COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Mesaj de Popescu Stefan »

............ Respectati regulile forumului. Luati legatura cu admin pentru reclama.În acest topic, veți găsi listele cu sportivii propuși pentru selecționare în vederea costituirii loturilor reprezentative ale României.

Avatar utilizator
Ovidiu Oancea
Mesaje: 346
Membru din: Mar Mai 04, 2010 16:39

Re: COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Mesaj de Ovidiu Oancea »

...............
În acest topic, veți găsi listele cu sportivii propuși pentru selecționare în vederea costituirii loturilor reprezentative ale României.[/quote]

:lol: Nu te lasi...

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Mesaj de Albert »

Ovidiu Oancea scrie:...............
În acest topic, veți găsi listele cu sportivii propuși pentru selecționare în vederea costituirii loturilor reprezentative ale României.
In topicul asta?! Avaaaaii, dar nu trebuia, sincer.
Multumesc celor care m-au ajutat sa ajung aici, promit ca voi da tot ce pot sa duc tara,federatia, asociatia si sindicatul pe cele mai inalte..bla,bla,bla :lol:

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Mesaj de Popescu Stefan »

Ovidiu Oancea scrie:...............
În acest topic, veți găsi listele cu sportivii propuși pentru selecționare în vederea costituirii loturilor reprezentative ale României.
:lol: Nu te lasi...[/quote]
Nu mai am cum. E prea târziu. Federația a fost constituită. Luna asta dosarul de afiliere va fi la CIPS. Împreună cu autorizația de organizare a Campionatului Mondial.
Știi ce a spus și Mark Twain?
„Înaintând în vârstă, mi-am dat seama că eram un scriitor slab. Dar era prea târziu. Devenisem celebru.”
Găsești vreo asemănare? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Ovidiu Oancea
Mesaje: 346
Membru din: Mar Mai 04, 2010 16:39

Re: COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Mesaj de Ovidiu Oancea »

Popescu Stefan scrie:
Ovidiu Oancea scrie:...............
În acest topic, veți găsi listele cu sportivii propuși pentru selecționare în vederea costituirii loturilor reprezentative ale României.
:lol: Nu te lasi...
Nu mai am cum. E prea târziu. Federația a fost constituită. Luna asta dosarul de afiliere va fi la CIPS. Împreună cu autorizația de organizare a Campionatului Mondial.
Știi ce a spus și Mark Twain?
„Înaintând în vârstă, mi-am dat seama că eram un scriitor slab. Dar era prea târziu. Devenisem celebru.”
Găsești vreo asemănare? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Din fericire nu gasesc vreo asemanare :lol:

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Mesaj de petre iulian »

pune lista sa o vedem si noi si nu mai pune link-uri
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Mesaj de Popescu Stefan »

O s-o găsești pe web site-ul federației. Propunerile pentru lotul de spinning au apărut deja! Urmează să primesc și lista de la crap. Încearcă la Președintele subcomisiei, dl. Buhac Constantin. El are mai multe elemente.

ticairlandezu
Mesaje: 74
Membru din: Mar Noi 15, 2011 19:48

Re: COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Mesaj de ticairlandezu »

Nea Fane, eu pentru Stationar pe cine sa sun sa ma bage si pe mine-n seama 8) Ca deh, dau si eu un gratar,o masa acolo....o excursie in Irlanda :wink: daca e nevoie,un plocon :lol: :lol: :lol: :lol:
Nu,nu-i pentru mine,desi nici eu nu-s de lepadat :wink: ..e pentru ficioru...sa nu-l uitati ca deh...campion national...component al lotului national U22 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Imagine
Imagine
:lol: :lol: :lol: :lol:

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Mesaj de Popescu Stefan »

Diaconița Petru. Pentru copii Răzvan Florea. Le găsești telefoanele pe web site-ul federației.
PS Păstrează-ți plocoanele. Dă-le lui Șelaru. Are mare nevoie de ele. :lol: :lol: :lol: :lol:

ticairlandezu
Mesaje: 74
Membru din: Mar Noi 15, 2011 19:48

Re: COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Mesaj de ticairlandezu »

Popescu Stefan scrie:Diaconița Petru. Pentru copii Răzvan Florea. Le găsești telefoanele pe web site-ul federației.
PS Păstrează-ți plocoanele. Dă-le lui Șelaru. Are mare nevoie de ele. :lol: :lol: :lol: :lol:

:shock: :shock: :shock: :shock:
Tu esti normal la cap :oops: ...cine-i Diaconita Petru si Florea asta in pescuitul Stationar, de Competitie din Romania.N-am auzit in cei 25 ani de activitate competitionala...in viata mea de ei.Ba sa nu mint, de Petru am auzit prima oara la Cupa Baracuda...atunci cand ai fugit cu banii concurentilor...iar el era mana ta dreapta si se jura, pe forumul de Stationar, ca nu stia nimic de intentiile tale.Ba mai mult sa si dezis de fapta ta :wink:
In cazul asta crede-ma e mai "safety" sa dau plocoane la Selaru :wink:
Hai c-ai reusit sa ma-nervezi chiar si pe mine :( :( :( :(

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”