Corbu, gazda viitorului campionat mondial.

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Corbu, gazda viitorului campionat mondial.

Mesaj de Val »

Tine cineva AGVPS-ul cu 3000 EUR ? Vorbim de lobby .....daca e Corbu atunci sa plateasca ....s-au ales ei , pe banii altora . Vad ca nu exista limita de suma si platesc orice si atunci imi revendic si eu ceva probleme ...financiare facute pentru Romania si nu pentru APCR .... Pot sa fac o adresa catre AGVPS cu acest prilej ??????? Macar se stie cine a tinut sacosa ... cu un tablou din clasici romani si un ceas de colectie , suflat cu aur ...
Imi pare rau ca scriu , dac cine are gust dulce in gura sa stie de unde a primit bomboana

Avatar utilizator
buhac constantin
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 17, 2010 14:36

Re: Corbu, gazda viitorului campionat mondial.

Mesaj de buhac constantin »

Val tot la stadiul adreselor ai ramas ?

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Corbu, gazda viitorului campionat mondial.

Mesaj de Val »

buhac constantin scrie:Val tot la stadiul adreselor ai ramas ?
Nu stiam ca esalonul doi de la Federatia lui Popescu ...are vreo opinie . Concret nu iti inteleg intrebarea . Hai sa raminem la nivelul ala cu Pelicanul obraznic , sau cum mai stiu eu ca ii spuneai la asociatia aia a ta , in premiera .... Si nu mai pune poze - pentru ca ce impusti tu acum si iti fac bucurie - eu impuscam acum vreo 10 ani .... Selaru stie ....

Avatar utilizator
buhac constantin
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 17, 2010 14:36

Re: Corbu, gazda viitorului campionat mondial.

Mesaj de buhac constantin »

Val de care urs de plus ,de ciocolata, in Moldova ii mai zi urs la mamaliga umpluta cu branza de oaie .
Te lauzi doar cu ce ai impuscat dar ai facut vreo popuare de peste,pasari ,animale ?
Acum 10 ani aveam prastie .

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Corbu, gazda viitorului campionat mondial.

Mesaj de Val »

buhac constantin scrie:Val de care urs de plus ,de ciocolata, in Moldova ii mai zi urs la mamaliga umpluta cu branza de oaie .
Te lauzi doar cu ce ai impuscat dar ai facut vreo popuare de peste,pasari ,animale ?
Acum 10 ani aveam prastie .
Din pacate si de la prastie ai involuat . Si vanatoarea e o stare de spirit si o chestie misto de etica si echitate ...dar tare mi-e frica ca NICI PE ASTA nu ai prins-o ! Este OK - hai sa inchidem polemica publica - repet - pentru mine , indiferent de cine esti - gandurile mele revin la fripturist , oportunist si obraznic . Scuze daca gresesc .

Avatar utilizator
buhac constantin
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 17, 2010 14:36

Re: Corbu, gazda viitorului campionat mondial.

Mesaj de buhac constantin »

:lol: :lol: :lol: :lol: De prastie vorbesti ? Ce charaghios erai la Moara Vlasiei 2 cand te luptai cu o prastie sa arunci niste bulgari :lol: :lol: :lol:
Vanatoarea este o stare de sprit de relaxare si prietenie .
Nu ma duc la vanatoare infometat de trofee si nu caut niciodata cele mai bune locuri dar din pacate vanatul ma cauta .
Nu trag niciodata al doilea foc indiferent daca este pasarica ori animalut .
Eu cand vreau sa prind ceva sa stii ca o fac .
Fripturist si oportunist sunt dar obraznic niciodata dar poate voi deveni cu cine merita .
Decat cu obraznicul gresesti dar sunt invatat cu tine nu trebuie sa te scuzi .

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Corbu, gazda viitorului campionat mondial.

Mesaj de Val »

buhac constantin scrie::lol: :lol: :lol: :lol: De prastie vorbesti ? Ce charaghios erai la Moara Vlasiei 2 cand te luptai cu o prastie sa arunci niste bulgari :lol: :lol: :lol:
Vanatoarea este o stare de sprit de relaxare si prietenie .
Nu ma duc la vanatoare infometat de trofee si nu caut niciodata cele mai bune locuri dar din pacate vanatul ma cauta .
Nu trag niciodata al doilea foc indiferent daca este pasarica ori animalut .
Eu cand vreau sa prind ceva sa stii ca o fac .
Fripturist si oportunist sunt dar obraznic niciodata dar poate voi deveni cu cine merita .
Decat cu obraznicul gresesti dar sunt invatat cu tine nu trebuie sa te scuzi .
Iti repet si nu stiu daca ma pricepi vreodata . Nu mai face traseism , vei ajunge un soi de clown ( ce sunt eu categorisit :evil: - dar ce vei fii tu !!! ) . Lasa pasarica sau animalutul , asta e vrajeala .... ce dracu ! Nu te da lebada cind esti vultur DECLARAT si inca din specii foarte vorace ..... Asuma-ti personalitatea aia care o ai sau nu si nu mai da impresia de ulei ..... alunecare , glisare , lipsa de c..ie , fac spritzurile , fac si de mincare , etc , etc . Sau daca vrei asa ....ramai acolo , ospatar si bucatar . Dar nu iti mai da cu parerea vizavi de ce auzi ca ospatar ca se discuta la masa clientilor ......., pentru asta te concediaza orice patron cu minte pe cap . Nu esti de incredere ....si asta e cert si vad ca iti place . In mod normal eu dau la ospatar cam 50
lei / masa ..... ramai aici , te rog .

Avatar utilizator
buhac constantin
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 17, 2010 14:36

Re: Corbu, gazda viitorului campionat mondial.

Mesaj de buhac constantin »

Minte pe cap doar tu ai .
50 lei /masa o servesti in genunchi ?

Avatar utilizator
buhac constantin
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 17, 2010 14:36

Re: Corbu, gazda viitorului campionat mondial.

Mesaj de buhac constantin »

Comanzi ceva ca daca nu inchid acest subiect ?

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Corbu, gazda viitorului campionat mondial.

Mesaj de Vladut Mateianu »

val pangica ptr noi este un miyagi doi ! :lol:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”