DECIZIA COMISIA COMPETITII AGVPS - CAZ FLOREASCA

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: DECIZIA COMISIA COMPETITII AGVPS - CAZ FLOREASCA

Mesaj de Val »

Cu prima parte a postarii sunt pe deplin de acord !! Lege e lege ...

Cu privire la Matza - iarta-ma dar nu este treaba observatorului sau celulei de criza sa influenteze arbitrajul inainte de concurs , cu indicatii de consultare . Daca e arbitru sef , decide si isi sustine decizia . Nu cred ca Baros a gasit de cuvinta sa sune pe cineva .... nici inainte si nici dupa si a semnat o decizie a cluburilor cu nonsalanta pacii eterne .
A interesat pe cineva din cei 5 manageri ca au votat o decizie total aiurea si au facut cea mai mare gafa din istoria CN ? NU !! NU va suparati dar nu am vazut pe nici un site vreo opinie legata de Jubileu , managerul Hook , managerul Soimul , managerul Timisoara , Mary Zarguzon , samd . DE FAPT DE VINA SUNT ORICUM , Vladeanu , Pangica si Mugurel Ionescu , pentru ca nu au anticipat astfel de pozitii ale managerilor ....care ca uite au votat nonsalant si in mansa 2-a se pregatesc de alte decizii hilare ..., fara grija si dorm bine noaptea !

In schimb eu m-am lasat de orice implicare , tu AV trebuie sa justifici orice gest , samd . Cine e vinovat ?

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DECIZIA COMISIA COMPETITII AGVPS - CAZ FLOREASCA

Mesaj de andrei vladeanu »

Val scrie: Cine e vinovat ?
apcr
The One Team

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: DECIZIA COMISIA COMPETITII AGVPS - CAZ FLOREASCA

Mesaj de Genes Florin »

:D :D va agitati degeaba, asta este si chiar ma bucur ca pescuim, chiar daca nu trage. Noroc cu tel mobil ca am net:)
Balta Puiesti

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: DECIZIA COMISIA COMPETITII AGVPS - CAZ FLOREASCA

Mesaj de Val »

Si stai ca nu mai pot modifica si mai vroiam sa scriu ; Ai vazut tu , Vladene , vreun manager de asta implicat , istet si priceput sa isi ceara scuze pentru decizia de cacat pe care a luat-o la Floreasca ?
In afara lui Jubileu , care saracu pina la urma a zis - "bai am gresit , judecati-ma !" - pe cine ai mai vazut din cei 4 implicati ? Genul Clubul X , pentru ca prin decizia managerului nostru ...Y , s-a votat o abatere FLAGRANTA de la regulament , am hotarit sa schimbam persoana implicata cu dl sau dna Z ....

Ce dracu bai ..... asta daca vorbim de nesimtire ...

In schimb celula de criza nu a functionat , presedintele APCR este de vina ca nu a raspuns la 02.00 AM si tot soiul de cacaturi .....propuse unii , care sincer in aceesi perioada au dormit bine si habar nu au avut ce se intimpla , decit la 72 ore dupa terminarea concursului , atunci cind au inceput sa scritice . De ce nu critica d-l Oana sau Orhei , acum si hotarirea AGVPS ? E la fel de legala ca si aia cu 50 kg !!!

Stop ca ma cheama la avion ...
Ultima oară modificat Joi Iun 03, 2010 17:41 de către Val, modificat de 2 ori în total.

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DECIZIA COMISIA COMPETITII AGVPS - CAZ FLOREASCA

Mesaj de cornelserbu »

DrHook scrie::D :D va agitati degeaba, asta este si chiar ma bucur ca pescuim, chiar daca nu trage. Noroc cu tel mobil ca am net:)
florine, bea ceva, poate trage... :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: DECIZIA COMISIA COMPETITII AGVPS - CAZ FLOREASCA

Mesaj de Genes Florin »

:D
cornelserbu scrie:
DrHook scrie::D :D va agitati degeaba, asta este si chiar ma bucur ca pescuim, chiar daca nu trage. Noroc cu tel mobil ca am net:)
florine, bea ceva, poate trage... :lol: :lol: :lol:
Pai trag de ieri, dar nu ma las pana nu castigam
:lol:
Balta Puiesti

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DECIZIA COMISIA COMPETITII AGVPS - CAZ FLOREASCA

Mesaj de andrei vladeanu »

Val scrie:Si stai ca nu mai pot modifica si mai vroiam sa scriu ; Ai vazut tu , Vladene , vreun manager de asta implicat , istet si priceput sa isi ceara scuze pentru decizia de cacat pe care a luat-o la Floreasca ?
In afara lui Jubileu , care saracu pina la urma a zis - "bai am gresit , judecati-ma !" - pe cine ai mai vazut din cei 4 implicati ? Genul Clubul X , pentru ca prin decizia managerului nostru ...Y , s-a votat o abatere FLAGRANTA de la regulament , am hotarit sa schimbam persoana implicata cu dl sau dna Z ....
asta strig eu de 3 zile. ca managerii APCR trebuie sa isi asume greseala. iar celelalte cluburi sa fie, intr-adevar, solidare cu acestia, dar nu prin neprimirea soimului in concurs. ci prin asumarea greselii, acceptarea ei si repararea prin organizari de manse, arbitraje si decizii impecabile.
The One Team

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DECIZIA COMISIA COMPETITII AGVPS - CAZ FLOREASCA

Mesaj de cornelserbu »

andrei vladeanu scrie: repararea prin organizari de manse, arbitraje si decizii impecabile.
stai linistit ca de acum va fi totul ca la carte...pun pariu

adu-ti aminte, dupa ce ne-a descalificat pe noi toata lumea si-a dus sacii cu 10m mai in larg si controla pestii din ora in ora...
Cornel Serbu
Friends Carp Team

dan _city_center

Re: DECIZIA COMISIA COMPETITII AGVPS - CAZ FLOREASCA

Mesaj de dan _city_center »

cornelserbu scrie:
stai linistit ca de acum va fi totul ca la carte...pun pariu

pe cit?.... :lol: :wink:

cartea acum e la corectat.va iesi cu siguranta dupa terminarea C.N.
in functie de interese.

popescu cezar
Mesaje: 17
Membru din: Joi Iun 03, 2010 12:23

Re: DECIZIA COMISIA COMPETITII AGVPS - CAZ FLOREASCA

Mesaj de popescu cezar »

dan _city_center scrie:
cornelserbu scrie:
stai linistit ca de acum va fi totul ca la carte...pun pariu

pe cit?.... :lol: :wink:

cartea acum e la corectat.va iesi cu siguranta dupa terminarea C.N.
in functie de interese.
Danute, pe cat...?

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”