DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE 2012

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
RB Baits
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 794
Membru din: Dum Oct 03, 2010 10:30

Re: DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE

Mesaj de RB Baits »

apropo iar si-a luat Myagi viteza datzii ceva sa rumege!

Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE

Mesaj de RSC »

body scrie:....
Ca orice campionat national normal ca are aerul perfect romanesc plin de cancanuri si dileme....
Cancanul vine de la ...pvtv :lol: ..."dilema" de la Carping :lol: ...si felicitarile merg la cei mai buni: Energy, organizatori si restul participantilor :wink: .
...in rest e cancan ieftin...de vara :D ...cu cuburi de gheata, fete-n valuri, frustrati plus unii ramasi fara obiectul muncii si cu buzunarele goale...
"Keep it simple!"

claudiubv
Mesaje: 311
Membru din: Lun Iul 19, 2010 14:44

Re: DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE

Mesaj de claudiubv »

body scrie:Felicitari participantilor si organizatorilor!
Un frumos si special rezultat obtinut de Vali Martoiu si baietii din Brasov!
Ca orice campionat national normal ca are aerul perfect romanesc plin de cancanuri si dileme.
Fir intins la mondiale!

PS : sa nu-l lasati pe Garcea sa lege acele! hehehehhehe


Radu Badica
:lol: :lol: :lol: :lol:
Lukacs Claudiu


*** CAMPION NATIONAL 2012***
*** CAMPION MONDIAL 2012***
*** VICE CAMPION MONDIAL LA INDIVIDUAL 2012 ***
...ACS Carpteam Brașov...

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE

Mesaj de eugen dragnea »

Stau,citesc si caut cu disperare diferente intre Carp fishing-ul romanesc si politicienii din ziua de azi...citesc postarile pescarilor de competitie si ma gandesc la articolele din revistele CanCan sau Ciao...vad cum "MARI PESCARI" au ajuns sa muste din "PARINTI SI DIN BUNICI" ca nu au putut "agata" un loc pe podium...vad cum "FRATII DIN TRECUT" care nu demult "mancau" din aceeasi farfurie au ajuns sa se astepte la colt de strada cu "ghioaga" in mana...simt dezamagirea celui care anul acesta a stat "capra" si strange din dinti cu speranta ca la anu' o sa fie el "activul" fara sa realizeze ca prin asta a creat un precedent periculos...vad cum placerea de a pescui s-a transformat intr-o lupta sangeroasa in care se calca pe cadavre urmand ca invinsii sa se vaite de banii aruncati in garla dar uita de satisfactiile cu care "a aruncat garla in ei" de cand li s-a pus trestia in mana...ma uit la producatorii/importatorii de "diverse pentru pescuit" cum sunt preocupati mai mult de imaginea produselor sale decat de calitatile acestora, preferand sa vanda putin ,dar scump decat mult ,dar la un pret de bun simt ...
In concluzie asa cum romanii isi merita soarta de KKO in care se complac si pescuitul de competitie isi merita latrina in care se scalda... :(
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE

Mesaj de miyagi »

body scrie:apropo iar si-a luat Myagi viteza datzii ceva sa rumege!
Am destul Radone :mrgreen: .
Am uitat sa adaug la ce am zis mai devreme ca te obliga Orhei acuma sa dai interviu, prin regulament :x .
Ete-te ca la anu` o sa particip la CN-u cum-necum si n-o sa dau chiar daca-s pe val. Ce-o sa se-ntample?! O sa ma dea afara? Ce-o sa-mi faca?!
Ultima oară modificat Vin Iul 20, 2012 4:14 de către miyagi, modificat 1 dată în total.
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE

Mesaj de miyagi »

Offfffffffffffffffffff,ce emotionant :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sa fi de bashcalie :!:[/quote]
Cine mah iooo?!
Urban culture.

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE

Mesaj de RazvanG »

miyagi scrie:Offfffffffffffffffffff,ce emotionant :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sa fi de bashcalie :!:
Cine mah iooo?![/quote]

Da ma tu,nebunule :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE

Mesaj de miyagi »

shimanobig scrie:
miyagi scrie:Offfffffffffffffffffff,ce emotionant :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sa fi de bashcalie :!:
Cine mah iooo?!
Da ma tu,nebunule :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
Credeam ca nodurile tale cu care legi acele :lol: :lol: :lol: .
Gata Mah. Nu ma mai starni p-aici ca am zis. Eu unul imi iau gandul de la chestiii de-astea. Vorbim acolo unde nu-s senatori.
Urban culture.

Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE

Mesaj de RSC »

eugen dragnea scrie:Stau,citesc si caut cu disperare diferente intre Carp fishing-ul romanesc si politicienii din ziua de azi...citesc postarile pescarilor de competitie si ma gandesc la articolele din revistele CanCan sau Ciao...vad cum "MARI PESCARI" au ajuns sa muste din "PARINTI SI DIN BUNICI" ca nu au putut "agata" un loc pe podium...vad cum "FRATII DIN TRECUT" care nu demult "mancau" din aceeasi farfurie au ajuns sa se astepte la colt de strada cu "ghioaga" in mana...simt dezamagirea celui care anul acesta a stat "capra" si strange din dinti cu speranta ca la anu' o sa fie el "activul" fara sa realizeze ca prin asta a creat un precedent periculos...vad cum placerea de a pescui s-a transformat intr-o lupta sangeroasa in care se calca pe cadavre urmand ca invinsii sa se vaite de banii aruncati in garla dar uita de satisfactiile cu care "a aruncat garla in ei" de cand li s-a pus trestia in mana...ma uit la producatorii/importatorii de "diverse pentru pescuit" cum sunt preocupati mai mult de imaginea produselor sale decat de calitatile acestora, preferand sa vanda putin ,dar scump decat mult ,dar la un pret de bun simt ...
In concluzie asa cum romanii isi merita soarta de KKO in care se complac si pescuitul de competitie isi merita latrina in care se scalda... :(
Pe forumul lui miyagi scrii degeaba postari `adanci`, putini sunt cei care le apreciaza sau care reusesc sa o gaseasca intre atatea postari fara sens si fara continut....
"Keep it simple!"

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE

Mesaj de miyagi »

Pe forumul lui miyagi scrii degeaba postari `adanci`, putini sunt cei care le apreciaza sau care reusesc sa o gaseasca intre atatea postari fara sens si fara continut....[/quote]


Hai ca ai vorbit! Tu ai impresia ca eu nu citesc astfel de postari sau nu scriu la fel?
Fa-o frate, dar sa fie pertinenta, nepartinitoare si digerabila. Pe de alta parte puteti scrie cat vreti si ce vreti de-acum incolo ca nu ma mai intereseaza toata marota asta. Ma voi limita la bazar cat e cazul si la ce ma implica personal, dupa cum am zis.
Distractie placuta.
Urban culture.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”