NEA NICU SI INTERESUL NATIONAL - serial

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: NEA NICU SI INTERESUL NATIONAL - serial

Mesaj de Andrei I »

Val scrie:
Andrei I scrie:Nu. eu ma retrag. multam de oferta. azi nu sunt asa plictisit :D
Mai bine , ca nici eu nu prea aveam timp ... Nu ai plecat in Piata pina acum ???? E ceva de protestat si la asta te pricepi foarte bine ....
Imediat plec in piata...dar cu alta treaba nu sa protestez...uite ca tot iti plac pozele:
Fişiere ataşate
375259_252789488126566_100001865511731_608163_498524748_n.jpg
375259_252789488126566_100001865511731_608163_498524748_n.jpg (35.96 KiB) Vizualizat de 906 ori
Milionar excentric

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: NEA NICU SI INTERESUL NATIONAL - serial

Mesaj de Val »

E veche ...rau de tot .... Altceva mai poti ???????? Pune mina fa un ban cinstit extra si nu mai pierde vremea pe forumuri ca sa ne certi mereu si sa te plingi . Esti tinar si ai putere . .Cind ajungi ca mine e tirziu .., daca nu esti imbracat ..
Ultima oară modificat Mar Ian 17, 2012 17:35 de către Val, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: NEA NICU SI INTERESUL NATIONAL - serial

Mesaj de Andrei I »

Nu. sunt incapacitat. 1-0 pentru Val. :D
Milionar excentric

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: NEA NICU SI INTERESUL NATIONAL - serial

Mesaj de Val »

Scorul nu e bine exprimat .... e vrei 30 - 1 pentru Val . Tu inca te cauti , eu iti spun ca esti tinar si pierzi vremea aiurea pe Forumuri ....am vazut prin Austria sau Dubai baieti de varsta ta care MUNCEAU ..... sa poata sa devina eligibili la discutii .... Tu o freci si iti place ....ce misto este sa ii faci praf pe toti si sa iti bata banca la usa ....Gandeste copile ! Orice atitudine gen Ghevara , o faci in defavoarea ta ... nu mai e vremea de asa ceva .

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: NEA NICU SI INTERESUL NATIONAL - serial

Mesaj de Andrei I »

Val scrie:Scorul nu e bine exprimat .... e vrei 30 - 1 pentru Val . Tu inca te cauti , eu iti spun ca esti tinar si pierzi vremea aiurea pe Forumuri ....am vazut prin Austria sau Dubai baieti de varsta ta care MUNCEAU ..... sa poata sa devina eligibili la discutii .... Tu o freci si iti place ....ce misto este sa ii faci praf pe toti si sa iti bata banca la usa ....Gandeste copile !
gata gata. lasa-ma sa ma retrag linistit ca am treaba in piata :D bine e 30-1 pt. tine si o sa iti ascult sfatul...ma apuc de munca :)) Vreau si eu sa ajung la nivelul tau... oricum mai poti sa imi dai sfaturi..prind bine la copiii astia ca mine :)) mai ales daca vin de la un om cu experienta ta de viata si admirat de toti!
Milionar excentric

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: NEA NICU SI INTERESUL NATIONAL - serial

Mesaj de Val »

Andrei I scrie:
Val scrie:Scorul nu e bine exprimat .... e vrei 30 - 1 pentru Val . Tu inca te cauti , eu iti spun ca esti tinar si pierzi vremea aiurea pe Forumuri ....am vazut prin Austria sau Dubai baieti de varsta ta care MUNCEAU ..... sa poata sa devina eligibili la discutii .... Tu o freci si iti place ....ce misto este sa ii faci praf pe toti si sa iti bata banca la usa ....Gandeste copile !
gata gata. lasa-ma sa ma retrag linistit ca am treaba in piata :D bine e 30-1 pt. tine si o sa iti ascult sfatul...ma apuc de munca :)) Vreau si eu sa ajung la nivelul tau... oricum mai poti sa imi dai sfaturi..prind bine la copiii astia ca mine :)) mai ales daca vin de la un om cu experienta ta de viata si admirat de toti!
Chiar greu ai priceput ceva ! Muncim si avem . Chiar daca iti stiu "admiratia" ta actuala , mai bine ma urasti acum decit sa iti para rau mai tirziu .... Beizadea nu esti , dar dialogul este la fel .. Stiu eu pe unul , de unde l-ai imprumutat ... , dar prefer telefonul .
Sa ai spor in Piata ...

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: NEA NICU SI INTERESUL NATIONAL - serial

Mesaj de Andrei I »

recomanda.mi o bautura fina ca deja ma doare capul :))
Milionar excentric

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: NEA NICU SI INTERESUL NATIONAL - serial

Mesaj de Val »

Andrei I scrie:recomanda.mi o bautura fina ca deja ma doare capul :))
Lacrima lui Ovidiu de 12 ani ..Dar e scumpa ....Exista o perioada cind aveam eu vreo 17-18 ani si cind o cumparam cu 100 lei/ sticla la Hotel Neptun ( bancnota cu Balcescu ..nu stiu daca ai prins-o ! ) ... dar tu pesemne ca fie nu erai nascut , fie erai mult prea mic . Acum costa la greu sa gusti la fel ... Inca o data spor la proteste , poate reusesti sa darimi odata pentru totdeauna burghezia asta ...si sa ne stergem toti la c..r cu foaie de cocean ..Pentru ca atunci cind fructele sunt acre , si pute locul sub noi , incercam sa ne egalizam ...

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: NEA NICU SI INTERESUL NATIONAL - serial

Mesaj de Andrei I »

pe vremea cand gustai tu cu balcescu eu ma stergeam cu coceni. mai tarziu am descoperit foile de nuc si am prins gustul burgheziei. la sugestia ta, acum o sa beau un vin de porto, aduce cu lacrima lui ovidiu. nu mai cumpar daca zici ca.i scump..de banii aia imi cumpar niste coceni sa nu uit de unde am plecat...ca alti burghezi...

later edit:
p.s. acum recunosc ca sunt invidios. as fi vrut sa fiu si eu ca tine...un mare afacerist care la 17 ani sa beau vinuri de colectie....ca rod al muncii mele...
Milionar excentric

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: NEA NICU SI INTERESUL NATIONAL - serial

Mesaj de Val »

Este problema ta cum imparti banii si ce bucurii ai .
Eu doresc sa spun un singur cuvint - MUNCA !
Stiu ca este nasol sa te simti destept si sa nu poti faci doi lei legati ..... intr-o luna ... dar cred ca ar trebuii sa te uiti un pic la ce scrii , la ce facio , cum iti pierzi vremea aiurea , si cum nu iti pui osul la munca pe nicaieri ....

Cu stima ,

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”