Adrese MTS

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Adrese MTS

Mesaj de Andrei I »

Nu am nimic de adaugat la cele spuse de Razvan. Nu vreau sa imi amintesc insiruirea aproape "Popesciana" de postari ale lui Val Pangica din ziua si perioada cand mi-am permis sa ii sterg contul si tot ce scrisese pe forumul nostru la acel moment. Val Pangica nu este banat pe forumul Baricada ci sters cu tot cu postari. Am avut si acceptul lui la acel moment sa fac asta.

Nici nu conteaza acum. Val e un tip ciudat...recunosc ca sunt momente si chiar perioade indelungate cand apreciez ce si cum scrie. Chiar ai scris lucruri pertinete de ceva vreme pe aici Val. Probabil ca noi avem un fel de alergie nefondata unul la altul si debitam amandoi prostii cand intram in dialog pe forum. Hai sa nu ne mai dialogam spre binele tuturor. Imi rezerv insa dreptul la un salut prin semne daca te vad pe strada. Nu din ala cu degetul :) ... un salut normal intre oameni care se cunosc si vor nu vor au o pasiune in comun.
Milionar excentric

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Adrese MTS

Mesaj de Val »

Andrei I scrie:Nu am nimic de adaugat la cele spuse de Razvan. Nu vreau sa imi amintesc insiruirea aproape "Popesciana" de postari ale lui Val Pangica din ziua si perioada cand mi-am permis sa ii sterg contul si tot ce scrisese pe forumul nostru la acel moment. Val Pangica nu este banat pe forumul Baricada ci sters cu tot cu postari. Am avut si acceptul lui la acel moment sa fac asta.

Nici nu conteaza acum. Val e un tip ciudat...recunosc ca sunt momente si chiar perioade indelungate cand apreciez ce si cum scrie. Chiar ai scris lucruri pertinete de ceva vreme pe aici Val. Probabil ca noi avem un fel de alergie nefondata unul la altul si debitam amandoi prostii cand intram in dialog pe forum. Hai sa nu ne mai dialogam spre binele tuturor. Imi rezerv insa dreptul la un salut prin semne daca te vad pe strada. Nu din ala cu degetul :) ... un salut normal intre oameni care se cunosc si vor nu vor au o pasiune in comun.
Dragul meu , nu iti crea tu un complex ca m-ai banat . Tu spui ca sunt ciudat ... multi ma considera la fel ... dar asta este .
Nu iti reprosez nimic si nici nu iti port pica .


Cu stima ,

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Adrese MTS

Mesaj de Andrei I »

Nu imi creez nici un complex.

Sanatate!
Milionar excentric

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Adrese MTS

Mesaj de Val »

Andrei I scrie:Nu imi creez nici un complex.

Sanatate!
Ai dat un raspuns ...Explicai ceva ... nu e cazul , stim cu totii .
De aceea ti-am spus ca nu ai ce explica si sa nu traiesti cu vina asta .
Sincer iti multumesc .

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Adrese MTS

Mesaj de Andrei I »

Val scrie:Sincer iti multumesc .
Placerea a fost intotdeauna a mea.
Milionar excentric

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Adrese MTS

Mesaj de Val »

Andrei I scrie:
Val scrie:Sincer iti multumesc .
Placerea a fost intotdeauna a mea.
Esti egoist .... placerea a fost a multora )))
Cu atit mai mare bucuria mea .

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Adrese MTS

Mesaj de Andrei I »

Placerea multora...bucuria ta...amuzamentul majoritatii....numai lucruri frumoase:)))
Milionar excentric

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”