Consiliu crap

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Consiliu crap

Mesaj de dan cotelici »

Val Pangica jr scrie:Omule nu este nimic rau sa faci calificari pe o schema imaginata de fostii campioni , promovata de 200 pescari de crap din Romania , exista multe proiecte pe care tu nu le poti imagina , exista sustinere financiara , logistica , management , marketing , PR , etc in spatele oricarei activitati , data de unii "prosti" care nu au timp de 8 manse pe balta , dar care au prins ceva peste la viata lor ( nu e cazul tau ! ) si iubesc sincer acest sport . Exista si 6-20 cluburi cu cite cca 10 pescari care platesc cotizatie , in loc sa le fie platite concursurile si sa li asigure nada de calitate ( asa e la sport ) - sigur ca pot veni linga noi cu expertiza lor , dar nu pot fii instrument de presiune atit timp cit nici una din acest echipe NU AU rezultatele nici macar INTERNE ,plus cele internationale generate de APCR !
Vezi bine rezultatele de anul acesta , pe balti - te mira ? Pe mine unul , nu !

Unde esti tu Tepes Doamne .....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

CINE/CE VA OPRESTE SA NE IGNORATI PE NOI ASTIA CARE NU SUNTEM IN APCR?
SPOR LA TREABA!Succes!
The second best is the first loser!

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Consiliu crap

Mesaj de oanavictor »

Val Pangica jr scrie:
dan cotelici scrie:Dar deblocati infiintarea federatiei.
la ce iti trebuie feredatie - exista deja o asociatie liga de spinning si o asociatie de pescuit la crap si cred ca si pescarii la musca s-au prezentat tot sub forma unei asociatii . De ce federatie ? ??????????????
RUSINE MARE PENTRU O ASA AFIRMATIE :!:
ABIA ACUM SA RECUNOSCUT PE FATA CA MEMBRII CONDUCATORI AI APCR NU DORESC INFIINTAREA UNEI FEDERATIII A PESCARILOR DIN ROMANIA .
DE CE OARE :?: :!:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Consiliu crap

Mesaj de andrei vladeanu »

dan cotelici scrie: (catre val ) Deformezi si interpretezi totul motivat doar de ura si neputinta mentala.
dar tu de ce esti motivat, oltene, de postezi mare cat roata carului pozitia copiilor octav&claudiu din clasament?
The One Team

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Consiliu crap

Mesaj de EX-UL »

dan cotelici scrie: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

CINE/CE VA OPRESTE SA NE IGNORATI PE NOI ASTIA CARE NU SUNTEM IN APCR?
SPOR LA TREABA!Succes!

Pai tu chiar nu intelegi ca anul acesta APCR a CEDAT drepturile revistei ALP si F&H , pentru a organiza acest turneu . Adica am incercat si altceva sa vedem ce iese cind se ocupa altii , macar sa nu mai fie discutii , pentru ca prea castigau PE VALOARE numai aceeasi :lol: . Eu mi-as dori la anul sa faci tu organizarea si sa-ti vina 3-10 echipe pe garla - Andrei Vladeanu & Vladutz Mateianu , Cristi Yamaha cu cine vrea el , Piticu & Gogu , Cipica & Octav , Badica & Mitzanu , Tomulescu & Barbosu , Maty & Badulescu , Brasovul ( si imi cer scuze fata de inca 10-15 echipe pe care le respect ) si dupa aia SA TE VAD CE CORECT ESTI CIND VEI EXPLICA CELORLALTI CA NU AU AVUT NICI O SANSA SI ERAU COTIZANTI
Eu zic ca in toamna , tragem linie . Stiu ca o apara critici care care o sa spuna ca si pe vechea regula in Africa de Sud nu a iesit nimic , dar pina la acel moment nefericit , tot baietii aia erau plini de medalii de vreo 2-3 ani .
Macar de ar fii bine anul asta si poate imi schimb dialogul .
Iar rasul asta al tau e lipsit de interes , denota copilarie si lipsa de replica in fatza evidentzei .

