CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

alexdumi80
Mesaje: 129
Membru din: Vin Feb 24, 2012 18:35
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de alexdumi80 »

La noi ca la nimeni ...... circ si pâine .....

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de oanavictor »

pana la un comunicat oficial din partea agvps .......oricine poate avea ce parere doreste dar .......daca acest lucru se adevereste atunci agvps va avea parte de 15sau 16 procese in care se vor cere si despagubiri si daune morale si ...........si .........si ..............pentru ca timp va fi suficient ,iarna lunga ...........plus de asta va avea parte si de un boicot profesional in anii urmatori !!!!!!!!!
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de barbumarius »

gabi scrie:am sa ma ma opresc aici...si as fi recunoscator celor care nu vor continua sa ma provoace in vre-un fel.
va salut.
ce te mai mananca.....

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de Gabi Tomulescu »

gor965 scrie:
gabi scrie:referitor la schimbarea regulilor....a fost foarte ilegala...
iar ca orice club poate actiona in instanta...foarte adevat. si chiar este recomandat ca de acum in colo cei care se simt nedreptatiti, furati sau in alt mod, sa se adreseze instantelor de judecata.
A fost deschisa o cale noua...deci se poate.
E o chestie pe care n-o inteleg...deci se considera ca schimbarea regulilor a fost ilegala...dar se iau de bune 2 rezultate (mansa 2 si 3) obtinute in aceste conditii ilegale ?! ...adica, un rezultat obtinut in conditii ilegale, e legal ? Daca unui lot i-i se nazare acum sa reclame faptul ca i-a fost luata sansa de a juca pe aceiasi grila pe care a fost Carping in mansa 1 , cine
poate sa nu-i de-a dreptate, acum cand rezultatul acelei manse conteaza la general ?
p.s.
Din calitatea de cascator de gura in fenomen, ma bucur enorm ca s-a creat un precedent ... toata lumea poate sa dea in judecata AGVPS ptr. orice kkt decide pe banii si munca pescarilor !
in urma postarii tale imi dau seama ca am gresit...ai avut o observatie de bun simt si in consecinta
imi cer scuze...sper sa fie acceptate.
reformulez;
-anularea mansei I cu tot cu rezultatele obtinute, dupa desfasurarea acesteia, a fost foarte ilegala.
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

Avatar utilizator
florinbrasov
Mesaje: 260
Membru din: Sâm Apr 21, 2012 9:22

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de florinbrasov »

gabi scrie:*****************************
1. Energy Brasov - 4-1-1 = 6 p
*****************************
2. Baricada - 2-3-5 = 10 p
*****************************
3. Ovidius Constanta - 7-4-3 = 14
*****************************
4.Carping Club - 12-2-2 = 16 p

5. Plantet Carp - 5-7-6 = 18 p
6. Green Lake - 6-5-8 = 19 p
7. Carp Zone - 3-6-12 = 21 p
8. Senzor - 8-10-4 = 22 p
9. Crap Corbu - 10-8-10 = 28 p
10. Free Carp Deva - 9-12-13 = 34 p
11. Mr Fish - 11-18-7 = 36 p
12. Pelicanul - 17-9-11 = 37 p
===========================
13. Overten - 13-16-9 = 38 p
14. Extreme Carp - 12-15-14 = 41 p
15. Planet Iasi - 18-11-15 = 44 p
16. Profesional Fishing - 15-14-16 = 45 p
17. Acvila - 14-13-18 = 45 p
18. Lufarul Constanta - 16-17-17 = 50 p





cine esti? de iti permiti sa scrii ca esti campion national si modifici clasamente dupa bunu plac
Aceasi chestie pot face si eu .Asa arata mai bine clasamentu?.apropo :daca esti campion naltional 2012 unde e trofeul tau ,medalia ...sau ii rogi pe cei de la Energy Brasov sa ti-o inprumute sa faci poze cu ea :D
nu e important cat prinzi ,important este sa respecti pescarul de langa tine.

