2013 - iata unde s-a ajuns !

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de andrei vladeanu »

nu conteaza cine urmeaza.
conteaza rezultatul.
The One Team

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de Genes Florin »

e atare......
hai ca am inceput anul cum nu se putea mai frumos :lol: :lol: :lol:
Balta Puiesti

Avatar utilizator
Lao
pescar de competitie
Mesaje: 1183
Membru din: Lun Noi 16, 2009 11:18
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de Lao »

popescu59 scrie:Eu zic ca o impacare amiabila ar rezolva totul. Acum ramine de vazut care este ambitiosul si cit il tine ambitia. O stringere de mina frumos si un pahar cu vin ar lasa la o parte tot ce a fost . Stiu am vazut cu ochii mei ca unii sunt foarte foarte ambitiosi dar totusi daca nu este vorba de alte interese partea cu jigniri se poate rezolva destul de frumos .Hai incercati sa va stringeti mina si sa lasati totul in urma, e prea frumos fenomenul ca sa fie minjit prin tribunale .
Si cind stau si ma gindesc ca exista si o vorba si e foarte adevarta - Cel mai destept cedeaza -Stie toata lumea ca adevarul este undeva la mijloc asa ca mai bine prieteni decit dusmani prin tribunale.Astept un gind bun si frumos din ambele tabere si promit ca spritul de impacare il dau eu.
Popescule, da-mi voie sa afirm ca iar aberezi. Si iti explic de ce:
Daca tu ai fi fost privat de a participa la finala campionatul mondial de pescuit la crap din anumite motive invocate de altii, dar stiindu-te nevinovat, te-ai fi impacat la un pahar si o strangere de mana? Mai ales ca, esti convins ca s-au pierdut bani multi de pe mai multe fronturi..?
Sau mai simplu: vine unul si te acuza de un rahat pe care tu consideri ca nu l-ai facut si-ti da cu paru-n cap de te chiauneste. Il ierti la un pahar de vin si o strangere de mana?


Repet, nu tin cu nimeni din acest conflict, dar incerc sa ma pun in pielea fiecaruia.

Avatar utilizator
Zarguzon Adi
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1184
Membru din: Mar Ian 17, 2006 20:17

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de Zarguzon Adi »

Am fost azi la tribunal si am citit dosarul privind calomnierea lui Cristi Rudeanu de catre mine Adi Zarguzon. Postarea pe care se bazeaza actiunea acestui dosar in privinta mea este:



"Daca carping are cel mai bun lot de ce mai vroiai sa organizezi calificari ?dar ce sa zici si tu acuma dupa ce te-au angajat din nou la pv tv, doar nu o sa tii cu baricada.Ce face agvps nu este treaba ta ."

Aceasta postare ii este adresata lui Andrei Vladeanu la rubrica "japca la CN 2012" pag.23.

Pentru aceasta postare CERE CRISTI RUDEANU 10000 EURO DESPAGUBIRI PENTRU INJURII CALOMNIOASE !!!!!!!!!!!!!!!

Astept comentariile voastre

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de Vladut Mateianu »

@zarguzon

Eu cred ca merita 10.000 ! :D Si , daca tot ai recunoscut, stai ca te da si Vladeanu in judecata....si mai scoti 10.000 ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de Vladut Mateianu »

CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de Genes Florin »

mai oameni buni, chiar este criza...
Balta Puiesti

Avatar utilizator
Bogdan Zaharia
Moderator
Mesaje: 5358
Membru din: Dum Oct 03, 2010 21:54
Puncte: 0
Localitate: IASI
Contact:

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de Bogdan Zaharia »

....
ImagineImagine
BÂZ

Avatar utilizator
Neacsu Mircea
Mesaje: 517
Membru din: Joi Mar 24, 2011 19:56

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de Neacsu Mircea »

cum este o perioada Moarta ianuarie-februarie cam in toate domeniile, so fi gandit ca a cheltuit mult de sarbatorii si la un sprit cu avocatu sa ajuns la concluzia hai sa facem rost de banii cum ? o ardem plangaciosi daca am castigat CN la tribunal,niste substanta fosnitoare nu strica evident daca merge
Vice Campion National 2014

Avatar utilizator
nit_matias
Pescar de competitie
Mesaje: 938
Membru din: Lun Sep 12, 2011 15:40
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de nit_matias »

Din nou greseala cea mai mare a fost facuta de AGVPS. Daca AGVPS avea cojones si zicea "NU DOMNE NU SE ANULEAZA ETAPA 1" atunci nu mai erati dati in judecata sau daca ar fi mers la judecata cu Carping, demonstrand pentru ce au anulat prima etapa. Dar ei ca niste lasi au zis cand a venit lumea gramada "GATA ANULAM PRIMA ETAPA", iar dupa a venit Rudeanu si i-a dat in judecata si iar au lasat capul in jos "GATA CARPING CAMPIONI NATIONALI"

Nu cred ca este nici primul nici ultimul concurs sportiv in care o echipa este furata, dar daca AGVPS facea una din lucrurile de mai sus fie le inchidea gura celor care au facut galagie pentru grile, fie nu accepta sa de clubului carping titlul de campioni mondiali.
Niteanu Matei
http://mateiniteanu.blogspot.ro/
PB:20.3

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”