Etapa a IV-a CN Tancabesti- desfasurare si rezultate

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Etapa a IV-a CN Tancabesti- desfasurare si rezultate

Mesaj de dan cotelici »

cornelserbu scrie:cred ca pe ultimii 6 ar trebui sa-i scoti...n-au participat la tancabesti, iar 61 de puncte mi se pare o aberatie pentru o etapa unde nu aveau dreptul sa se inscrie decat daca renunta altcineva, iar numarul maxim de participanti era 24.

tabelul ar trebui facut numai pentru cei ce au 4 etape la care au participat.
Nu-i scot ca au 3 rezultate obtinute in teren si sunt primii care au dreptul de a se inscrie la ultima mansa daca nu se ocupa locurile. :D :D :D :D :D :D
The second best is the first loser!

razvan111272
Mesaje: 37
Membru din: Mie Mai 25, 2005 21:41
Puncte: 0
Localitate: pe aici,pe acolo

Re: Etapa a IV-a CN Tancabesti- desfasurare si rezultate

Mesaj de razvan111272 »

cornelserbu scrie:
razvan111272 scrie:la CM in franta o va lua la bot cu mamaliga daca va ajunge si pe acolo :mrgreen:
mai baiatule, dar tie chiar nu ti-e putin rusine de vorbesti in halul asta la adresa unui om pe care nici macar nu-l cunosti ?

de cate ori intri pe ste-ul asta, trbuie sa spui numai magarii...mai vezi-ti, bai, de traba pe acolo pe unde esti, fiindca daca-ti dai cu parerea in felul asta, mai bine abtinete !

sa nu incepi acum cu mine cu injuraturi, cum ai facut cu vladeanu, ca ti-o iei !
salut tataie :!:
cine e Mitranescu? prin lume nu prea e cunoscut :wink: ,stai tu linistit ca nu ma apuc de injuraturi ,nu are voie sa-si dea omu cu parerea ca hop sariti ca sacalii :mrgreen:

sa aveti sanatate toti :!:

ispasirinel
Mesaje: 31
Membru din: Mie Mai 13, 2009 5:59

Re: Etapa a IV-a CN Tancabesti- desfasurare si rezultate

Mesaj de ispasirinel »

dl.razvan.afirmi niste lucruri din punctul meu de vedere tare aiurite.chiar crezi ca nu este cunoscut?pai orice pescar de competitie din lume ar fi intrigat si ar incerca sa inteleaga de ce are rezultatele astea?(ROMANIA este deja un nume) norocul a fost inlaturat demult.crezi ca in alte tari nu tin cont de adversarii potentiali?cinei baiatul(dl.vasile imi cer scuze ca nu pomenesc si de dvs) ala care rastoarna umpic calculele?cum o face?astai o intrebare in gindul unor sute sau chiar poate mii de pescari la crap in momentul asta.pentru a prinde idea si a o folosi in avantajul lor.de aruncat cu noroi este usor....sa afirmi ca un om este bun este simplu,dar sa intelegi si de ce este cale lunga.poate ca este cu un pas inainte....
p.s.dumneata ai incercat sa-ti raspunzi dl. razvan de ce este bun?poate daca iti raspundeai peste un an erai dumneata in locul lui....fir intins!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”