PROGRAM LOT NATIONAL

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: PROGRAM LOT NATIONAL

Mesaj de andrei vladeanu »

imi cer scuze, dar sunt nevoit sa decalez cu o saptamana data sedintei
din motive de wwc
ea va avea loc pe 8 septembrie la tancabesti
ora o stabiliti voi, cei din provincie, cum va convine mai mult
de asemenea, ramane batuta in cuie data coancursului CARP SHOW ( cand vom face si festivitatea de premiere a Turneului) - 17 - 20 septembrie
in aceste conditii antrenamentul din franta il vom face in ultimele zile ale lunii septembrie
The One Team

Avatar utilizator
daniel dochia
Mesaje: 49
Membru din: Mie Mar 07, 2007 17:10

Re: PROGRAM LOT NATIONAL

Mesaj de daniel dochia »

pt mine ok si asa.

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: PROGRAM LOT NATIONAL

Mesaj de barbumarius »

E pusa intentionat pe 8 de Sf. MARIE ca sa dam noi de baut. :lol: :lol:


Avatar utilizator
daniel dochia
Mesaje: 49
Membru din: Mie Mar 07, 2007 17:10

Re: PROGRAM LOT NATIONAL

Mesaj de daniel dochia »

La ce ora vreti sa ne intalnim ? Gabi... tu ai 350 de km pina la Tancabesti - cum iti e mai bine ?

Avatar utilizator
gabisandu
Pescar de competitie
Mesaje: 990
Membru din: Dum Iul 29, 2007 14:23
Puncte: 0
Localitate: Piatra Neamt

Re: PROGRAM LOT NATIONAL

Mesaj de gabisandu »

Pai am vorbit deja cu Andrei si ora propusa a fost 14:00 deoarece sunt baieti din echipa nationala ce la ora 12:00 incep un concurs pe Tancabesti, astfel au si ei timp sa se instaleze dupa care sa vina la sedinta.

Nobody
Mesaje: 28
Membru din: Vin Aug 21, 2009 18:29

Re: PROGRAM LOT NATIONAL

Mesaj de Nobody »

iorgos scrie:Daca nu va incurc as vrea sa vin cu voi imbreuna,eu or cum vreau sa maduc dar kilometri sint multi cu masina si singur.
Eu am vorbit deja cu administratorul baltii si intradevar antrenementul oficial trebuie facut pina la sfirsitul lunei septembriei.
Pe mine ma interesat pescuitul pe timpul noptii care este interzis in franta si mia zis ca se poate la niste locuri spetial amenazate.
De cit mam interesat este mai convenabil cu avionul Bucuresti-Munchen-Toulouze si mai sint 150 de km pina la balta.
Problema mare sint bagajele si greutatea lor.
De la FIPS mia zis ca trebuie sa luam niste autorizatii de pescuit care se vant pe linga balta.
poate va este de folos:

- daca va rezervati din timp biletele la KLM sau Air France puteti calatori de la Bucuresti la Bordeaux si retur cu aprox 220 euro persoana (via Amsterdam legatura la 1 ora - sau via Paris legatura la 4 ore) - daca sunteti grup mai mare de 10...stiti voi :D
-un opel astra inchiriat din aeroportul Bordeaux (BOD) costa 250 euro/saptamana
Fire-ntinse!

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: PROGRAM LOT NATIONAL

Mesaj de Dan Marinita »

Si Taromul e o varianta deoarece are cod share cu Air France.Iar ca excedent de bagaj se poate rezolava intr-un mod avantajos care sa echilibreze balanta.
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

Nobody
Mesaje: 28
Membru din: Vin Aug 21, 2009 18:29

Re: PROGRAM LOT NATIONAL

Mesaj de Nobody »

Dan Marinita scrie:Si Taromul e o varianta deoarece are cod share cu Air France.Iar ca excedent de bagaj se poate rezolava intr-un mod avantajos care sa echilibreze balanta.
O avea cod share, dar parca pana la Paris.
Taromul are in aceea perioada pretul biletului de 257 de euro doar pana la Paris, pe cand AF sau KLM au 220-250 euro pana la Bordeaux. Daca va constituiti intr-un "grup organizat" si vorbiti din timp la KLM sau AF se rezolva avantajos si cu bagajele.
Ma rog, nu am luat in calcul alte variante cu...pile, cunostinte, relatii ce pot apare pe plan local :D

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: PROGRAM LOT NATIONAL

Mesaj de Dan Marinita »

Nobody scrie:
Dan Marinita scrie:Si Taromul e o varianta deoarece are cod share cu Air France.Iar ca excedent de bagaj se poate rezolava intr-un mod avantajos care sa echilibreze balanta.
O avea cod share, dar parca pana la Paris.
Taromul are in aceea perioada pretul biletului de 257 de euro doar pana la Paris, pe cand AF sau KLM au 220-250 euro pana la Bordeaux. Daca va constituiti intr-un "grup organizat" si vorbiti din timp la KLM sau AF se rezolva avantajos si cu bagajele.
Ma rog, nu am luat in calcul alte variante cu...pile, cunostinte, relatii ce pot apare pe plan local :D
Da se poate peste tot cu mici reduceri eu am zis ca Tarom-ul e companie nationala si ar fi frumos ca lotul national sa poarte pe tricouri sau treninguri si sigla Tarom . Cred ca ne agitam degeaba deoarece problema cu biletele e rezolvata demult :D
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”