Avatar utilizator
florinbrasov
Mesaje: 260
Membru din: Sâm Apr 21, 2012 9:22

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de florinbrasov »

ROG MODELATORU SA STEARGA ASFEL DE POSTARI .sper sa aiba coloana si sa nu accepte toate subiectele farse.pana la o decizie finala campioni nationali sunt Energy Brasov .
in loc sa ii ajutam si sa-i Incurajam pt. campionatul mondial ,acceptam asfel de lucruri.tipic romaneste.DE ACEEA SUNTEM UNDE SUNTEM.pt ca acceptam asfel de oameni sa faca ce vor cand doresc
nu e important cat prinzi ,important este sa respecti pescarul de langa tine.

Avatar utilizator
Dan Badarcea
Mesaje: 881
Membru din: Lun Mai 19, 2008 11:19
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de Dan Badarcea »

gabi scrie: -anularea mansei I cu tot cu rezultatele obtinute, dupa desfasurarea acesteia, a fost foarte ilegala.
asa a zis instanta? :D
ps.clasamentul asta al tau e intocmit dupa aceleasi reguli foarte ilegale :wink:
Ovidius Constanta

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de Gabi Tomulescu »

vedeti aici gresiti...sariti la "bataie"

Eu am calculat punctele celor 3 manse...aritmetic
ce este ilegal in asta Dane ?...sau nici acum nu-ti vine sa crezi ce ti-am spus in repetate randuri: Carping a castigat acest campionat National de Pescuit la Crap 2012...

usor florin din brasov

am citit cu ochii mei decizia prin care Carping este Campioana Nationala...prin validarea mansei I si intocmirea clasamentului.

va avea loc in curand o festivitate de premiere iar tilul 2012 va fi acordat Clubului Carping si banuiesc ca retras Clubului Energy...asa ca o sa am ocazia sa fac poze si cu cupa si cu medalia si cu tricoul...nu mai fi asa de grijuliu.

daca crezi ca am scris doar ca sa ma aflu in treaba sau sa fac rau ...te inseli.

O sa te convingi ca nu sunt rau intentionat...si poate iti vei cere scuze pentru atitudinea ta usor jignitoare.
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de miyagi »

florinbrasov scrie:ROG MODELATORU SA STEARGA ASFEL DE POSTARI .sper sa aiba coloana si sa nu accepte toate subiectele farse.pana la o decizie finala campioni nationali sunt Energy Brasov .
in loc sa ii ajutam si sa-i Incurajam pt. campionatul mondial ,acceptam asfel de lucruri.tipic romaneste.DE ACEEA SUNTEM UNDE SUNTEM.pt ca acceptam asfel de oameni sa faca ce vor cand doresc
OFFF, MODELATORII ASTIA! Dorm cand ie nevoie de iei :).
BAAAAH! Trece-ti si modelati p-aci n-auziti ? :x
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de miyagi »

gabi scrie:vedeti aici gresiti...sariti la "bataie"

Eu am calculat punctele celor 3 manse...aritmetic
ce este ilegal in asta Dane ?...sau nici acum nu-ti vine sa crezi ce ti-am spus in repetate randuri: Carping a castigat acest campionat National de Pescuit la Crap 2012...

usor florin din brasov

am citit cu ochii mei decizia prin care Carping este Campioana Nationala...prin validarea mansei I si intocmirea clasamentului.

va avea loc in curand o festivitate de premiere iar tilul 2012 va fi acordat Clubului Carping si banuiesc ca retras Clubului Energy...asa ca o sa am ocazia sa fac poze si cu cupa si cu medalia si cu tricoul...nu mai fi asa de grijuliu.

daca crezi ca am scris doar ca sa ma aflu in treaba sau sa fac rau ...te inseli.

O sa te convingi ca nu sunt rau intentionat...si poate iti vei cere scuze pentru atitudinea ta usor jignitoare.
Poi si-n conditiile astea cine se bate la CM-u` Gabi ca Orhei a postat lotul cu ENERGY?
Urban culture.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”