Intrebare TAVP

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Intrebare TAVP

Mesaj de dan cotelici »

Vladut Mateianu scrie:
Nu contest calitatea arbitrilor APS, dar eu conduc un corp de arbitrii de cativa ani si stiu exact ce am subliniat ! :wink:
Totusi, as fi preferat ca arbitrii sa fie pescari de crap care au participat la competitii de crap ca participanti..... :wink:
Ne spui si noua numele tuturor arbitrilor, din corpul condus de tine, care au participat la competitii de crap?
The second best is the first loser!

Avatar utilizator
Sionut
Mesaje: 963
Membru din: Joi Dec 11, 2008 22:15
Puncte: 0
Localitate: Popesti

Re: Intrebare TAVP

Mesaj de Sionut »

dan cotelici scrie:
Ne spui si noua numele tuturor arbitrilor, din corpul condus de tine, care au participat la competitii de crap?
Corpul de arbitrii nu este condus de mine. Eu sunt doar purtatorul de cuvant . Din ce postura, concurent sau arbitru ?
CS APS

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Intrebare TAVP

Mesaj de Vladut Mateianu »

O sa vezi la Senior Trophy, cand voi anunta si lista de arbitrii ai CS Senior . :D

PS As fi avut nevoie si de unul ca tine.....dar cred ca costi mult si nici nu ai timp si placere....... :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Intrebare TAVP

Mesaj de dan cotelici »

Sionut scrie:
dan cotelici scrie:
Ne spui si noua numele tuturor arbitrilor, din corpul condus de tine, care au participat la competitii de crap?
Corpul de arbitrii nu este condus de mine. Eu sunt doar purtatorul de cuvant . Din ce postura, concurent sau arbitru ?
Daca citeai cu atentie ai fi observat ca intrebarea mea este adresata lui Vladut Mateianu. :wink: :lol:
The second best is the first loser!

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Intrebare TAVP

Mesaj de dan cotelici »

Vladut Mateianu scrie: PS As fi avut nevoie si de unul ca tine.....dar cred ca costi mult si nici nu ai timp si placere....... :D
Nu se stie niciodata.Decat sa faci presupuneri mai bine vino cu propuneri concrete.
The second best is the first loser!

Avatar utilizator
Sionut
Mesaje: 963
Membru din: Joi Dec 11, 2008 22:15
Puncte: 0
Localitate: Popesti

Re: Intrebare TAVP

Mesaj de Sionut »

dan cotelici scrie:
Daca citeai cu atentie ai fi observat ca intrebarea mea este adresata lui Vladut Mateianu. :wink: :lol:
Sorry :?
CS APS

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Intrebare TAVP

Mesaj de andrei vladeanu »

oanavictor scrie: Copii au luat 2 pesti in 2 zile ceea ce mie m-i se pare foarte putin ,comparativ cu alti baieti din Craiova care au avut 6 bucati pe un loc mult mai slab cotat ,in numai 16 ore .]
au fost altii si au luat zero barat. mie 2 pesti la darvari in 2 zile mi se pare mult.
oanavictor scrie:CRED CA LE-AM CREAT TOATE CONDITIILE SA SE SIMTA BINE ,I-AM LASAT SA DEA CU 6 LANSETE IN LOC DE 4 ,LE-AM DAT BARCA PENTRU PLANTAT ,LE-AM SPUS CARE ESTE ZONA DE PESCUIT .]
octav se descurca f bine. la 18 ani are o galerie de medalii mult mai mare decat a lui v oana :D nu vad ce sfaturi ar putea sa-i dai...

oanavictor scrie:LE-AM SPUS SA INCERCE SI ALTE BILE ,OFERINDU-LE GRATUIT O JUMATATE DE KG,STIIND FOARTE BINE CA RENUMITELE SARULESTI 0000 NU PRIND LA DARVARI .
ACEST LUCRU I-L STIU SIGUR DE LA ALTI PESCARI CARE AU MAI PESCUIT CU RENUMITELE SARULESTI 0000 ,NEPRINZAND DELOC ,COMPARARIV CU BILE READY-MADE DE LA NASH ,NUTRABAITS .......]
acum doi ani la cupa pelicanul 2 din cele trei sectoare au fost castigate la boiliesuri SENZOR. :o :o
poate o sa zici ca intre timp pestele a crescut, a devenit inteligent si nu mai haleste d'astea. nuuuuuu. intre timp PESTELE S-A FURAT!
oanavictor scrie:TREBUIE SA SE INTELEAGA CA EU NU FAC BOILLIES ,NU VAND SI NICI NU AM VRUT DECAT SA-I AJUT SA PRINDA PESTE . :!: :!:
pai asta ar mai lipsi :D :D :D
e ca si cand ar vinde rosioru pantofi de balet.
pai cum sa-i ajuti?
daca nu te-ai ajutat singur o viata intreaga?????
:D :D :D

nu mai continua pt ca te faci de ras, om batran....
The One Team

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Intrebare TAVP

Mesaj de oanavictor »

[quote="andrei vladeanu"]

acum doi ani la cupa pelicanul 2 din cele trei sectoare au fost castigate la boiliesuri SENZOR. :o :o
poate o sa zici ca intre timp pestele a crescut, a devenit inteligent si nu mai haleste d'astea. nuuuuuu. intre timp PESTELE S-A FURAT!

