Echipa Angliei acuza Romania ca a trisat la CM !

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Echipa Angliei acuza Romania ca a trisat la CM !

Mesaj de miyagi »

Ion ( Ian ) trebuie dat in judecata si facut sa plateasca. In mod sigur o sa dezvaluiasca sursa si o sa se reabiliteze faima de-acum patata a Romaniei. Stirea deja cred c`a umplut netul.
Poate s-o gasi si la noi mintea de apo :oops: i.
Urban culture.

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Echipa Angliei acuza Romania ca a trisat la CM !

Mesaj de Madalin Dirla »

Le-am dat cu balta-n cap si se pare ca-i cam doare :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Echipa Angliei acuza Romania ca a trisat la CM !

Mesaj de miyagi »

valiauto68 scrie:Jalnici englezoii! la cat de mare e balta aia cata nada trebuia sa se arunce? tone nu? Penibil.
Cred ca ei asa ar fi facut ca altfel de unde ideea asta "desteapta" ?

Nu stiu sa piarda! Si la Bolsena cum de au castigat tot romanii?

Eu nu pot sa uit cum,la premiere, capitanul echipei Africii de Sud si-a scos sapca , s-a inclinat si a daruit-o echipei ROMANIEI!
Si nici cum englezoii stateau morcoviti la masa cu o tona de beri sub nas...ca la asta sant cei mai tari!
Inseamna ca nu gandesti ca ei. Ei fac asta ca sa-si justifice cheltuielile din timpul CM-ului pe de-oparte, iar pe cealalta sa ne indeparteze de la reorganizarea CM-ului in viitor. S-a lansat o idee la Corbu, de catre oficialii FIPS.
Si nu uita ca si la Bolsena am fost acuzati de frauda.
Eu inca ma intreb cine ia bagat in cap prostia asta ca nu cred ca venea Ion asa c-o pleasca fara sa fi fost "otravit" de cineva de la noi. Cineva in care crede. :roll:
Urban culture.

Avatar utilizator
arsinel
Pescar de competitie
Mesaje: 2285
Membru din: Dum Mar 21, 2010 15:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Echipa Angliei acuza Romania ca a trisat la CM !

Mesaj de arsinel »

valiauto68 scrie:Jalnici englezoii! la cat de mare e balta aia cata nada trebuia sa se arunce? tone nu? Penibil.
Cred ca ei asa ar fi facut ca altfel de unde ideea asta "desteapta" ?

Nu stiu sa piarda! Si la Bolsena cum de au castigat tot romanii?

Eu nu pot sa uit cum,la premiere, capitanul echipei Africii de Sud si-a scos sapca , s-a inclinat si a daruit-o echipei ROMANIEI!
Si nici cum englezoii stateau morcoviti la masa cu o tona de beri sub nas...ca la asta sant cei mai tari!
Pai nu ai citit ca la Bolsena se plimbau noaptea dube care opreau la standurile romanesti si aduceau peste? :lol: :lol: :lol:
Ba dai dracu de englezoi,au iesit pe 16 din 19 si nu stiu cum sa se scuze la ei in tara acum.
Daca castiga Africa ziceau ca au venit cu 5 saptamani inainte si au avut timp sa faca jocurile :lol: :lol:
Divizia de Lupi a Clubului Sportiv
Personal Best 23,650KG - MV2 / 2020

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Echipa Angliei acuza Romania ca a trisat la CM !

Mesaj de miyagi »

Cine se lauda aici pe net c-a stat de vorba cu el?
:wink:
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Echipa Angliei acuza Romania ca a trisat la CM !

Mesaj de miyagi »

Madalin Dirla scrie:Le-am dat cu balta-n cap si se pare ca-i cam doare :lol: :lol: :lol:
Nu cred Mada. Nu facea Ion asa o beliciune ca-si distrugea aiurea piata romaneasca. E in mod sigur cineva in spatele "otravii". :wink:
Urban culture.

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Echipa Angliei acuza Romania ca a trisat la CM !

Mesaj de gor965 »

In principiu, presupusa masluire a baltii e justificarea ptr. faptul ca romanii au castigat locul unu...ce nu inteleg eu e care-i scuza englezilor ca s-au facut de kkt in fata restului lumii !?! :?
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2296
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Echipa Angliei acuza Romania ca a trisat la CM !

Mesaj de Albert »

RSC scrie: Stirea a aparut azi in majoritatea ziarelor din UK (ex The Independent, Daily Mail, etc.) si preluata de multe agentii de stiri din Vest.
Sa fii sanatos!
Ia de-aci: http://www.anglingtrust.net/news.asp?se ... temid=1391 ...10 oct.Un simplu search pe google.E unu la unu.
Ma scuzi..nu-i de-o luna e de 2 saptamani.

Totusi intrebarea ramane: who gives a fuck?

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Echipa Angliei acuza Romania ca a trisat la CM !

Mesaj de miyagi »

gor965 scrie:In principiu, presupusa masluire a baltii e justificarea ptr. faptul ca romanii au castigat locul unu...ce nu inteleg eu e care-i scuza englezilor ca s-au facut de kkt in fata restului lumii !?! :?
Cum care-i scuza? Korda i-a sponsorizat si ei si-au batut joc de brandul Korda. Nu-i usor sa justifici asa o tampenie. Vorba celui de mai devreme. Who give a fuck? ..., on Korda :wink: anymore! That`s the question.
Urban culture.

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Echipa Angliei acuza Romania ca a trisat la CM !

Mesaj de gor965 »

Korda nu face nada !... ca sa zicem ca au suferit un soc atat de mare incat sa ne explicam cu totii acuzele de genul asta ! Daca noi am masluit balta si impreuna cu bulgarii , sarbii si portugezii am luat locurile fruntase, cum explica sponsorizatii Korda faptul ca mai sunt inca 11 loturi care i-au pishat ?! Faptul ca intr-un lac de o asemenea dimensiune se furajaza pestele, nu poate oferi o justificare ptr. rezultatul lor dezastruos !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”