COSTEL STANILA DESFIINTEAZA APCR

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
ciortanica
Mesaje: 238
Membru din: Lun Oct 11, 2010 18:38
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: COSTEL STANILA DESFIINTEAZA APCR

Mesaj de ciortanica »

Cine citeste sa inteleaga corect cele postate pana acum, intrucat este ultima oara cand mai scriu pe acest forum. Ce avem de facut vis a vis de pescuitul sportiv este un atribut legal pe care l-am obtinut si fiti convinsi ca stim ce avem de facut. Vremea infantilismului in pescuitul sportiv a incetat.[/quote]
Domnule Popescu noi am mai discutat si intr-o lumina creativa insa vad ca Dumneavoastra insistati si persistati... . V-am expus si conditiile care trebuiesc indeplinite ca eu si clubul din care fac parte sa se afilieze la federatia facuta de Dumneavoastra insa nu le regasesc in lobby-ul pe care vi-l faceti de unul singur aici in comunitate. Motivatia pe care o aveti mi se pare mie ca pleaca de la un obicei cu care v-ati deprins si in care existati. Cel de negatie. Negand tot ceea ce vi se transmite creati aceasta stare contradictorie si combativa. Va pot spune doar ca asa cum Dumneavoastra sperati sa obtineti din bunul APCR-ului cate un pic sau chiar tot intregul asa si APCR-ul s-ar putea sa va excluda din federatia pe care chiar "v-ati infintat-o". Ce veti face cu federatia asta fara pescarii de competitie pe care vi i-ati pus in cap? chiar pe marea majoritate si nu numai de crap! Va veti face o macheta a unei cladiri reprezentative, precum Mitica de la liga si o veti trona in vitrina din sufragerie. Si asta, repet, doar in cazul in care ori vreun APCR-ist sau LRS-ist sau cine Dumnezeu mai stie n-o sa va excluda mai devreme sau mai tarziu pentru ca nu sunteti in masura sa intelegeti ca aveti probleme de atitudine si mentale. Si nu va spun asta malitios ci ca raspuns la afirmatiile pe care le faceti la adresa unora referitoare la infantilism, impotenta intelectuala, etc ci doar ca o constatare a modului Dumneavoastra de lucru. Da! Da! in cazul in care nu realizati federatia aia odata infiintata creaza efecte. Va vine sa credeti sau nu sunteti responsabil de directia in care aluneca. Cel putin deocamdata.[/quote]
Cornele nu te-am vazut pe lista la bunget(mily) nu mai vila concurs

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: COSTEL STANILA DESFIINTEAZA APCR

Mesaj de miyagi »

nu te-am vazut pe lista la bunget(mily) nu mai vila concurs[in quote]
O sa te anunt mily la timp.
Urban culture.

Gabriel Negru
Mesaje: 10
Membru din: Mar Feb 01, 2011 1:47

Re: COSTEL STANILA DESFIINTEAZA APCR

Mesaj de Gabriel Negru »

imi place ideea e cea mai tare care am auzit-o pana acum, ce altceva mai desfiinteaza...??? :D
Clubul Sportiv OverTen ...............................................................................................................................................
Imagine

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: COSTEL STANILA DESFIINTEAZA APCR

Mesaj de Popescu Stefan »

Gabriel Negru scrie:imi place ideea e cea mai tare care am auzit-o pana acum, ce altceva mai desfiinteaza...??? :D
AGVPSR.

Gabriel Negru
Mesaje: 10
Membru din: Mar Feb 01, 2011 1:47

Re: COSTEL STANILA DESFIINTEAZA APCR

Mesaj de Gabriel Negru »

Gabriel Negru scrie:imi place ideea e cea mai tare care am auzit-o pana acum, ce altceva mai desfiinteaza...??? :D
ACEST MESAJ NU-MI APARTINE !!!!!
Rog un admin sa verifice ce s-a intamplat....... !?
Clubul Sportiv OverTen ...............................................................................................................................................
Imagine

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”