bataie de joc la Bunget lacul 2

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: bataie de joc la Bunget lacul 2

Mesaj de Victoras Petcu »

Naepamfil scrie:petcuvicto tu postezi cu numele tau adevarat? stai cuminte fratele meu alb ca te iau si pa tine. am vazut ca si tu ai prins glas. te dai rotund paici de parca sa inventat pescuitu cu tine. veziti de ligheanu tau si nu fi balaoaches cu mine.
Am mai spus si repet:"clonele "pentru mine sunt niste "tirfe"!!!!!Asa ca mars pe centura "tirfa"!!!! :D
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: bataie de joc la Bunget lacul 2

Mesaj de Victoras Petcu »

BASESCU scrie:Naepanfil asa vorbesti cu domnul victoras petcu care pune la dispozitie lacul pentru finala si sponsorizeaza lotul ? cum poti sa spui ca finala se desfasoara la ligean ? ai grija cum vorbesti ca domnul victoras a facut foarte mult pentru pescari ! nu inteleg ce se intampla zilele acestea ca toti va luati de domni care poarta numele victor [victoriosii ].
"Tirfa", ciocul mic si mars pe centura ca te asteapta "Neapamfil"!!!! :D Aveti grija de "sfincterele" voastre,care sunt varza!!!! :D
Victoras Petcu

BASESCU
Mesaje: 22
Membru din: Vin Mai 15, 2009 12:54

Re: bataie de joc la Bunget lacul 2

Mesaj de BASESCU »

Domnul Victoras nu trebuie sa fiti suparat pe toate clonele ! Pe centura la ce Km ? Cum a fost la mare ?

aly0506
Mesaje: 49
Membru din: Sâm Iun 12, 2010 12:47

Re: bataie de joc la Bunget lacul 2

Mesaj de aly0506 »

D_lor ofer 1000 euro cine mil vinde pe ALX ,

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: bataie de joc la Bunget lacul 2

Mesaj de Andrei I »

Si cand te gandesti ca erau vremuri cand cel mai plictisitor de pe forum eram eu :D :D :D ...ce vremuri :D

Fara legatura cu topicul de fata ...ci cam cu toate topicurile in ultima vreme, imi vine in minte lozinca unei galerii de la fotbal, dar usor adaptata, ar fi cam asa:

NE PISHAM PE NOI LA INFINIT......!!!
Milionar excentric

Naepamfil
Mesaje: 60
Membru din: Sâm Noi 03, 2007 16:27

Re: bataie de joc la Bunget lacul 2

Mesaj de Naepamfil »

petcuvicto scrie:
"clonele "pentru mine sunt niste "tirfe"!!!!!Asa ca mars pe centura "tirfa"!!!! :D [/b][/quote]

teai trezit din betie haladitule. ai iesit la lumina oroarea naturi. nu am pretenti la tine ca dumnezeu a fost zgircit cu uni cind a impartit creier. la tine nu a mai ajuns, linge blide care esti. ce dracu cauti tu intre pescari ma ineptule. nu vezi ca debitezi numai stupizeni? e foarte grav ca nu iti dai seama si insisti in prostie mojicule. petcuvicto nu pot avea nimic cu tine saracule, tu nu esti decit un biet slujbas al palatului insarcinat cu organizarea taberelor. te astept pe centura treanta.

BASESCU
Mesaje: 22
Membru din: Vin Mai 15, 2009 12:54

Re: bataie de joc la Bunget lacul 2

Mesaj de BASESCU »

Neapanfil vreau sa ajung si eu la intalnirea voastra daca ma primiti ? O sa intarzai ca vin cu bicicleta .
Voi cu ce veniti si unde ?

Avatar utilizator
claudiue
Mesaje: 734
Membru din: Mar Iul 24, 2007 15:03
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: bataie de joc la Bunget lacul 2

Mesaj de claudiue »

S-a dus draq orice urma de pescuit ...
Si s-a ajuns prea departe...

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: bataie de joc la Bunget lacul 2

Mesaj de andrei vladeanu »

rog administratorul ca la prima abatere de limbaj sa-i baneze pe

ALX
BASESCU
NAEPAMFIL

clonele pot posta dar decent.

avertismentul e valabil si pentru userii reali care injura si ameninta cu bataia.
multumesc
The One Team

Avatar utilizator
Cezar Bibu
Mesaje: 553
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:34
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: bataie de joc la Bunget lacul 2

Mesaj de Cezar Bibu »

@AV,

Cam tirziu... :(
Imi pare tare rau, dar cu ocazia asta - sper sa nu faci niste analogii cu alte retrageri :) - va rog sa ma stergeti din pozitia de moderator pe acest forum ! N-om fi noi pe forumul Academiei, dar nici sa suport atatia agramati care se vor miezul pescuitului in tara asta !! :(
Voi i-ati decoperit, voi i-ati promovat, voi sa va spalati pe cap cu ei !

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”