Desfasurare C.N. -AGVPS 2013

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Neacsu Mircea
Mesaje: 517
Membru din: Joi Mar 24, 2011 19:56

Re: Desfasurare C.N. -AGVPS 2013

Mesaj de Neacsu Mircea »

Felicitari tuturor participantilor la acest C.N.!
Felicitari OVIDIUS si va tinem pumnii la C.M.!!!

Multumesc colegilor si prietenilor mei din lot pentru TOT!!! Anul viitor sigur spargem Gheata
Vice Campion National 2014

Dublu B
Mesaje: 77
Membru din: Lun Dec 05, 2011 8:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare C.N. -AGVPS 2013

Mesaj de Dublu B »

Felicitari camponilor nationali 2013,clubul Ovidius!
Felicitari Planet si Carp United!
Felicitari tuturor participantilor!(primul cn fara contestatii si certuri)
Felicitari organizatorilor,arbitrilor si administratiei lacului Corbu!

Felicitari Andrei si Cipca,pentru increderea acordata tinerilor din lotul Nexgen,cred ca unii dintre ei nu aveau mai mult de15-16 ani.Daca aveti incredere in ei si ii sustineti in continuare,sunt sigur ca ei vor fi viitorii campioni nationali,inca odata
FELICITARI!!!

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare C.N. -AGVPS 2013

Mesaj de iohann »

multumim tuturor, care ne-au sustinut si incurajat!
multumesc colegilor de echipa, Florin Masu si Florin Braileanu, pt daruinta cu care au tratat acest cn!
felicitari maxime lui Nicu si Raducu, care au castigat detasat sectorul A!
felicitari Barbu,Badarcea si Vali Ionita, pt revenirea spectaculoasa!
felicitari Planet,Carp United,Energy,Pelicanul si Baricada, pt evolutiile f bune!


multumim Vali Vesa si Marius Din, care amandoi bolnavi, n-au rezistat sa nu vina langa noi!
Sandel, manager de exceptie :D :D :D
multumim Dudi Baits pt nada!
multumesc Radu Badica pt nada, si pt faptul ca alaturi de tine, am avut cele mai frumoase rezultate si m-ai invatat multe lucruri!

adevarata provocare, va fi cea din Portugalia, unde vom fi cu mult mai pregatiti, mai motivati si mai dornici, sa scoatem un rezultat f bun, si de ce nu, sa-i imitam pe Energy anul trecut.

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Desfasurare C.N. -AGVPS 2013

Mesaj de Val »

Am felicitat lotul Ovidius si pe toate celelate loturi concurente . Un concurs greu , pestele nu prea a colaborat cu toti pescarii .

Dar am un gand bun pentru lotul Nexgen - cu pescari de 14-18 ani + 2 pescari de 21-24 ani . S-au chinuit saracii copii nespus , au patimit , s-au necajit ca nu pot inca face fata la seniori , dar uita ca au in fata inca 10 ani buni de concursuri pina la maturitate . Deja au castigat nespus - un concurs de calificare la CM .
Si daca vor fi la fel de muncitori si dedicati indraznesc sa cred ca dintre ei vom gasi pescari in echipa natioanala de peste 5-6 ani .
Onorat sa fiu alaturi de ei .

Cu stima ,

Avatar utilizator
gabisandu
Pescar de competitie
Mesaje: 990
Membru din: Dum Iul 29, 2007 14:23
Puncte: 0
Localitate: Piatra Neamt

Re: Desfasurare C.N. -AGVPS 2013

Mesaj de gabisandu »

Tin sa-i felicit si eu pe baietii de la Nexgen. Daca se vor tine de pescuit au sansa sa ajunga departe.

Marius Georgescu
Mesaje: 199
Membru din: Lun Ian 17, 2011 17:59
Puncte: 0
Localitate: CRAIOVA

Re: Desfasurare C.N. -AGVPS 2013

Mesaj de Marius Georgescu »

taloi ionut scrie:Mi-as fi dorit enorm sa pot sa fiu alaturi de voi acolo.Sunt sigur ca o sa fiti pe podium.Munca multa baieti si sigur o sa ridicati un trofeu.Fire zbuciumate Oltenia Fishing!!!
Te "dusăşi" la CN? :lol:
Urat mi-a fost de omul de langa mine:...." lasa-l,lasa-l,trage-l,telfu,rupe-l,da-i aer,da-i fir,........lasa-ma frate sa-l aduc eu pe mal ca de-aia platesc balta,scule,nade,.....

Avatar utilizator
al. trentea
Mesaje: 35
Membru din: Mie Mai 09, 2007 9:18

Re: Desfasurare C.N. -AGVPS 2013

Mesaj de al. trentea »

Cu intarziere, felicitarile mele sincere clubului Ovidius!

Un mesaj pentru Sandel Calina: cu multi ani in urma Adriano Mussaro imi spunea ca ai stofa de mare pescar la crap, si nu s-a inselat. Bravo!
Pescari 4Ever / "Fusion 4 Energy" - Fishing Club Barcelona

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”