Probleme S.Popescu legat de CN

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Încuiat
Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Genes Florin »

Popescu Stefan scrie::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
gata ai virulu buhac.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Balta Puiesti

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Cristi Y »

rasul spasmotic al nebunului in criza , lasati-l in pace , fiti indulgenti cu un biet handicapat , la batjocorit destul soarta
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Popescu Stefan »

Cristi Y scrie:rasul spasmotic al nebunului in criza , lasati-l in pace , fiti indulgenti cu un biet handicapat , la batjocorit destul soarta
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Esti ofticat ca te-am depasit in notorietate? In istoria pescuitului sportiv se va vorbi mai mult despre mine decat despre tine. Iti garantez ca vei fi uitat in scurt timp.

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Cristi Y »

bai martalog onanist , tu ti-ai creat notorietate prin hotie si escrocare , eu prin performanta sportiva
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Popescu Stefan »

Serios? In ce anuar te gasesti? In afara de un vocabular de maidan, nu ai alte calitati. Si cu astea vei ramane!

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Cristi Y »

cu un caine vagabond maidanez ca tine numai vocabularul de maidan este descifrabil , referitor la rezultatele mele nu trebuie sa dau detalii tuturor boschetarilor neinsemnati , in special daca mai sunt si escroci
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Vali Vesa »

Popescu Stefan scrie: ...In istoria pescuitului sportiv se va vorbi mai mult despre mine decat despre tine. Iti garantez ca vei fi uitat in scurt timp.
Dom' presedinte de federatie, asta e atitudine de presedinte??? Nu cred... Aduci cu ceasca si cultul personalitatii. Ca doar veniti de pe aceleasi meleaguri :evil:

Te asigur ca toti cei ce au facut performanta in pescuit, asa, fara sa stie legile, vor fi recunoscuti PE VECI ! Pe cand tu, esti o biata frunza in bataia vantului. E drept, depinde de unde bate vantul...
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Popescu Stefan »

Domnule Vesa,
În afara unor mituri care s-au creat în jurul unor pescari sportivi, performanța pescuitului sportiv din România este mai mult decât modestă. Asta și datorită celor care s-au erijat în așa ziși manageri și care au făcut din pescuitul sportiv propria lor pușculiță. Se pare că avem păreri diferite în ceea ce privește performanța sportivă și modalitățile de a ajunge la aceasta, în lipsa unei strategii coerente la nivel național. Diferența între mine și oricare altul este că eu, fără a mă împopoțona cu performante recunoscute doar de prieteni (nefiind un for care să le centralizeze și oficializeze), am avut curajul să mă apuc de unul singur (sprijinit ulterior și de alții care au înțeles utilitatea proiectului) să fac curățenie în acest grajd care devenise pescuitul sportiv. Nu mă aștept să fiți de acord cu mine, întrucât rezultatele acestui proiect nu se pot vedea de azi pe mâine, iar băgători de vină și nemulțumiți vor fi tot timpul. Important este că ce am construit până acum nu mai poate fi demolat și ultima verigă din pescuitul sportiv care lipsea de multă vreme este funcțională. Cu toate piedicile pe care așa zișii pescari au încercat să le pună în calea acestui proiect.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de miyagi »

Ti-am zis eu ca esti si Mitoman si Mitocan. Pe deasupra paranoia ta te face sa crezi ca esti v`un miez.
4 eu / mc?!!!!!!!!!!! Ramai si fara balastiere :wink: .
Urban culture.

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Popescu Stefan »

miyagi scrie:Ti-am zis eu ca esti si Mitoman si Mitocan. Pe deasupra paranoia ta te face sa crezi ca esti v`un miez.
4 eu / mc?!!!!!!!!!!! Ramai si fara balastiere :wink: .
Să nu mizezi pe faptul că cei care îți citesc postările sunt tâmpiți. Cred că ponderea celor care au priceput de unde bate vântul este covârșitoare în favoarea federației. Se vede și după scăderea drastică a contestatarilor ei. În afară de niște frustrați sau un dobitoc ca tine, nu mai sunt alții.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”