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Consiliu crap

Mesaj de dan cotelici »

andrei vladeanu scrie:
dan cotelici scrie: (catre val ) Deformezi si interpretezi totul motivat doar de ura si neputinta mentala.
dar tu de ce esti motivat, oltene, de postezi mare cat roata carului pozitia copiilor octav&claudiu din clasament?
De cruda realitate a confruntarii directe! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
The second best is the first loser!

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Consiliu crap

Mesaj de dan cotelici »

@Pangica :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Multumim pentru sansa acordata!
Daca echipa care se califica la CM nu iese mai sus de locul 9 s-ar putea sa-ti dau dreptate. :lol:
The second best is the first loser!

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Consiliu crap

Mesaj de EX-UL »

dan cotelici scrie:
Val Pangica jr scrie: Adica am incercat si altceva sa vedem ce iese cind se ocupa altii , macar sa nu mai fie discutii , pentru ca prea castigau PE VALOARE numai aceeasi :lol: . .
Multumim pentru sansa acordata!
Daca echipa care se califica la CM nu iese mai sus de locul 9 s-ar putea sa-ti dau dreptate. :lol:
Ar trebuii sa faca si altceva inainte pescarii astia - adica vreo 2-4 ani medalii / an / echipa + individual !su dupa asta un loc 9 ! Vezi ca jignesti fostii componenti ai lotului si nu cred ca astia nu te ard te nu vezi , pe pescuit ! Bai tie ti-e asa GREU sa recunosti ca esti pescar frant si nici macar in visele tale erotice nu te-ai vazut ca macar un pescar mediocru care sa iti permita sa te descurci in circuit ? In schimb gura .........................

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Consiliu crap

Mesaj de cornelserbu »

Val Pangica jr scrie:Omule nu este nimic rau sa faci calificari pe o schema imaginata de fostii campioni , promovata de 200 pescari de crap din Romania , exista multe proiecte pe care tu nu le poti imagina , exista sustinere financiara , logistica , management , marketing , PR , etc
valerica, pai asta a fost in 2008 si a iesit un fiasco.

e doar o remarca si nu vreau polemica cu nimeni, vreau sa-ti spun doar atat, gica hagi a fost cel mai bun fotbalist roman, dar ca antrenor a dat chix.
nu inseamna neaparat ca ai nostri campioni, n-ar putea fi si buni manageri, dar asta nu-i o regula.

@ andrei vladeanu

nu am niciun partipris pentru nimeni, asa ca n-are rost sa-mi raspunzi...e doar o parere destul de pertinenta, cred eu
Ultima oară modificat Joi Iul 09, 2009 22:50 de către cornelserbu, modificat 1 dată în total.
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Consiliu crap

Mesaj de dan cotelici »

Val Pangica jr scrie:
dan cotelici scrie:
Val Pangica jr scrie: Adica am incercat si altceva sa vedem ce iese cind se ocupa altii , macar sa nu mai fie discutii , pentru ca prea castigau PE VALOARE numai aceeasi :lol: . .
Multumim pentru sansa acordata!
Daca echipa care se califica la CM nu iese mai sus de locul 9 s-ar putea sa-ti dau dreptate. :lol:
Ar trebuii sa faca si altceva inainte pescarii astia - adica vreo 2-4 ani medalii / an / echipa + individual !su dupa asta un loc 9 ! Vezi ca jignesti fostii componenti ai lotului si nu cred ca astia nu te ard te nu vezi , pe pescuit ! Bai tie ti-e asa GREU sa recunosti ca esti pescar frant si nici macar in visele tale erotice nu te-ai vazut ca macar un pescar mediocru care sa iti permita sa te descurci in circuit ? In schimb gura .........................
Observ ca din semnatura a disparut functia de vicepresedinte APCR? Te-au degradat pentru limbajul diplomatic?
The second best is the first loser!

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Consiliu crap

Mesaj de andrei vladeanu »

cornelserbu scrie:valerica, pai asta a fost in 2008 si a iesit un fiasco.
o fi fost fiasco, dar nu a venit nimeni cu piscine bleu sau umbrele rosii...
The One Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”