1 Corect ,atunci se numeau Senzor [acum se numesc COMETA :lol: :lol: ]si reteta a ramas la INVENTATORUL EI SI AL MIXULUI recte BOGDAN DRAGAN aka MAIMUTOIUL MIC :!: :!: :!:
Ceea ce se face acum sunt ''boilliesuri nordiste '' :lol: :lol: adica boilliesuri care nu prind peste in partea de sud a tarii ''Sarulesti ,Darvari :idea: :!: ]

2 Pestele de la Darvari nu mai haleste dealea fara continut ,facute de firma ''LICURICI'' :lol: :lol:EL ESTE CRESCUT DUPA CHIPUL SI ASEMANAREA CU PATRONUL LACULUI DARVARI ,MANANCA NUMAI PROTEINA SI CRESTE INTR-O ZI CAT ALTII INTR-UN AN .
NU-I TREBUIE STROPELI ,FRUCTE DE SEZON SI COCA CRUDA DIN FAINURI NEDIGERABILE :idea: :!: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mai departe i-ti repet ca esti in pana de idei ,ti-a disparut aciditatea ,esti in stare de orice scorneli pentru a te face remarcat ,ti sa intunecat mintea la gandul ca aceasta competitie s-ar putea sa iasa fara cusur si nu stii ce sa mai inventezi pentru a crea polemici si a putea sa spui ca ''vezi doamne '' :lol: tu ai avut dreptate si nu ai fost ascultat cand ai facut propunerea cu taxe mari de participare si cat mai putini concurenti :!:

om bolnav...........saracul :!:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Intrebare TAVP

Mesaj de andrei vladeanu »

oanavictor scrie: 1 Corect ,atunci se numeau Senzor [acum se numesc COMETA :lol: :lol: ]si reteta a ramas la INVENTATORUL EI SI AL MIXULUI recte BOGDAN DRAGAN aka MAIMUTOIUL MIC :!: :!: :!:
Ceea ce se face acum sunt ''boilliesuri nordiste '' :lol: :lol: adica boilliesuri care nu prind peste in partea de sud a tarii ''Sarulesti ,Darvari :idea: :!: ]:!:
pai cum facem ca anul trecut la sarulesti (nord), in primavara, impreuna cu inventatorul mixului (maimutoi) si inventatorul metodei de punere a lui oana cu botul pe labe (rosioru) prindeam dulap dupa dulap sub privirile-ti inmarmurite. doar erai acolo, in stanga noastra :D :D :D
oanavictor scrie:2 Pestele de la Darvari nu mai haleste dealea fara continut ,facute de firma ''LICURICI'' :lol: :lol:EL ESTE CRESCUT DUPA CHIPUL SI ASEMANAREA CU PATRONUL LACULUI DARVARI ,MANANCA NUMAI PROTEINA SI CRESTE INTR-O ZI CAT ALTII INTR-UN AN .
NU-I TREBUIE STROPELI ,FRUCTE DE SEZON SI COCA CRUDA DIN FAINURI NEDIGERABILE :idea: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :!:
aici ai dreptate! pestele de la darvari seama cu patronul: este INEXISTENT! :D :D :D multimea vida :D
The One Team

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Intrebare TAVP

Mesaj de oanavictor »

andrei vladeanu scrie:
oanavictor scrie: 1 Corect ,atunci se numeau Senzor [acum se numesc COMETA :lol: :lol: ]si reteta a ramas la INVENTATORUL EI SI AL MIXULUI recte BOGDAN DRAGAN aka MAIMUTOIUL MIC :!: :!: :!:
Ceea ce se face acum sunt ''boilliesuri nordiste '' :lol: :lol: adica boilliesuri care nu prind peste in partea de sud a tarii ''Sarulesti ,Darvari :idea: :!: ]:!:
pai cum facem ca anul trecut la sarulesti (nord), in primavara, impreuna cu inventatorul mixului (maimutoi) si inventatorul metodei de punere a lui oana cu botul pe labe (rosioru) prindeam dulap dupa dulap sub privirile-ti inmarmurite. doar erai acolo, in stanga noastra :D :D :D[/color]

PAI ASTA AM SPUS SI EU ,ERA ALT MIX ,ALTA RETETA ,DE FOARTE BUNA CALITATE ,SE NUMEA DRAGAN SENZOR ,OMUL A PLECAT A LUAT SI RETETA CU EL ,VOI CEI CARE A-TI RAMAS NU O STITI ,IN CONTINUARE BOGDANEL PRINDE CU ACEA RETETA ,IAR CEEA CE A-TI INVENTAT ,FOLOSITI SI VINDETI SE NUMESTE ''SARULESTI QUATTRO NULA '' :lol: :lol: :lol:

nici nu vreau sa-mi aduc aminte cine pescuia cu jandarmii in spate si de ce :!: poate ne spui tu ,ca sa nu spui dupa aia ca sunt paracios :!: :!:
oanavictor scrie:2 Pestele de la Darvari nu mai haleste dealea fara continut ,facute de firma ''LICURICI'' :lol: :lol:EL ESTE CRESCUT DUPA CHIPUL SI ASEMANAREA CU PATRONUL LACULUI DARVARI ,MANANCA NUMAI PROTEINA SI CRESTE INTR-O ZI CAT ALTII INTR-UN AN .
NU-I TREBUIE STROPELI ,FRUCTE DE SEZON SI COCA CRUDA DIN FAINURI NEDIGERABILE :idea: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :!:
aici ai dreptate! pestele de la darvari seama cu patronul: este INEXISTENT! :D :D :D multimea vida :D
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”