AGVPS SE IMPLICA IN PESCUITUL COMPETITIONAL

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: AGVPS SE IMPLICA IN PESCUITUL COMPETITIONAL

Mesaj de RSC »

Prin discutiile astea puerile nu faceti decat sa adaugati galoane pe umerii lui Popescu... si-l mai puneti si in garda :wink:
"Keep it simple!"

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: AGVPS SE IMPLICA IN PESCUITUL COMPETITIONAL

Mesaj de miyagi »

RSC scrie:Prin discutiile astea puerile nu faceti decat sa adaugati galoane pe umerii lui Popescu... si-l mai puneti si in garda :wink:
De unde sti matale???? Din maturitatea nativa sau cum?!
Urban culture.

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: AGVPS SE IMPLICA IN PESCUITUL COMPETITIONAL

Mesaj de Stefan Popescu »

cornel.s scrie:Ca ai o parere prea buna despre tine nu mai e o noutate demult. Pe mine ma nedumireste pentru ce faci tu denunturile astea, care la randul lor nu sunt o noutate pentru noi pescarii?! Care iti sunt scopurile reale? Vrei sa convingi pescarii ca trebuie sa se "lapede" de satana si s-o de-a cu nevastasa, sau ce?!!!! :roll: Pentru ce te zbati atata daca nu te intereseaza pescuitul, pescarii si performantele? Mai exact ce vrei sa administrezi din domeniul pescuitului sportiv si de ce? Vrei sa faci o afacere din asta sau ce altceva? Dar fi cinstit. Daca poti bineinteles, macar odata in viata, ca altfel vei imbatrani si vei ramane in istoria pescuitului drept un excroc care a inselat si statul si a furat federatia pescarilor.
Sunt intrebari pe care ti le repet an de an si nu mi-ai dat inca un raspuns pertinent ca sa incheiem sarada asta.
Pentru ca nu te duce mintea nu-ti dai seama de ce am facut acest lucru. Raspunsul este simplu. Pentru ca altii nu au fost in stare. Si trebue sa recunosti si tu si altii, ca am facut-o profesionist! Nici dracu nu o mai poate desface.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: AGVPS SE IMPLICA IN PESCUITUL COMPETITIONAL

Mesaj de miyagi »

Stefan Popescu scrie:
cornel.s scrie:Ca ai o parere prea buna despre tine nu mai e o noutate demult. Pe mine ma nedumireste pentru ce faci tu denunturile astea, care la randul lor nu sunt o noutate pentru noi pescarii?! Care iti sunt scopurile reale? Vrei sa convingi pescarii ca trebuie sa se "lapede" de satana si s-o de-a cu nevastasa, sau ce?!!!! :roll: Pentru ce te zbati atata daca nu te intereseaza pescuitul, pescarii si performantele? Mai exact ce vrei sa administrezi din domeniul pescuitului sportiv si de ce? Vrei sa faci o afacere din asta sau ce altceva? Dar fi cinstit. Daca poti bineinteles, macar odata in viata, ca altfel vei imbatrani si vei ramane in istoria pescuitului drept un excroc care a inselat si statul si a furat federatia pescarilor.
Sunt intrebari pe care ti le repet an de an si nu mi-ai dat inca un raspuns pertinent ca sa incheiem sarada asta.
Pentru ca nu te duce mintea nu-ti dai seama de ce am facut acest lucru. Raspunsul este simplu. Pentru ca altii nu au fost in stare. Si trebue sa recunosti si tu si altii, ca am facut-o profesionist! Nici dracu nu o mai poate desface.
Atat de prost esti precum 12 noaptea. Peste dracu mai e o treapta ;). Da` sigur ca pe tine te-a interesat doar nivelul machiavelic.
Profesionismul de care pomenesti se cheama "prin fals si uz de fals" punand presiune pe autoritatile statului in conditiile unui presupus vid procedural :wink: . Ia sa vezi.
Dar de ce? Aia cu nimeni nu a fost in stare nu e credibila. Ne cearta Nea Hasis mai sus sa nu credem in copilarii 8) .
Urban culture.

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: AGVPS SE IMPLICA IN PESCUITUL COMPETITIONAL

Mesaj de andrei vladeanu »

nostalgicilor care faceau misto de ciorapii (albi) ai lui val pangica la mondialul din italia (2011) le ofer marfa proaspata. gineala pe purtatorul de drapel. :D
Fişiere ataşate
1380564_374200329349780_902223208_n.jpg
1380564_374200329349780_902223208_n.jpg (144.1 KiB) Vizualizat de 1318 ori
The One Team

iulixa
Mesaje: 253
Membru din: Mar Aug 27, 2013 11:01
Puncte: 0
Localitate: Constanta/Bucuresti

Re: AGVPS SE IMPLICA IN PESCUITUL COMPETITIONAL

Mesaj de iulixa »

andrei vladeanu scrie:nostalgicilor care faceau misto de ciorapii (albi) ai lui val pangica la mondialul din italia (2011) le ofer marfa proaspata. gineala pe purtatorul de drapel. :D
Pai daca n-au fost bani de pantaloni lungi, au dat sosetele pe afara...

