SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Discutii legate de desfasurarea evenimentului, organizare, clasamente, fotografii, propuneri, sedinte, polemici.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de gabi1 »

va rog sa nu ma mai amestecati sau sa pomeniti numele meu.

nu am facut rost de niciun numar de telefon :twisted: ci doar l-am sunat pe cornel s. sa-l intreb daca d-ta existi cu adevarat.
Vladene, lasa vrajeala asta rasuflata, ai cerut nr. de telefon...cum adica vroiai sa vezi daca exist?? credeai ca intre timp m-a mierlit Pangica ?? vedeti-va de amaraciunile voastre si lasati-o cu impresiile....
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de andrei vladeanu »

gabi1 scrie:
va rog sa nu ma mai amestecati sau sa pomeniti numele meu.

nu am facut rost de niciun numar de telefon :twisted: ci doar l-am sunat pe cornel s. sa-l intreb daca d-ta existi cu adevarat.
Vladene, lasa vrajeala asta rasuflata, ai cerut nr. de telefon...cum adica vroiai sa vezi daca exist?? credeai ca intre timp m-a mierlit Pangica ?? vedeti-va de amaraciunile voastre si lasati-o cu impresiile....
pentru ultima data, domnul meu, exprimarea asta de "baiat de cartier" pune o bariera dialogului nostru.

totusi, lucrurile au stat exact asa cum afirm eu. daca nu confirma cornel s. o poate face tibi manascu, care era cu mine in momentul in care am purtat respectiva discutie.

nu am cerut numarul d-tale de telefon si nici nu-l doresc. nu avem ce discuta.
The One Team

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de gabi1 »

nu avem ce discuta.
BINE !! ..atunci nu o mai lungi ca se rupe de la tiv...
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de gabi1 »

gabi1 scrie:
nu avem ce discuta.
BINE !! ..atunci nu o mai lungi ca se rupe de la tiv...
PS. Incetati cu manipularile incercand sa-l bagati pe Victor Oana in mizeria voastra, jur ca nu l-am mai vazut de cca. 20 de ani.
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de gor965 »

Val scrie:........
Moderatorul stie ce a sters si il rog sa intervina .....
Am sters tot ce a fost "conflict" intre Val, Cornel S. si Gabi1 !
Postarile lui Val la adresa lui Vladut le-am editat, stergand jignirile si injuriile la adresa forumului si a lui Vladut (bagami-as, .....-ti, jegos, jegule,etc.). Nu mai am postarile originale ptr. ca am editat de pe calculatorul de la munca si la plecare am inchis sesiunea (daca o lasam deschisa aveam in cache paginile respective arhivate, dar acum alea se sterg)
Vladut Mateianu scrie:......
De aceea i-am si spus ca nu este bine ce a facut.........
Ca moderator, nu aveam alta varianta ! Dupa cum am spus, cei trei postau mai repede decat reuseam eu sa editez mesajele. Le-am lasat pe cele de la care a inceput conflictul tau cu Val (aveati ceva in comun in postari-APCR) dar am editat jignirile directe. Cred ca e mai bine sa ma explic eu decat sa va injurati voi . Ptr. a evita nelamuririle legate de stergeri sau editari, e nevoie de un subforum ascuns privirilor celorlalti useri, unde se pot mutat temporar sau definitiv orice fel de postari cu caracter licentios.

Am sa-i rog si pe ceilalti care posteaza aici, sa o faca la subiect .
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de Cristi Y »

@ gabi 1

mai gabi 1 , daca tot ai ceva de spus de ce nu o faci in nume personal , nu crezi ca este mai baiețește ?? cu atat mai mult cu cat la capitolul " bazare " spui ca stai bine ..., cu toate ca traim niste vremuri in care jmecheria nu prea mai sta in brand , iar in brand sunt bazati doar cei care traiesc din amintiri

belive me ! :wink:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de Vali Vesa »

Sa revenim la subiectul topicului.

Majoritatea capitanilor pe care i-am cunoscut in Portugalia si cu care tin legatura stiu (neoficial) ca Italia va fi gazda CM 2014.

Mai sunt 2 zile pana cand trebuie ca Romania sa clarifice situatia CM 2014.

Avand in vedere importanta evenimentului, ce face federatia pentru deblocarea situatiei create chiar de catre conducatorii federali? Ca agvps-ul am vazut ce face, sedinta pe 20 ianuarie (sau cel putin asa s-a postat pe aici) :evil:

Repet, este un eveniment deosebit de important iar retragerea organizarii CM ar fi un mare deserviciu adus Romaniei si o pierdere de imagine adusa pescuitului din Romania in general. Eu spun ca, cu putina intelepciune si diplomatie din partea federatiei (si am vazut ca in ultimul timp poate) se poate debloca situatia asta neplacuta pentru toti. Sa nu mai spun ca ar fi un semnal deosebit de pozitiv pe plan intern, ca sa spun doar atat.
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de gabi1 »

Cristi Y scrie:@ gabi 1

mai gabi 1 , daca tot ai ceva de spus de ce nu o faci in nume personal , nu crezi ca este mai baiețește ?? cu atat mai mult cu cat la capitolul " bazare " spui ca stai bine ..., cu toate ca traim niste vremuri in care jmecheria nu prea mai sta in brand , iar in brand sunt bazati doar cei care traiesc din amintiri

belive me ! :wink:
Pai in numele cui vorbeam ? oamenii afirma ca sunt clona/ marioneta lui V.O, dau telefoane la diversi cu aluzii de smardoiala.. Cu smardoiala vad ca Pangica o impinge eu doar ii repet ca am alifie pentru impresiile lor, ai inteles acum ??

"Send "Believe Me" Ringtone to your Mobile" :wink:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de Vladut Mateianu »

Retragerea dreptului de organizare este o urmare a actiunilor lui popescu, care si-a pus interesul propriu in fata interesului national.
Te-ai intrebat vreodata ce urmareste din aceasta afacere numita federatie ? Crezi ca-l intereseaza pe el de noi ? Stie doar ca fara noi nu poate face urmatorul pas, noi, cluburile reale fiind cheia !
Si de aceea la angajat pe Andrei, sa ne atraga in federatie cat mai urgent, adica sa ne ingenuncheze.... Bine, pe cei slabi, care inca mai cred in povesti cu zane si feti-frumosi !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de Genes Florin »

Vladut Mateianu scrie:Retragerea dreptului de organizare este o urmare a actiunilor lui popescu, care si-a pus interesul propriu in fata interesului national.
Te-ai intrebat vreodata ce urmareste din aceasta afacere numita federatie ? Crezi ca-l intereseaza pe el de noi ? Stie doar ca fara noi nu poate face urmatorul pas, noi, cluburile reale fiind cheia !
Si de aceea la angajat pe Andrei, sa ne atraga in federatie cat mai urgent, adica sa ne ingenuncheze.... Bine, pe cei slabi, care inca mai cred in povesti cu zane si feti-frumosi !
Muso de ce esti asa de trist?
Nu iti este cumva frica ca iti ia tie placinta cea mare?!!!
incerci prin diferite exprimari sa instigi si sa duci pescarii pe alte piste.
daca tot esti tu asa de baiat bun spune te rog:
1. cat ai castigat tu in ultimi 3 ani din concursuri?
2. situati controversate au fost in concursurile organizate de tine?
3. ai premiat echipa de la PN?(greseala a fost a ta)
Balta Puiesti

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap”