CONCURS SARULESTI APCR - 20-23 MAI 2012

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Avatar utilizator
Crapfan
Mesaje: 153
Membru din: Dum Aug 21, 2011 17:20

Re: CONCURS SARULESTI APCR - 20-23 MAI 2012

Mesaj de Crapfan »

Salutari tuturor concurentilor si organizatorilor din partea Clubului Sportiv Crap Arad,sper ca reprezentantii clubului nostru vor face o figura frumoasa,avand in vedere ca sunt la primul pescuit pe Sarulesti,inteleg ca vremea nu este cea mai favorabila si sper ca se vor ajunge pe standuri intregi!Asteptam tragerea la sorti cu nerabdare.
FIR INTINS CRAP ARAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CS CRAP ARAD

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: CONCURS SARULESTI APCR - 20-23 MAI 2012

Mesaj de oanavictor »

Costel Stanila scrie:
oanavictor scrie:Din pacate participarea la acest concurs mia fost interzisa astazi la ora 17 pe motiv ca am sprijinit lacul Corbu ca si gazda a Campionatului National si a Campionatiului Mondial desi concursul a fost achitat in urma cu 3 luni .!!!!!!!!!!!

Regretam incidentul, dar aceasta hotarare a fost lutata de dl.Raduta, referitor exclusiv la persoana d-lui Victor Oana, si nu la echipa inscrisa de clubul Pelicanul acum 3 luni. Dl. Raduta nu are nimic impotriva ca echipa inscrisa din partea clubului Pelicanul sa participe, dar fara sa aiba in componenta ca titular sau rezerva pe dl.Victor Oana.
Din pacate concursul se numeste APCR ,si nu cred ca Raduta a stat sa scoata postarile mele de pe crapmania referitoare la organizatorii campionatului national si nici ce dorinteam eu personal privind locul de desfasurare ..........acestea iau fost puse la dispozitie de infractorul sef andrei vladeanu in momentul in care a vazut ca ia zburat cascavalul din buzunar si functia cu care dorea sa se mandreasca in viitor !!!!!!!!!!!
Oricum miercuri se va vedea ca am avut inspiratie in sustinerea lacului Corbu ,zi in care se va trage linie .........la cele 2 concursuri !
ORICUM ESTE UN PRECEDENT FOARTE PERICULOS INTERZICEREA PARTICIPARII UNUI PESCAR LA O COMPETITIE ,PESCAR CE NU SE FACE VINOVAT DE INFRACTIUNI LA LOCUL DE PESCUIT SI NICI DE ABATERI DISCIPLINARE !OARE CINE URMEAZA LA RAND !!!!!!!!
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: CONCURS SARULESTI APCR - 20-23 MAI 2012

Mesaj de Genes Florin »

Nea Oana, din întâmplare eram lângă domnul Raduta.
Omul are dreptate in ceea ce a vb cu tine la tel.
Nu am chef de scris dacă vrei sa te lamuresc mă poți suna mâine
Seara buna!!!
Balta Puiesti

cyp2009
Mesaje: 48
Membru din: Lun Sep 27, 2010 0:07
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CONCURS SARULESTI APCR - 20-23 MAI 2012

Mesaj de cyp2009 »

Pe cind harta cu asezarea pe standuri? multumiri anticipate!

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: CONCURS SARULESTI APCR - 20-23 MAI 2012

Mesaj de oanavictor »

cyp2009 scrie:Pe cind harta cu asezarea pe standuri? multumiri anticipate!
harta se va posta miercuri la sfarsitul concursului ,iar asezarea pe standuri joi ,odata cu rezultatele finale .
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: CONCURS SARULESTI APCR - 20-23 MAI 2012

Mesaj de oanavictor »

Genes Florin scrie:Nea Oana, din întâmplare eram lângă domnul Raduta.
Omul are dreptate in ceea ce a vb cu tine la tel.
Nu am chef de scris dacă vrei sa te lamuresc mă poți suna mâine
Seara buna!!!
Mai bine taceai !sa vezi ce o sa te certe infractorul sef pentru perla scoasa ......prin ce ai afirmat recunosti ca acolo a fost o comisie de judecata ce a dataceasta sentinta !!!!!!!!!!!!!!!!
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
Alex Matea
Mesaje: 507
Membru din: Sâm Ian 30, 2010 17:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CONCURS SARULESTI APCR - 20-23 MAI 2012

Mesaj de Alex Matea »

Aici este un clasament si o galerie foto, harta va aparea mai tarziu:
http://www.crapmania.ro/competitii/camp ... -etapa-1-3

Avatar utilizator
CostinCod
Mesaje: 303
Membru din: Joi Oct 29, 2009 12:48
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CONCURS SARULESTI APCR - 20-23 MAI 2012

Mesaj de CostinCod »

Sa ne putem face si noi (cei de acasa), o idee cu repartizarea pe standuri va rog sa postati o imagine cu asezarea pe standuri sau macar sa indicati de unde incepe numerotarea .
Multumesc !
CRAPOHOOLIC
CPK CARP TEAM

alexdumi80
Mesaje: 129
Membru din: Vin Feb 24, 2012 18:35
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: CONCURS SARULESTI APCR - 20-23 MAI 2012

Mesaj de alexdumi80 »

Standul 1 este la buncar.
Standul 38 - este la baraj , iar standurile 39; 40 sunt dupa baraj pe malul de vis-a-vis

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”