Probleme S.Popescu legat de CN

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Încuiat
Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de miyagi »

Popescu Stefan scrie:
miyagi scrie:Ti-am zis eu ca esti si Mitoman si Mitocan. Pe deasupra paranoia ta te face sa crezi ca esti v`un miez.
4 eu / mc?!!!!!!!!!!! Ramai si fara balastiere :wink: .
Să nu mizezi pe faptul că cei care îți citesc postările sunt tâmpiți. Cred că ponderea celor care au priceput de unde bate vântul este covârșitoare în favoarea federației. Se vede și după scăderea drastică a contestatarilor ei. În afară de niște frustrați sau un dobitoc ca tine, nu mai sunt alții.
Boule vezi ca ti-am gasit buba:Alienarea mintala - Tulburari ale ratiunii si vointei care apara de raspundere, daca exclud capacitatea persoanei de a intelege faptele savarsite si consecintele acestora, precum si de a-si autodetermina conduita. Cel care nu are discernamant pentru a se ingriji de interesele sale din cauza alienarii mintale este pus sub interdictie ( pe masura ce te-afunzi ).
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de miyagi »

De ce n-oi fi ramas tu in mina nu stiu!
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de miyagi »

Popescu Stefan scrie:Domnule Vesa,
În afara unor mituri care s-au creat în jurul unor pescari sportivi, performanța pescuitului sportiv din România este mai mult decât modestă. Asta și datorită celor care s-au erijat în așa ziși manageri și care au făcut din pescuitul sportiv propria lor pușculiță. Se pare că avem păreri diferite în ceea ce privește performanța sportivă și modalitățile de a ajunge la aceasta, în lipsa unei strategii coerente la nivel național. Diferența între mine și oricare altul este că eu, fără a mă împopoțona cu performante recunoscute doar de prieteni (nefiind un for care să le centralizeze și oficializeze), am avut curajul să mă apuc de unul singur (sprijinit ulterior și de alții care au înțeles utilitatea proiectului) să fac curățenie în acest grajd care devenise pescuitul sportiv. Nu mă aștept să fiți de acord cu mine, întrucât rezultatele acestui proiect nu se pot vedea de azi pe mâine, iar băgători de vină și nemulțumiți vor fi tot timpul. Important este că ce am construit până acum nu mai poate fi demolat și ultima verigă din pescuitul sportiv care lipsea de multă vreme este funcțională. Cu toate piedicile pe care așa zișii pescari au încercat să le pună în calea acestui proiect.
Despre ce grajd vorbesti Lake? Despre asta pe care vrei sa-l faci? Uite ce declarai la Adevaru` : "Acesta a adăugat că beneficiile financiare pot veni din plata pentru eliberarea permisului şi autorizaţia de pescuit şi de asemenea din organizarea concursurilor de pescuit sportiv. "
Ai uitat sa mentionezi si de veniturile din exploatarile de balastru si alte resurse minerale. Am vazut ca esti supradocumentat cand e vorba de raurile unde-si au salasul putinele populatii de pastravi si lipani. De ce oare sa fi asa de interesat de toti kilometrii aia :evil: ? Cica esti un iubitor al mediului, pasionat de proiecte, care face amenajari hidro. Ejti da kkt.
Urban culture.

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Albert »

Popescu Stefan scrie:În afară de niște frustrați sau un dobitoc
Ba p-a matii, putoare.
Cum dreq il mai tolerati pe cacanaru' asta , nu inteleg.Nu face decat sa injure si sa laude ca face cand defapt doar injura.
Trafic, trafic da' nici chair asa...ne mai si insulta inteligenta cu dejectiile lui.Poate vreun oficial al site-ului crapmania.ro sa-mi raspunda la intrebarea asta: ce mai cauta userul asta pe forum.

Avatar utilizator
Cristi Matei
pescar de competitie
Mesaje: 1246
Membru din: Dum Sep 23, 2007 20:44
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Cristi Matei »

Subiect inchis.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”