DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE 2012

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Cristi_Ionita
Mesaje: 307
Membru din: Mar Apr 01, 2008 10:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE

Mesaj de Cristi_Ionita »

andrei vladeanu scrie:
Andrei I scrie: Una este libertatea presei si alta este gradul de obiectivitate/informaare corecta al unui articol/juralist, criteriu esential in aprecierea obiectiva a cititorului despre articolul respectiv si autorul lui.

Argumentul cu care ai ales sa ii raspunzi lui Cristi nu e decat un exemplu de democratie prost inteleasa...."scriu/spun ORICE doresc ca sunt liber sa o fac"...
unii definesc obiectivitatea ca pe o subiectivitate bine argumentata.

prin urmare, as prefera sa-mi analizati pasaje din text si sa-mi demonstrati ca gresesc (desi cristi am spus ca am 90% dreptate)

cat despre subiectele pe care le atac - chiar daca poate am inteles gresit democratia, asa cum zici tu - consider ca sunt liber sa mi le aleg si sa le tratez asa cum consider de cuviinta.
Andrei oi fi tu important in lumea pescuitului la crap din Romania, dar acum sa iti facem si analiza pe text, zau asa... :lol:

P.S. : Faptul ca imi recitesti postarile si tot nu le intelegi ma flateaza insa, trebuie sa recunosc :lol:
In viata sunt lucruri mult mai importante decat banii...doar ca iti trebuie o grama' de bani ca sa le cumperi.

BARICADA CARP CLUB

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE

Mesaj de razvan u. »

dan _city_center scrie:
oanavictor scrie:
nici un ban ,vorbesc eu cu ei ,oricum tu nu le cunosti decat vocile de la telefon :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=MXLiFTJ8OS4

live de pe Corbu!
CNN? :lol:
C. S. PELICANUL

Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE

Mesaj de RSC »

Val scrie:Vladene
Imi pare rau de prieteni dragi care au iesit pe locul 2...
Ehh, au fost si ei f_tuti ..legal... :D
"Keep it simple!"

Avatar utilizator
cioara
Mesaje: 173
Membru din: Mie Apr 12, 2006 13:21
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE

Mesaj de cioara »

Abia acum am citit si eu tot ce sa scris aici.nu ma gandeam sa fie atatea pagini. ca sa incep si eu ca omul,felicitari ENERGY ! Felicitari si ca sa nu ma mai chinui sa dau declaratii ca la militie sper sa faceti pe dracu-n 8 si sa fiti campioni mondiali ca va mascaresc altfel. Carping : santeti buni ! va-ti batut singuri prin aroganta si prin incercarea sau nu de fraudare.

pescaritza
Mesaje: 3
Membru din: Vin Iul 20, 2012 20:51

Re: DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE

Mesaj de pescaritza »

Citisem in timpul concursului un mesaj care zicea "dak castiga cine trebuie " o sa fie premiati cu o gramada de bani si vreo 4masini. Sa inteleg k nu a castigat cine trebuie, eu la premiere am vazut doar diplome, cupe si tricouri si sepci!!!! Pacat, zic eu k meritau macar niste medalii dak nu premii in bani. Oricine ar fi meritat premii makr pentru munk depusa!!!!!!

claudiubv
Mesaje: 311
Membru din: Lun Iul 19, 2010 14:44

Re: DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE

Mesaj de claudiubv »

pescaritza scrie:Citisem in timpul concursului un mesaj care zicea "dak castiga cine trebuie " o sa fie premiati cu o gramada de bani si vreo 4masini. Sa inteleg k nu a castigat cine trebuie, eu la premiere am vazut doar diplome, cupe si tricouri si sepci!!!! Pacat, zic eu k meritau macar niste medalii dak nu premii in bani. Oricine ar fi meritat premii makr pentru munk depusa!!!!!!

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Lukacs Claudiu


*** CAMPION NATIONAL 2012***
*** CAMPION MONDIAL 2012***
*** VICE CAMPION MONDIAL LA INDIVIDUAL 2012 ***
...ACS Carpteam Brașov...

Avatar utilizator
Ciuchi
Mesaje: 859
Membru din: Mie Sep 09, 2009 22:40
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE 2012

Mesaj de Ciuchi »

Daaa, si cate 4 vile la Snagov :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Daniel Ciuchendea

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE

Mesaj de Val »

oanavictor scrie:
Val scrie: Apropo Andrei , cit este dispus postul TV PV sa plateasca un interviu cu Donald sau cu Henny ? Sa la spun ca sa isi scoata costurile .....de 1 tona de nada primita astazi ..
nici un ban ,vorbesc eu cu ei ,oricum tu nu le cunosti decat vocile de la telefon :lol:
Stai cuminte ca te arzi aici ... Stiam ca le-ai luat puloverele si bagajele croatilor sau sarbilor, nu imi mai aduc exact aminte , dar astora nu aveai cum . Deci nu te baga unde nu sti .

Cu respect ,

Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE

Mesaj de RSC »

Val scrie:...
Cu respect ,
E semnatura sau...?

ps: Am intrebat pe la ARILOG si pe la ELA (European Logistics Asociation) ...si nu au auzit de tine. Un prieten de-al tau mi-a spus ca esti logistician tot atat de mult cat esti si pescar...dar el recunoaste ca ai talente deosebite in a pune fetite in bratele unor participanti la CM :D...nu stiam ca esti profilat pe genul asta de "logistica"...dar ai grija sa nu te f__a unii...legal. :D..
"Keep it simple!"

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE

Mesaj de Val »

RSC scrie:
Val scrie:...
Cu respect ,
E semnatura sau...?

ps: Am intrebat pe la ARILOG si pe la ELA (European Logistics Asociation) ...si nu au auzit de tine. Un prieten de-al tau mi-a spus ca esti logistician tot atat de mult cat esti si pescar...dar el recunoaste ca ai talente deosebite in a pune fetite in bratele unor participanti la CM :D...nu stiam ca esti profilat pe genul asta de "logistica"...dar ai grija sa nu te f__a unii...legal. :D..
Parintii m-au invatat sa nu vorbesc cu necunoscuti . Ignore :!:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”