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: AGVPS SE IMPLICA IN PESCUITUL COMPETITIONAL

Mesaj de Val »

andrei vladeanu scrie:nostalgicilor care faceau misto de ciorapii (albi) ai lui val pangica la mondialul din italia (2011) le ofer marfa proaspata. gineala pe purtatorul de drapel. :D
Mai Andrei lumea nu pricepe ca moda asta e apanajul copiilor.... Daca porti sosete lungi pesemne ca ca asa te-ai invatat ! Daca porti pantaloni strimti la glezna pesemne ca asa ti-a placut ...Pe vremea mea erau oligatori trei dungi la adidas .... O tempora ...!
Nasol e sa porti trening la nunta si smoking la vrun concurs de pescuit . Generatiile se schimba , moda se schimba , copii astia de astazi se epileaza , isi pun lanturi prin gura si urechi , samd - nici mie nu imi plac , dar e progresul vietii si nu ai ce zice . Face parte din procesul nostru de imbatrinire .... si te rog sa ma crezi cu toate ca nu ma imbrac din ChinaTown .... nu asta e preocuparea mea majora ...soshetele !! ))) La vremea aia era un pretext de atac la persoana ...nu este bai ...Nici Oliviu nu e departe de acea vreme si astia mai batrini se apara in primul rind de reumatism ...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: AGVPS SE IMPLICA IN PESCUITUL COMPETITIONAL

Mesaj de barbumarius »

andrei vladeanu scrie:nostalgicilor care faceau misto de ciorapii (albi) ai lui val pangica la mondialul din italia (2011) le ofer marfa proaspata. gineala pe purtatorul de drapel. :D
Purtatorul de drapel sunt eu. Ai ceva cu ciorapii mei?

PS. Echipamentul este by Botezatu' asa ca reclamatiile va rog la secretara. :lol: :lol:

alintudose
Mesaje: 45
Membru din: Mie Aug 07, 2013 22:29

Re: AGVPS SE IMPLICA IN PESCUITUL COMPETITIONAL

Mesaj de alintudose »

Stefan Popescu scrie:Intradevar, nu prea mai exista secrete in pescuitul la crap pentru cei care frecventeaza aceste cursuri. Ce nu se stie, este faptul ca teoria reprezinta cam 10% din durata cursurilor. 90% din durata cursului este constituita din practica profesionala desfasurata in cadrul cluburilor sportive. Precizez ca in mod obligatoriu, cluburile in care se face practica trebuie sa fie afiliate FRPS. Aici cursantii pun in practica (in fata sportivilor legitimati la cluburi, copii, juniori, seniori) cunostiintele dobandite in nenumaratele competitii la care au participat. In acest sens, fiecare cursant completeaza un caiet de practica cu temele efectuate. Ele sunt cuprinse in programa analitica si se refera la toate problele de pescuit sportiv. E ceva nou, dar cei care se ocupa cel putin de partea teoretica sunt toti cadre universitare, iar cursantii, cred eu, sunt oameni de reala valoare din pescuitul sportiv. Sunt convins ca anul viitor numarul celor care doresc sa frecventeze aceste cursuri va creste exponential! Spre binele pescuitului sportiv.
Doamne , esti dus de tot... Nu cred ca te mai pot ajuta nici macar medicamentele... Cu omuletii aia verzi care te vor presedintele lor cum te mai intelegi ??? Sti de ce fac albinele miere ? Fiindca au regina , ca daca aveau presedinte faceau kkt...
BAAAA , ratatule , nu te duci in treaba ta ? Cu lotul de feeder , biletul dus ti-l cumpar eu... Cum puii mei te mai rabda oamenii astia pe aici , ca nici macar de caricatura nu mai esti bun? Sa nu uiti , in postarea care o vei naste , sa spui si cum sta treaba cu feederu' si Africa de Sud . Ca eu cred ca-i ca treaba aialalta , cu baba cu cireasa-n... , de ti-a dat tie compotul...
Bou incurabil , de la scarba , greata si alte asemenea , ma apuca mila... Ma ramolesc si eu , este o dovada de slabiciune... Frecate-ar roata de la TIR pe asfalt... :mrgreen:

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: AGVPS SE IMPLICA IN PESCUITUL COMPETITIONAL

Mesaj de Cristi Y »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

presedintele melcilor :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”