PORTUGALIA

Mesaj de Stefan Popescu »

Ai avut vreodată impresia că sunt mirat? :lol: :lol: :lol:
Ia uite aici:
https://www.facebook.com/permalink.php? ... 7414008478
Băieții ăștia or să rămână cu bastoanele! :lol: :lol: :lol: :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap”