Protocol de reprezentare intre AGVPS si FRPS

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Protocol de reprezentare intre AGVPS si FRPS

Mesaj de miyagi »

La asemenea vise erotice trebuie ca onanismul sa fie pe masura.
Unde esti fecalomule sa dai socoteala la toate minciunile pe care le-ai indrugat pana acum? Zici ca ai vorbit deja cu AGVPS-ul?! Atunci de ce nu ai dus baietii la Montargil si in Irlanda?
Urban culture.

Anti FRPS
Mesaje: 434
Membru din: Dum Feb 19, 2012 14:36

Re: Protocol de reprezentare intre AGVPS si FRPS

Mesaj de Anti FRPS »

Cristi Y scrie:urmeaza Africa de Sud , aici este problema ca-s cheltuieli cam mari , vize , vaccine , etc , urmarim cu interes evolutia oxiurului mincinos
Trogloditul mitoman a omis sa precizeze ca cloaca de la Alba nu este afiliata la CIPS FIPS si nici nu va fi vreodata

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Protocol de reprezentare intre AGVPS si FRPS

Mesaj de miyagi »

Asa a facut dintotdeauna. A mintit prin omisiune si asta intentionat nu ca i-ar fi scapat.
Urban culture.

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Protocol de reprezentare intre AGVPS si FRPS

Mesaj de Cristi Y »

cornel.s scrie:Unde esti fecalomule sa dai socoteala la toate minciunile pe care le-ai indrugat pana acum? Zici ca ai vorbit deja cu AGVPS-ul?! Atunci de ce nu ai dus baietii la Montargil si in Irlanda?

la tupeul si nesimtirea lui va raspund cum a mai facut-o " pentru ca asa am vrut eu " :evil: :evil: :evil:

pai de asta ai facut federatie bai bulangiule , ca sa se intample CE VREI TU ??????????
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Protocol de reprezentare intre AGVPS si FRPS

Mesaj de miyagi »

Cristi Y scrie:
cornel.s scrie:Unde esti fecalomule sa dai socoteala la toate minciunile pe care le-ai indrugat pana acum? Zici ca ai vorbit deja cu AGVPS-ul?! Atunci de ce nu ai dus baietii la Montargil si in Irlanda?

la tupeul si nesimtirea lui va raspund cum a mai facut-o " pentru ca asa am vrut eu " :evil: :evil: :evil:

pai de asta ai facut federatie bai bulangiule , ca sa se intample CE VREI TU ??????????
Te-ai prins?! :|
Ia uite cum sa ascuns jivina cand s-a vazut pus la colt.
Gata Fane s-a consumat bateria?
Urban culture.

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Protocol de reprezentare intre AGVPS si FRPS

Mesaj de andrei vladeanu »

de ce nu se incumeta nimeni sa dezvolte scenariul urmator:

sa zicem ca federatia romana de pescuit se afiliaza la cips, iar "trogloditul mitoman" dispare.

ce se intampla apoi?
The One Team

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Protocol de reprezentare intre AGVPS si FRPS

Mesaj de Cristi Y »

uite cam ce scenariu vad eu

ai realizat ca lupta este pierduta din punt de vedere birocratic , popescu a reusit sa ti-o ia inainte cu legalizarea federatiei deci trenul a plecat din gara

dar....ar mai fi o solutie , ma urc in tren si lucrez conductorul din mers , astept sa greseasca cateva macaze , sa treaca cateva semafoare pe rosu si apoi , in primul tunel i-l dau cu capul de mansa si i-l arunc din propriu-i tren :wink: :wink:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Anti FRPS
Mesaje: 434
Membru din: Dum Feb 19, 2012 14:36

Re: Protocol de reprezentare intre AGVPS si FRPS

Mesaj de Anti FRPS »

cornel.s scrie:Asa a facut dintotdeauna. A mintit prin omisiune si asta intentionat nu ca i-ar fi scapat.
Trebuie sa ai grave probleme de percepere a realitati,iar asta tine de patologie , daca ajungi sa te inhaitezi cu un asemenea specimen

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Protocol de reprezentare intre AGVPS si FRPS

Mesaj de Cristi Y »

andrei vladeanu scrie:sa zicem ca federatia romana de pescuit se afiliaza la cips, iar "trogloditul mitoman" dispare.

ce se intampla apoi?
sa dea Dumnezeu sa se intample asa , atunci va fi liniste iar lucrurile vor decurge firesc

in acel moment voi putea sa dispar incet incet ( asa cum ai spus tu ) ... dar linistit :wink:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Protocol de reprezentare intre AGVPS si FRPS

Mesaj de andrei vladeanu »

Cristi Y scrie:uite cam ce scenariu vad eu
ai realizat ca lupta este pierduta din punt de vedere birocratic , popescu a reusit sa ti-o ia inainte cu legalizarea federatiei deci trenul a plecat din gara :
ti-ai mai revenit. e foarte corect ce afirmi aici, exact asa s-a intamplat. numai ca o lupta pierduta nu trebuie sa fie si o manevra, o combinatie. pur si simplu popescu a reusit ce nu am reusit noi. sau eu, daca-ti place mai mult.
Cristi Y scrie: dar....ar mai fi o solutie , ma urc in tren si lucrez conductorul din mers , astept sa greseasca cateva macaze , sa treaca cateva semafoare pe rosu si apoi , in primul tunel i-l dau cu capul de mansa si i-l arunc din propriu-i tren :wink: :wink:
da. am mai auzit asta. probabil te dezamagesc sau chiar iti dau o veste buna, dar nu ma (mai) intereseaza treaba asta. indiferent de ce zice unu' sau altu'. eu realizez foarte bine ca nu am reusit in cateva randuri sa coagulez miscarea sportiva din pescuit si nu mai am de gand sa mai incerc vreodata.

prin urmare, hai sa continuam scenariul fara fane si fara mine.
The One Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”