Adrese MTS

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Anti FRPS
Mesaje: 434
Membru din: Dum Feb 19, 2012 14:36

Re: Adrese MTS

Mesaj de Anti FRPS »

Asta arata si caracterul infect al acestui obscur neica nimeni in drum , daca nu va afiliati cand vrea el ,incep amenintarire
Legile de care amintesti le visez si noaptea. Te asigur ca totul va fi legal si fara cusur. Singura chestie pe care nu o pricep cluburile actuale si care sunt conduse de pescari, nu de conducatori adevarati (vezi expresia : din om faci pescar, din pescar om, mai greu ) este ca important ar fi sa fi prezent cand se construieste, nu cand e gata (vezi cazul penalului amintit de tine). Atunci fondatorii (in speta AG) o sa stabileasca (si eu o sa propun asta) ca la inscriere, la cerere, sa se perceapa o taxa de inscriere de o sa le piara cheful de pescuit. E ceva nelegal aici? Chestie de optiune. Nu uita ca federatiile sportive sunt persoane juridice de drept privat.


popescu stefan

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Adrese MTS

Mesaj de Cristi Y »

@ federatia popesciana

sunt foarte curios care este statutul domnului Buhac Constantin in aceasta adunatura ?? banuiesc ca nu are vreo functie din care sa fie remunerat pentru ca in declaratia de avere a dansului nu se pomeneste de asa ceva ...
nu de alta dar sunt persoane importante care au dat cu subsemnatul pe la DNA pentru asa ceva ...si chiar mi-ar pare rau ca am fost colegi in multe dintre brailele ilegale
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Adrese MTS

Mesaj de razvan u. »

Cristi Y scrie:pe forumul unde popecu & buhac flatuleaza au restrictionat accesul :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

au inchis usa la baraca sa se preaslaveasca unii pe altii in voie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


s-au BARICADAT !! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tatae,
Forumul Baricada se poate accesa doar daca user-ul respectiv se logheaza.
Poate scrie oricine un punct de vedere. Nu cenzuram pe nimeni.
Unii membri Baricada sunt banati aici pe crapmania. Tot aici, cuvintele "baricarp carp club" sunt cenzurate.
S-au primit amenintari pe privat de la diverse clone.
Am considerat oportun sa permitem accesul doar user-ilor logati.Atat...
Te salut.

P.S. Felicitari ca ai ales alta tara.
C. S. PELICANUL

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Adrese MTS

Mesaj de Cristi Y »

razvan u. scrie: Felicitari ca ai ales alta tara.
Multumesc Razvane , am facut unul dintre cei mai buni pasi ai vietii ..
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Adrese MTS

Mesaj de Val »

razvan u. scrie:
Cristi Y scrie:pe forumul unde popecu & buhac flatuleaza au restrictionat accesul :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

au inchis usa la baraca sa se preaslaveasca unii pe altii in voie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


s-au BARICADAT !! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tatae,
Forumul Baricada se poate accesa doar daca user-ul respectiv se logheaza.
Poate scrie oricine un punct de vedere. Nu cenzuram pe nimeni.
Unii membri Baricada sunt banati aici pe crapmania. Tot aici, cuvintele "baricarp carp club" sunt cenzurate.
S-au primit amenintari pe privat de la diverse clone.
Am considerat oportun sa permitem accesul doar user-ilor logati.Atat...
Te salut.

P.S. Felicitari ca ai ales alta tara.
E misto postarea .. dar eu unul care m-am semnat intotdeauna , am fost banat si nu mai pot scrie , pentru ca asa a vrut Andrei Ionita ))))))) Nu mai suporta !
Asa ca Ulmene , mai lasa-ma si cu site-ul Baricada .... unde dupa ce nu am putut scrie , fiind banat , apare mereu numele la misto ( ca voi asta stiti sa faceti ) de mult prea multe ori .

Scuze de interventie ! Nu imi doresc contul inapoi . Era doar o observatie punctuala . Sa va mearga bine !
Ultima oară modificat Mie Iul 10, 2013 19:41 de către Val, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Adrese MTS

Mesaj de gor965 »

razvan u. scrie:...............
S-au primit amenintari pe privat de la diverse clone.
Am considerat oportun sa permitem accesul doar user-ilor logati.Atat...
..............
E o greseala ! Iin felul asta va reduceti traficul si nu scapati nici de clone !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Adrese MTS

Mesaj de gabi1 »

gor965 scrie:
razvan u. scrie:...............
S-au primit amenintari pe privat de la diverse clone.
Am considerat oportun sa permitem accesul doar user-ilor logati.Atat...
..............
E o greseala ! Iin felul asta va reduceti traficul si nu scapati nici de clone !
Corect George , un vizitator este complet inofensiv insa poate deveni in timp membru activ daca doreste sa se logheze, altul care cauta carcota se logheaza, isi face numarul, daca se impute treaba sa te tii clone, nu se rezolva nimic , din contra.
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Anti FRPS
Mesaje: 434
Membru din: Dum Feb 19, 2012 14:36

Re: Adrese MTS

Mesaj de Anti FRPS »

Un mic amanunt nesemnificativ

Legea 69/2000
Art. 37
(1) Federatiile sportive nationale au urmatoarele atributii principale:

(2) Federatiile sportive nationale asigura reprezentarea Romaniei in competitiile sportive si in organismele internationale la care sunt afiliate

Subliniez la care sunt afiliate

Intrebare :
La ce organism international este afiliata adunatura de la ALBA ?

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Adrese MTS

Mesaj de razvan u. »

Val,
Motivul banarii tale pe Baricada il stie Andrei Ionita. Eu cred ca ati avut ceva diferente de opinii.
El a vrut banarea ta. Ca membru fondator al clubului are functia de moderator si posibilitatea banariii.
Atat....
Daca ai si alte neclaritati, te rog nu ezita.
C. S. PELICANUL

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Adrese MTS

Mesaj de Val »

razvan u. scrie:Val,
Motivul banarii tale pe Baricada il stie Andrei Ionita. Eu cred ca ati avut ceva diferente de opinii.
El a vrut banarea ta. Ca membru fondator al clubului are functia de moderator si posibilitatea banariii.
Atat....
Daca ai si alte neclaritati, te rog nu ezita.
Pai ce ezitari sa am in fata d-lui Ionita ? Respect dorinta d-lui si imi vad de treaba mea . E al vietii mers , asta din Romania ...si cind il felicitai pe Tatae ca a plecat , sa stii ca nu spuneai rau . Viata e ca firul de par din popou .... scurta si plina de rahat .
Oricum respect solidaritatea fata de membrul fondator al clubului vostru . Asta e cool .

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”