1. Giurca Stefan - Suteu Ovidiu - Jurjuman Paul (FREE CARP DEVA)
2. Daniel Sinca-Pentilescu Cornel-Silaghi Florian
3. Birau Nicolae-Birau Razvan-Szabo Imre
4. George Bordianu + Sandu „camion” (Catcher Team)
5. Arany Laszlo – Ardelean Mihai (CARP-FAN)
6. Andrei Oprescu + parteneri
7. Beceru Constantin-Dumitru Cristian
8. Repciuc Nicolae - Dimisca Ion - Bogdan Bratu (PLANET CARP)
9. Gheorge Cozma - Radu Ster - Stefan Bondre
10. Ghita Sas + partener (Gold Carp)
11. Toni Ackerman - Moisi Cristian (C.S. CRAP ARAD)
12. Dragos Sinca – Toto Popescu
13. Anton Ciprian- Mihai Teodor-Bunea Petru (HOOK)
14. Fatulescu - Stelu (HOOK)
15. Badulescu-Popescu Eduard (HOOK)
16. Genes- David - Stanciu Bogdan (HOOK)
17. Brebu Cristian + Petroaica Adrian
18. Avram Cristian – Dan Copros – partener (FREE CARP DEVA)
19. Dani Dan - Claudiu Cozma (TRANSILVANIA CARP MIRROR )
20. Marian Vrancianu - Marian Moldovan (TRANSILVANIA CARP MIRROR )
21. Ardeleanu Ioan - Adrian Zavoianu (TRANSILVANA CARP MIRROR )
22. Cristi Vaileanu – Sorin Ionescu
23. Szeghedi Istvan – Dorin Farcas – Mihai Schiopu (NORD CARP)
24. Petre Iulian + Neacsu Mircea + Govoreanu Marius (GREEN LAKE)
25. Dan Stoica - Domnica Ciprian (GREEN LAKE)
26. Stefan Muraru -Ionescu Tiberiu (GREEN LAKE)
27. George Alexandru + Serban Daniel (GREEN LAKE)
28. Ionescu Marian +Georgescu Nicolae (GREEN LAKE)
29. Liviu Cimpureanu + Trofim Cristian (GREEN LAKE)
30. Pate Florin -Matei Marius + Porumboiu Ionut (GREEN LAKE )
31. Vali Bosman - Alin Jantea (GREEN LAKE )
32. Dani Ruiu + partener (PROFESSIONAL CRAIOVA)
33. Doru Badila + partener (PROFESSIONAL CRAIOVA)
34. Bogdan Buzatu + partener (PROFESSIONAL CRAIOVA)
35. Vali Sburlan + Costin Boja + Cristian Ichim
36. PELICANUL (va rog sa comunicati echipa)
date plata:
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA
CIF: 16284499
CONT: RO06BUCU1721210411070RON
ALPHA BANK – suc. D-NA GHICA
Inscrierile pt. 3 etape (1500 lei/echipa) - PRELUNGIRE TERMEN PANA PE 16 MARTIE 2012 INCLUSIV.
Inscrierile pt. cate o etapa (1000 lei/echipa) se incheie cu 7 zile inaintea fiecarei etape.
Pentru orice detalii tel. 0722-245048 – Costel Stanila
Costel Stanila scrie:LISTA INSCRISI IN ORDINEA ACHITARII:
36. PELICANUL (va rog sa comunicati echipa)
din pacate nu putem anunta echipa decat pe data de 4 mai ,dupa concursul dintre membrii clubului .
nu cred ca este nici o problema pentru organizatori atata timp cat se fac inscrieri si cu 7 zile inaintea inceperii competitiei .
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista
Costel Stanila scrie:LISTA INSCRISI IN ORDINEA ACHITARII:
36. PELICANUL (va rog sa comunicati echipa)
din pacate nu putem anunta echipa decat pe data de 4 mai ,dupa concursul dintre membrii clubului .
nu cred ca este nici o problema pentru organizatori atata timp cat se fac inscrieri si cu 7 zile inaintea inceperii competitiei .
1. Giurca Stefan - Suteu Ovidiu - Jurjuman Paul (FREE CARP DEVA)
2. Daniel Sinca-Pentilescu Cornel-Silaghi Florian
3. Birau Nicolae-Birau Razvan-Szabo Imre
4. George Bordianu + Sandu „camion” (Catcher Team)
5. Arany Laszlo – Ardelean Mihai (CARP-FAN)
6. Andrei Oprescu + parteneri
7. Beceru Constantin-Dumitru Cristian
8. Repciuc Nicolae - Dimisca Ion - Bogdan Bratu (PLANET CARP)
9. Gheorge Cozma - Radu Ster - Stefan Bondre
10. Ghita Sas + partener (Gold Carp)
11. Toni Ackerman - Moisi Cristian (C.S. CRAP ARAD)
12. Dragos Sinca – Toto Popescu
13. Anton Ciprian- Mihai Teodor-Bunea Petru (HOOK)
14. Fatulescu - Stelu (HOOK)
15. Badulescu-Popescu Eduard (HOOK)
16. Genes- David - Stanciu Bogdan (HOOK)
17. Brebu Cristian + Petroaica Adrian
18. Avram Cristian – Dan Copros – partener (FREE CARP DEVA)
19. Dani Dan - Claudiu Cozma (TRANSILVANIA CARP MIRROR )
20. Marian Vrancianu - Marian Moldovan (TRANSILVANIA CARP MIRROR )
21. Ardeleanu Ioan - Adrian Zavoianu (TRANSILVANA CARP MIRROR )
22. Cristi Vaileanu – Sorin Ionescu
23. Szeghedi Istvan – Dorin Farcas – Mihai Schiopu (NORD CARP)
24. Petre Iulian + Neacsu Mircea + Govoreanu Marius (GREEN LAKE)
25. Dan Stoica - Domnica Ciprian (GREEN LAKE)
26. Stefan Muraru -Ionescu Tiberiu (GREEN LAKE)
27. George Alexandru + Serban Daniel (GREEN LAKE)
28. Ionescu Marian +Georgescu Nicolae (GREEN LAKE)
29. Liviu Cimpureanu + Trofim Cristian (GREEN LAKE)
30. Pate Florin -Matei Marius + Porumboiu Ionut (GREEN LAKE )
31. Vali Bosman - Alin Jantea (GREEN LAKE )
32. Dani Ruiu + partener (PROFESSIONAL CRAIOVA)
33. Doru Badila + partener (PROFESSIONAL CRAIOVA)
34. Bogdan Buzatu + partener (PROFESSIONAL CRAIOVA)
35. Vali Sburlan + Costin Boja
36. PELICANUL
37. Costache Adrian-Pacuraru Daniel –Pascu Ioan - Dream Catcher Carp (DCC) Medias
38. Dan Andrei + parteneri
39. Tibi Manescu – Vlad Dobre
date plata:
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA
CIF: 16284499
CONT: RO06BUCU1721210411070RON
ALPHA BANK – suc. D-NA GHICA
Inscrierile pt. 3 etape (1500 lei/echipa) - PRELUNGIRE TERMEN PANA PE 16 MARTIE 2012 INCLUSIV.
Inscrierile pt. cate o etapa (1000 lei/echipa) se incheie cu 7 zile inaintea fiecarei etape.
Pentru orice detalii tel. 0722-245048 – Costel Stanila