Bugete & Cheltuieli Lotul National

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de Gabi Tomulescu »

la antrenamentul efectuat de o parte a Lotului National, adica 6 persoane s-au cheltuit 2000 euro
banii au fost pe mana mea si de aceea am cunostinta de cheltuielile facute.
deplasarea a durat 10 zile cu drum cu tot.

In plus a mai fost vorba de un bilet dus intors pina la Toulouse al lui Andrei Vladeanu. (care nu stiu cat a costat)

Dan Mitranescu si-a suportat singur biletul de avion pentru ca a fost alegerea lui sa schimbe mijlocul de transport pus la dispozitie ; si in felul asta ia creeat posibilitatea lui Vasile sa mearga si el.
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de cornelserbu »

Luci scrie:In primul rind vreau sa va multumesc pt. compliment :wink: venit de la dvs. chiar ma simt flatat.
In schimb la partea cu "off topic" cred eu ca v-ati pripit.... :roll:
Daca chiar va macina faptul ca cineva e "off topic" (ca sa va citez), trebuia sa fiti pe faza si sa interveniti cu mult mai devreme, de cind s-a deschis subiectul despre "presupusul furt" nu atunci cind cineva , dupa atitea polemici, isi exprima o parere si va mai descreteste si fruntile.
Inchei intr-o nota optimista,cu speranta ca mica intepatura nu ma viza personal si era data cu efect vizind alte persoane. :oops:
eu am fost pe faza si am spus de cateva ori pe topic ca se incearca distragerea atentiei spre alte probleme...imi pare rau ca nu ai citit cu mai multa atentie :)

in rest...ce sa spun, nu ma "macina" nimic, chiar n-am mai trecut de mult pe la moara... :D
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de Vladut Mateianu »

cornelserbu scrie:
Vladut Mateianu scrie: Sa vada si el cum e cand vrei sa faci bine si esti luat la p..a de cei care au timp liber....
vladut, adica asa cum aveai tu asta primavara ??? :D

ce tie nu-ti place..... :D

Iar o iei pe aratura ? Eu pot sa comentez mereu si sa cer socoteala organizatorilor, am fost printre cei care ''au inventat'' acest gen de competitie(CN, Calificari sau cum vrei tu...).Deci, nu o sa stau niciodata cu mainile in san, cel putin pana va iesi Romania campioana mondiala....Si am destul timp inainte ! :wink:

PS Luci, ''intepaturile'' de care vorbesti sunt doar o joaca ptr mine, de multe ori prefer sa nu le bag in seama, mai ales cand sunt venite de la ''prieteni''..... Dar asta nu inseamna ca nu le observ. :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de cornelserbu »

Vladut Mateianu scrie:Iar o iei pe aratura ? Eu pot sa comentez mereu si sa cer socoteala organizatorilor, am fost printre cei care ''au inventat'' acest gen de competitie
in primul rand, pot s-o iau pe aratura ca am masina de teren... :D

in al doilea rand, puteai tu sa inventezi orice, daca noi ceilalti, cei care am fost atunci la darvari n-am fi fost de acord nu se mai facea nimic...nu vad de ce chestia asta ti-ar conferi un drept in plus ?!?

in 2004 la darvari, mi-aduc aminte ca rosioru, oana, badulescu si vladeanu tineau spiciuri, tu doar vindeai saci sarbesti pentru hobaia... :D :D :D
Cornel Serbu
Friends Carp Team

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de EX-UL »

Astazi mi-am modificat profilul astfel incit sa nu mai pot primi de pe forum - e-mailuri , PM , si alte intrebari . Practic nu ii pot ruga pe admnistratori sa imi stearga contul si toate postarile ( cu toate ca asta ar fi dorinta mea intima ) , dar am vrut sa anunt oficial ca ma retrag din "viata publica" a pescuitului la crap din Romania .
Fire intinse tuturor ! Asta a fost ultima mea postare pe orice site de pescuit la crap din Romania .

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de Vladut Mateianu »

@cornel serbu

Ca sa iti aduci aminte, trebuia sa fi fost acolo.... :wink: Si sa imi multumiti ca anul asta am vegheat asupra bugetelor la etape, fara ochiul meu "ager" nu se stie daca ajungea bugetul... :wink:

@Val

Iti respect decizia, dar sper ca in primavara vei revenii asupra ei. Nu cred ca poti sta tu departe de fenomen.... :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

dinul
Mesaje: 9
Membru din: Vin Oct 30, 2009 18:16

Re: Bugete & Cheltuieli Lotul National

Mesaj de dinul »

Vladut cum vezi chestia cu tot ce se vorbeste de CM si directorul general n-are nimic de spus???

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”