Lot pentru CN

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Lot pentru CN

Mesaj de RazvanG »

Val scrie:E un inceput de dialog Razvane si cred ca multe din raspunsuri le gasesti daca citesti atent Forumul , chiar si printre rinduri . In ceea ce priveste respectul nu vreau sa fac o recenzie a respectului tau vizavi de persoana mea sau macar de ideile propuse ...scrise aici , mi-ar lua prea mult timp . In plus ne si cunoastem , dar se pare ca la tine chestia asta nu conteaza . De ce astepti de la mine alt sau acelasi gen de respect , in contrapartida cu ce ai dovedit tu public fata de mine ?
Nu trebuie sa fim prieteni cu totii ...dar cind vad dovada de lipsa crasa de respect uman la un minim decent - nu te supara ca iti raspund la fel ...Daca ti-o spun pe aia cu Isus si cu piatra iar ma acuzati ca epatez ...

Val,daca eu am facut public dovada lipsei de respect ptr tine,eu din secunda imediat urmatoare imi cer scuze in fata la absolut toata lumea de pe acest forum si imi sterg contul.Acum vad ca-mi spui si faptul ca ne cunoastem deci pana la urma stiai foarte bine cine iti adresase acele intrebari.
Dar inca o data o spun:nu ma recomanda nimeni,sunt un anonim si probabil ca asa voi si ramane...dar respect fata de tine si de toti cei vechi in fenomen eu cred ca am si voi avea.Scaparile mele fata de alti useri nu ma eticheteaza in fata ta drept lipsit de respect fata de tine.
Hai sa o lasam asa cum a cazut si te rog sa-ti pastrezi parerea fata de mine asa cum o vezi tu.
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Lot pentru CN

Mesaj de Vali Vesa »

Val scrie: ...Cert este ca acum in anul de gratie 2012 , APCR nu mai inseamna nimic concret . Stii pe cineva care trebuia sa spuna ...OK , am gresit ?...
Da, in primul rand, tu Dl Val!

Iti recunosc meritele vis-a-vis de relatia cu AGVPS, vis-a-vis de incercarea de "reanimare" a APCR, dar ai renuntat cand, poate, puteai sa faci mai mult. Adica, lasa-i pe altii sa se infunde... Si aici ai dat o mana MARE de ajutor... :evil: De aici s-a rupt filmul... :evil:
andrei vladeanu scrie: ...s-a gasit solutia de compromis - inscrierea pescarilor prin asociatii agvps, vulturul, acvila, etc.

atunci a inceput sa se aleaga praful, val, nu in 2012.
[/b][/i]
Si tot noua ne scoti ochii, ca am ingropat APCR-ul... Tupeu maxim.
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

RB Baits
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 794
Membru din: Dum Oct 03, 2010 10:30

Re: Lot pentru CN

Mesaj de RB Baits »

Razvan este maestrul lacului Moara Vlasiei nu e un anonim si e pe puterile lui.


Radu Badica

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Lot pentru CN

Mesaj de Val »

Dar unde este problema d-le Vesa ? Singuri nu puteati ? Pai ce faceam eu ? Voi aveati cluburile , finantele , protocoalele , hartiile , conducerea aleasa prin vot , erati o multime de oameni acolo , aveati practic tot ..si nici asa nu a mers ?
V-am incurcat eu din afara ? Glumesti , unul impotriva a 14 presedinti ??? Zau ca ma flatezi ...

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Lot pentru CN

Mesaj de Vali Vesa »

andrei vladeanu scrie: ...s-a gasit solutia de compromis - inscrierea pescarilor prin asociatii agvps, vulturul, acvila, etc.

atunci a inceput sa se aleaga praful, val, nu in 2012.
[/b][/i]
EX-UL scrie:@Costel Buhac

interesul APCR si AGVPS nu este sa limiteze posibilitatile vreunui pescar de la participa la CN . Problema este ca sunt anumite criterii de eligibilitate , care in prima faza sunt clare - apartenenta la APCR sau direct la AGVPS , iar in al 2-lea rind criterii tehnice , care vor fi stabilite de Comisia Campionatului national , in data de 30 ianuarie la Sinaia .
Cred ca varianta cea mai buna pentru tine este sa astepti sa se anunte programul .
Pentru a rezolva prima varianta de eligibilitate poti sa faci cerere de acceptare intr-un club deja afiliat .... si daca iti place si sistemul de concurs ales , sunt sigur ca vei gasi o varianta de participare . Te imbratisez ,
Postarea de mai sus (si mai este una mult mai explicita, dar nu am timp sa o caut) a fost "momentul zero" a participarii pescarilor la CN in numele asociatiilor AGVPS.

Si au urmat secventele Diana, Califarul Alb...
EX-UL scrie:@Buhac

Asociatia Califarul Alb cu ce numar este inregistrata la AGVPS ? Ma refer la numarul din Registrul AGVPS cu asociatiile afiliate ?
Buhac scrie:Val
CALIFARUL ALB nu este inregisrat la AGVPS .
Multumesc inca o data pentru ca nu mai lasat IN PLOAIE...
:evil:
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Lot pentru CN

Mesaj de Val »

@Vali Vesa

si acum spun ca ideea este corecta principial ! Asta nu cred ca o poate interpreta nimeni .
Cum s-a aplicat ea in practica , tine de nivelul social si moral al poporului , din care facem cu totii parte , ca sa nu de dam unul sau altul , dupa cires .
Nu este singurul domeniu de activitate unde avem o interpretare originala a realitatii .
Dar repet principiul este corect !

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Lot pentru CN

Mesaj de RazvanG »

Pana la urma faptul ca m-am prezentat si am RESPECTAT...intocmai cum mi-ai cerut,intrabrile mele au ramas fara raspuns.
Pana la urma respectul trebuie sa fie dat de o singura persoana :EU.
Pai nu cred ca asa trebuie sa stea lucrurile dragul meu Val.
Daca ceri respect ,eu cred ca si trebuie sa dai .
Consider incheiata aceasta discutie cu tine.
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Lot pentru CN

Mesaj de Val »

Razvane , scuze nu stiam ca mai am ceva de raspuns . Recitind pe la pag 5-6 :? vad ca insisti pe chestia aia cu 3 asi .
O sa razi dar asta e cel mai simplu - cei 3 asi se refera la o expresie folosita de noi , si se refera la cele locuri 1 din finala CN.
In concluzie vorbim despre altceva . Cred ca acum esti multumit si imi cer scuze pentru intirziere .

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Lot pentru CN

Mesaj de andrei vladeanu »

Val scrie: vad ca insisti pe chestia aia cu 3 asi . .
treiul mai simbolizeaza ceva
:wink: :wink: :wink:
The One Team

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Lot pentru CN

Mesaj de Val »

E buna Andrei , dar cind treci de sapte ... :lol: :lol: :lol:

Serios Razvane , concusruk a fost castigat cu trei asi , adica cu trei locuri de 1 . Asta e tot ! e simplu .

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”