Lot pentru CN

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: Lot pentru CN

Mesaj de Genes Florin »

Val scrie:
Genes Florin scrie:NU L-AI INVATAT PE VAL RAZVANE?
stie prea multe si nu stie ce sa tina pt el si ce sa spuna si la lume...
are lipici la trafik :wink:
Genes tu ce cauti aici ?? Cum sa iti raspund eu tie ? Vad ca nu intelegi nimic . Ti-e teama ?
bha dar tu esti bulangiu???????????????
dute......
vezi ca ma calci pe nervi panglica :oops:
Balta Puiesti

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: Lot pentru CN

Mesaj de Genes Florin »

teama, am de mine :oops: :oops: :oops:
Balta Puiesti

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Lot pentru CN

Mesaj de Val »

Ia zii Genes - imi propui ceva ??? Hai ca te vad vocal si te scot din minti ??? M-am saturat de astia care daca au peste 100 kg isi fac o ambitie din a scrie cum faci tu , nervos si cu amenintari ! Am si eu vreo 110 kg si nu vad unde este problema ...
Tu ce probleme concrete ai ? Unde nu e bine ? Cum justifica Buzaul dezastrul de la APCR ??? Cine a gresit si cind ? Chiar nu ai un pic de respect fata de unii care iti scriu cu ceva , multi - multi ani inainte de a stii tu ca si crapul se poate prinde pe balta ????????

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Lot pentru CN

Mesaj de Val »

Si uite asa , prin multe interventii nu a mai apucat Andrei sa ne scrie .. Poate era bine sa-l ascultam daca avea ceva de zis . La poze am vazut ca se pricepe ..cu restul ce facem ? Doamne cat e de vorbit ! Iar daca el a plecat pe calea transparentei in ceea ce ma priveste legat de fenomenul crap , de ce nu ? Hai sa o facem !
Ultima oară modificat Mie Feb 22, 2012 18:49 de către Val, modificat 1 dată în total.

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: Lot pentru CN

Mesaj de Genes Florin »

Val scrie:Ia zii Genes - imi propui ceva ??? Hai ca te vad vocal si te scot din minti ??? M-am saturat de astia care daca au peste 100 kg isi fac o ambitie din a scrie cum faci tu , nervos si cu amenintari ! Am si eu vreo 110 kg si nu vad unde este problema ...
Tu ce probleme concrete ai ? Unde nu e bine ? Cum justifica Buzaul dezastrul de la APCR ??? Cine a gresit si cind ? Chiar nu ai un pic de respect fata de unii care iti scriu cu ceva , multi - multi ani inainte de a stii tu ca si crapul se poate prinde pe balta ????????
mai om nebun, povesteste tu ce se petrece.
Poate noi cei din tara nu avem si sigur nu avem atata informatie cat tine.
Daca regreti ceva este treaba ta, nu eu ti-am stricat jucaria, poate nu a fost a ta niciodata.
Daca tu imi vorbesti pe tonul asta de superioritate si in aceeasi scarba care te caracterizeaza o sa vezi si daca unu de peste 100kg va accepta tratamentul tau.am inteles gresit asta cu 110kg
daca propui ceva de genu..., se rezolva. :oops:
am vb cu tine la tel si ma gandeam ca intelegi ce vreau sa spun......
spune tu ce-ai vrea sa-ti propun????
Balta Puiesti

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Lot pentru CN

Mesaj de Val »

O discutie cum vrei tu , dar la care sa ma asculti 10 minute ...si dupa aia daca vrei ne si batem ))))) ca argument suprem )))))

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: Lot pentru CN

Mesaj de Genes Florin »

Val scrie:O discutie cum vrei tu , dar la care sa ma asculti 10 minute ...si dupa aia daca vrei ne si batem )))))
pai spune mai omule...
eu te jignesc primu?????
si ne si batem
nu mai intervin daca incepi cu dezvaluiri, decat daca sunt intrebat.
Balta Puiesti

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Lot pentru CN

Mesaj de Val »

Cind ai vreme si treci pe la Sinaia ...o sa vorbim . Nu e graba ... Si eu sa stii ca imi pastrez greutatea ... ca sa am dialog cu tine . :lol: :lol: Cit priveste cine jigneste primul , nu iti aduci aminte chiar deloc ...acum o saptamina ...un post de radio jalnic ..de nisha .. :?: :?: :?: Cine a jignit pe cine ?

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: Lot pentru CN

Mesaj de Genes Florin »

Val scrie:Cind ai vreme si treci pe la Sinaia ...o sa vorbim . Nu e graba ... S eu sa stii ca imi pastrez greutatea ... ca sa am dialog cu tine . :lol: :lol: Cir priveste cine jigneste primul , nu iti aduci aminte chiat deloc ...acum o saptamina ...un post de radio jalnic ..de nisha .. :?: :?: :?: Cine a jignit pe cine ?
ma ametesti mai rau decat AV si Stanila ...
trec si pe la sinaia.
Balta Puiesti

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Lot pentru CN

Mesaj de Val »

Pai vezi :lol: :lol: :lol: La mine gasesti intotdeauna un gratar fierbinte si un vin la rece .... Si repet nu ma apuc de slabit pina nu discutam ..... :lol: :lol: :lol: :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”