2013 - iata unde s-a ajuns !

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
gabisandu
Pescar de competitie
Mesaje: 990
Membru din: Dum Iul 29, 2007 14:23
Puncte: 0
Localitate: Piatra Neamt

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de gabisandu »

Nu asta este strada catre pescuitul profesionist. Se creeaza un precedent periculos care va distruge competitia crapista.
Nu tribunalul ar trebui sa decerneaze titlul de campion national.

mimisikuuu
Mesaje: 445
Membru din: Lun Noi 22, 2010 19:58
Puncte: 0
Localitate: Iasi

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de mimisikuuu »

Nici pe forum,pe principiu care are gura mai mare

Avatar utilizator
florinbrasov
Mesaje: 260
Membru din: Sâm Apr 21, 2012 9:22

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de florinbrasov »

gabisandu scrie:Nu asta este strada catre pescuitul profesionist. Se creeaza un precedent periculos care va distruge competitia crapista.
Nu tribunalul ar trebui sa decerneaze titlul de campion national.
domnule gabi .tribunalul e pentru frustranti care nu pot obtine corect nimic .si incearca prin inselatorie sau manipulare daca nu ii iese nici asa cauta alte soluti .
important este nu cine a castigat campionatul national in tribunal, important este de cine e recunoscut drept campion national in randu pescarilor care au participat la acest campionat si nu numai .
ce a castigat in instanta e de povestit copiilor lui si acestea vor avea dubi de meritul sau, cand ii va trece pe la ureche, cand ,cum,.. a fost obtinut
nu e important cat prinzi ,important este sa respecti pescarul de langa tine.

Avatar utilizator
Sorin Daringa
Mesaje: 877
Membru din: Mar Aug 10, 2010 11:12
Puncte: 0
Localitate: Skjern-Denmark

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de Sorin Daringa »

Personal,nu cred ca o sa mai cumpar produse Carping de acum in colo.
Imagine

Avatar utilizator
florinbrasov
Mesaje: 260
Membru din: Sâm Apr 21, 2012 9:22

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de florinbrasov »

Winston scrie:Personal,nu cred ca o sa mai cumpar produse Carping de acum in colo.
eu sincer in afara de o punga de bile premium mit , nu am cumparat niciodata nimic legat de carping si asta a fost acum 2 sau 3 ani si am inteles ca nu mai sunt cine stie ce si sa umblat si la reteta
nu e important cat prinzi ,important este sa respecti pescarul de langa tine.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de miyagi »

florinbrasov scrie:
gabisandu scrie:Nu asta este strada catre pescuitul profesionist. Se creeaza un precedent periculos care va distruge competitia crapista.
Nu tribunalul ar trebui sa decerneaze titlul de campion national.
domnule gabi .tribunalul e pentru frustranti care nu pot obtine corect nimic .si incearca prin inselatorie sau manipulare daca nu ii iese nici asa cauta alte soluti .
important este nu cine a castigat campionatul national in tribunal, important este de cine e recunoscut drept campion national in randu pescarilor care au participat la acest campionat si nu numai .
ce a castigat in instanta e de povestit copiilor lui si acestea vor avea dubi de meritul sau, cand ii va trece pe la ureche, cand ,cum,.. a fost obtinut
Domnu` Florin ce ie aia frustranti :D ?
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de miyagi »

Cristi Y scrie:
cornel.s scrie:
Cristi Y scrie:@ cornel





Ai dreptate si te felicit. Bine ca e peste. E atata incat iti poti dori sa iesi la pensie ca pescar de agrement :wink: . De toate speciile. Te invidiez. De maine intru in normele de pensionare. Daca se va intampla poate iti iau urma :D .
V-a ocolit bine ploaia pana acum.


taxa de pescuit intr-o ferma privata administrata de un club ( cea mai apropiata de mine , cca 15 mile ) este de 8 lire ( 45 ron ) pe zi pentru adult si 15 lire ( 87 ron ) 24 ore . au 6 bazine cel mai mare avand 65 ha si un curs de rau de 9 mile . de conditii nu mai vorbesc .....

nu ma apuc sa fac un calcul cam cat inseamna procentual taxa de pescuit raportat la nivelul mediu de venit in UK comparativ cu romania ..... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Poi si te mai gandesti la patriotism sau la Elodia?! Dpmdv ..., ai ajuns in rai si sti si ce ai de facut. Cerne locu`.
Tare aia cu Fane.
Sa fi fericit Tatae! Fericit si pentru unii ca mine.
Urban culture.

Avatar utilizator
tecsi78
Mesaje: 978
Membru din: Dum Sep 04, 2011 21:56
Puncte: 0
Localitate: Odorheiu Secuiesc

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de tecsi78 »

Winston scrie:Personal,nu cred ca o sa mai cumpar produse Carping de acum in colo.
Idem.

razvan89
Mesaje: 50
Membru din: Mie Sep 13, 2006 16:48
Puncte: 0
Contact:

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de razvan89 »

tecsi78 scrie:
Winston scrie:Personal,nu cred ca o sa mai cumpar produse Carping de acum in colo.
Idem.
BIG LIKE !!!!

Dar sa avem grija sa nu ne dea in judecata ca nu mai cumparam !

Avatar utilizator
stefanmuraru
pescar de competitie
Mesaje: 1054
Membru din: Lun Dec 28, 2009 9:02
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: 2013 - iata unde s-a ajuns !

Mesaj de stefanmuraru »

tecsi78 scrie:
Winston scrie:Personal,nu cred ca o sa mai cumpar produse Carping de acum in colo.
Idem.

Idem

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”