Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Încuiat
Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de Cristi Y »

Val scrie:Tu mai bine moderai de acum 40 pagini ... nu te baga acum ! Sau nu te da zmeu ...cind nu esti in stare si te depaseste .
Sau fa ce vrei cu mintea ta .

aloooo , ia cu sifon pangica ca faci iar tensiune si nu mai e nevasta-mea la municipal sa ai la cine sa apelezi ... acum e ca si mine ..EMIGRANTA :wink:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de Val »

Cristi Y scrie:
Val scrie:Tu mai bine moderai de acum 40 pagini ... nu te baga acum ! Sau nu te da zmeu ...cind nu esti in stare si te depaseste .
Sau fa ce vrei cu mintea ta .

aloooo , ia cu sifon pangica ca faci iar tensiune si nu mai e nevasta-mea la municipal sa ai la cine sa apelezi ... acum e ca si mine ..EMIGRANTA :wink:
Mai scotish .... cind am fost la Municipal eram cu mama in atac cerebral ...la 70 ani ... Vezi ce lipitoare esti ? Mi-e sila !
Scrii ca un iresponsabil .... m-am convins . Bai ajungi sa imi reprsoshezi ca am apelat la tine cu mama in urgentza ???????????
Asa fac maidanezii .... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de gor965 »

Val scrie:
gor965 scrie:Eu zic sa incheiati. Nu stiu de ce, dupa ce apare Popescu si da cu samanta de scandal p-aici, ajungem la niste discutii care n-au nici o treaba cu pescuitul ! :(
Tu mai bine moderai de acum 40 pagini ... nu te baga acum ! Sau nu te da zmeu ...cind nu esti in stare si te depaseste .
Sau fa ce vrei cu mintea ta .
Tu mai bine nu mai debitai atatea prostii in ultimii ani, ca sa nu am eu 40 de pagini de editat ! Iti port respect ptr. ca te stiu de pe forum de mai bine de 12 ani, dar e ultima data cand iti mai permit sa ma iei pe mine la rost ptr. kkt-urile pe care le postati in public cand va apuca padaliile !

L.E.
Am inchis topicul ! Subiectul e epuizat, de mizeriile lu' Popescu s-a saturat lumea... la fel si de cearta si scandal ! Daca considerati ca aveti ceva important de spus, deschideti un subiect nou si postati ca niste oameni normali !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de Cristi Y »

gor965 scrie: Eu zic sa incheiati. Nu stiu de ce, dupa ce apare Popescu si da cu samanta de scandal p-aici, ajungem la niste discutii care n-au nici o treaba cu pescuitul
George , cred ca trebuie sa-i explici userului de mai sus ca aici este un forum al pescarilor , pescarii sunt baietii aia cu lansete , care pescuiesc , etc ...

Omul din tulbureala bahica a gresit pagina , el cauta de fapt siteul vreau scandal punct ro si a nimerit aici

pangica , cauta pe telefon la jocuri si vezi daca ai solitaire , e educativ si calmeaza spiritul :lol: :lol: :lol:

nu te enerva ca nu vei castiga , e ca la pescuit , castiga doar cei buni :wink:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”