Propunere etapa 1 CN

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: Propunere etapa 1 CN

Mesaj de Genes Florin »

fiind o situatie de forta majora sa votat desfasurarea primei etape, ce trebuie discutat este finala, semifinala este stabilita.
Va rog nu mai induceti in eroare.
Balta Puiesti

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Propunere etapa 1 CN

Mesaj de cornelserbu »

Genes Florin scrie:fiind o situatie de forta majora sa votat desfasurarea primei etape, ce trebuie discutat este finala, semifinala este stabilita.
Va rog nu mai induceti in eroare.
florine, cine induce in eroare ??? mie mi s-a spus la telefon textual etapa 1, 12 loturi darvari se califica 8, 7 loturi tancabesti (fara sa se specifice care tancabesti) se califica 4, etapa 2 darvari, 12 loturi se califica 6 si finala pe magura 9...eu asta am votat si mi s-a spus ca aceasta varianta a iesit la vot...in caz contrar, votul meu este ca si inexistent, punct.
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: Propunere etapa 1 CN

Mesaj de Genes Florin »

cornelserbu scrie:
Genes Florin scrie:fiind o situatie de forta majora sa votat desfasurarea primei etape, ce trebuie discutat este finala, semifinala este stabilita.
Va rog nu mai induceti in eroare.
florine, cine induce in eroare ??? mie mi s-a spus la telefon textual etapa 1, 12 loturi darvari se califica 8, 7 loturi tancabesti (fara sa se specifice care tancabesti) se califica 4, etapa 2 darvari, 12 loturi se califica 6 si finala pe magura 9...eu asta am votat si mi s-a spus ca aceasta varianta a iesit la vot...in caz contrar, votul meu este ca si inexistent, punct.
Da nea Cornele, este votul dumneavoastra, se discutase sa fie balta din spate dar nu era vorbita cu Vlad, asta este tot, de ce va agitati, ca veti pica pe darvari :wink:
Balta Puiesti

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Propunere etapa 1 CN

Mesaj de cornelserbu »

Genes Florin scrie:Da nea Cornele, este votul dumneavoastra, se discutase sa fie balta din spate dar nu era vorbita cu Vlad, asta este tot, de ce va agitati, ca veti pica pe darvari :wink:
florine, sunt foarte linistit...imi dau doar cu parerea si ma intereseaza prea putin pe ce balta cade lotul meu atunci cand hotareste hazardul...ce ma nelinisteste este criza de timp in care s-a intrat si faptul ca s-a votat asa cum spui mai sus pe cioara de pe gard...cred ca ceva mai multa seriozitate si o minte mai limpede ar fi un avantaj pentru cn.
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Pasa
Mesaje: 350
Membru din: Vin Feb 19, 2010 14:30

Re: Propunere etapa 1 CN

Mesaj de Pasa »

cornelserbu scrie:
Genes Florin scrie:Da nea Cornele, este votul dumneavoastra, se discutase sa fie balta din spate dar nu era vorbita cu Vlad, asta este tot, de ce va agitati, ca veti pica pe darvari :wink:
florine, sunt foarte linistit...imi dau doar cu parerea si ma intereseaza prea putin pe ce balta cade lotul meu atunci cand hotareste hazardul...ce ma nelinisteste este criza de timp in care s-a intrat si faptul ca s-a votat asa cum spui mai sus pe cioara de pe gard...cred ca ceva mai multa seriozitate si o minte mai limpede ar fi un avantaj pentru cn.
nea Cornele balta din spate la Tancabesti
A.V.P.S. SOIMUL
BRONZUL NATIONAL 2010

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Propunere etapa 1 CN

Mesaj de cornelserbu »

Pasa scrie:nea Cornele balta din spate la Tancabesti
asa sa fie, pasa, dar cred ca mai bine era sa anunte costel chestia asta
Cornel Serbu
Friends Carp Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”