RECUNOAȘTEREA MERITELOR SPORTIVE

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: RECUNOAȘTEREA MERITELOR SPORTIVE

Mesaj de ionut72 »

Florin Pata scrie:Eu imi voi infiinta propriul SRL cu numele de "Federatia Internationala" !!! In numele acestuia imi voi acorda singur,cu diplome semnate de mine,cu stampila "cele mai glorioase titluiri posibile" in toate sporturile existente!!! :lol:
In functie de buget o sa-mi cumpar si cupe !!! :wink:

Accepti asociati? Nu "voi" mai mult de 1% din actiuni, cat sa-mi permita sa-mi acord si io diplomili si cupili respective! Eu mi le platesc singur p'ale mele si sustin si-o particica dintr-ale tale! :lol: :lol:
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: RECUNOAȘTEREA MERITELOR SPORTIVE

Mesaj de Florin Pata »

ionut72 scrie:
Florin Pata scrie:Eu imi voi infiinta propriul SRL cu numele de "Federatia Internationala" !!! In numele acestuia imi voi acorda singur,cu diplome semnate de mine,cu stampila "cele mai glorioase titluiri posibile" in toate sporturile existente!!! :lol:
In functie de buget o sa-mi cumpar si cupe !!! :wink:

Accepti asociati? Nu "voi" mai mult de 1% din actiuni, cat sa-mi permita sa-mi acord si io diplomili si cupili respective! Eu mi le platesc singur p'ale mele si sustin si-o particica dintr-ale tale! :lol: :lol:
De acord !!! Federatia mea este mai "prietenoasa" fata de a d-lui Popescu !!! :wink:

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: RECUNOAȘTEREA MERITELOR SPORTIVE

Mesaj de miyagi »

Nu mah. Umbla la coarda sensibila ca sa testeze terenul. Isi cauta fraieri sa acopere uzul de fals.
p.s. Ia zi Fane ca aici pot sa umblu la jpeg-uri! Cand au fost infiintate cluburile alea, ca tot ceri probe?
p.s. 2 Aviz amatorilor. A fost sfatuit sa extinda raspunderea civila si de-asta are nevoie de voi. Va recunoaste rezultatele si va prinde la realizari. Apoi uzeaza de "reorganizare" ca sa justifice indeplinirea unor atribute cu titlu de obligativitate ca sa iasa din triangulatia penala.
Fane nu-i prost. E doar nebun :wink: .
Urban culture.

Anti FRPS
Mesaje: 434
Membru din: Dum Feb 19, 2012 14:36

Re: RECUNOAȘTEREA MERITELOR SPORTIVE

Mesaj de Anti FRPS »

Florin Pata scrie:Eu imi voi infiinta propriul SRL cu numele de "Federatia Internationala" !!! In numele acestuia imi voi acorda singur, diplome semnate de mine,cu stampila "cele mai glorioase titluri posibile" in toate sporturile existente!!! :lol:
In functie de buget o sa-mi cumpar si cupe !!! :wink:
PS - Cei care nu le vor recunoaste sunt "niste rautaciosi"!!! :lol:
Te poti inspira de aici

F.R Gimnastica
F.R Gimanstica Ritmica

F.R. Arte Martiale
F.R. Arte Martiale de Contact

F.R. Karate Kyokushin
F.R Karate Kyokushinkai–IKO 2
F R Karate Tradiţional
F.R Karate WKC

F.R. Taekwondo I.T.F.
F.R. Taekwondo W.T.F.

Ai inteles ideea ? La fel se pot infiinta legal "n" federatii pentru pescuit , aviz amatorilor !
Si iti pot da si un exemplu de Federatie Internationala , infiintata absolut legal in Romania , ce-i drept ca nu are legatura cu pescuitul dar este un precedent :wink:

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: RECUNOAȘTEREA MERITELOR SPORTIVE

Mesaj de ionut72 »

Florin Pata scrie:
ionut72 scrie:
Florin Pata scrie:Eu imi voi infiinta propriul SRL cu numele de "Federatia Internationala" !!! In numele acestuia imi voi acorda singur,cu diplome semnate de mine,cu stampila "cele mai glorioase titluiri posibile" in toate sporturile existente!!! :lol:
In functie de buget o sa-mi cumpar si cupe !!! :wink:

Accepti asociati? Nu "voi" mai mult de 1% din actiuni, cat sa-mi permita sa-mi acord si io diplomili si cupili respective! Eu mi le platesc singur p'ale mele si sustin si-o particica dintr-ale tale! :lol: :lol:
De acord !!! Federatia mea este mai "prietenoasa" fata de a d-lui Popescu !!! :wink:
Anunt: Federatia International-Galactica "FlorIon" S.R.L. (am inserat si "galactica" in denumire ca nu e voie decat una singura pa galaxie si raspundem "limitat" adica spre deloc) declara deschisa sesiunea de promotii si reduceri in stil "Black Friday" la diplome, cupe, titluri si recunoasteri pentru toate lumea, pescar sau ne! Preturi bomba (sau arici) :D Grabiti-va manca-v-as ...
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: RECUNOAȘTEREA MERITELOR SPORTIVE

Mesaj de miyagi »

Anti FRPS scrie:
Florin Pata scrie:Eu imi voi infiinta propriul SRL cu numele de "Federatia Internationala" !!! In numele acestuia imi voi acorda singur, diplome semnate de mine,cu stampila "cele mai glorioase titluri posibile" in toate sporturile existente!!! :lol:
In functie de buget o sa-mi cumpar si cupe !!! :wink:
PS - Cei care nu le vor recunoaste sunt "niste rautaciosi"!!! :lol:
Te poti inspira de aici

F.R Gimnastica
F.R Gimanstica Ritmica

F.R. Arte Martiale
F.R. Arte Martiale de Contact

F.R. Karate Kyokushin
F.R Karate Kyokushinkai–IKO 2
F R Karate Tradiţional
F.R Karate WKC

F.R. Taekwondo I.T.F.
F.R. Taekwondo W.T.F.

Ai inteles ideea ? La fel se pot infiinta legal "n" federatii pentru pescuit , aviz amatorilor !
Si iti pot da si un exemplu de Federatie Internationala , infiintata absolut legal in Romania , ce-i drept ca nu are legatura cu pescuitul dar este un precedent :wink:

Mai sunt. Mai pot adauga si eu, insa cand va fi cazul ca someru` sapa sa se inspire ca sa repare una-alta.
Urban culture.

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: RECUNOAȘTEREA MERITELOR SPORTIVE

Mesaj de Florin Pata »

Anti FRPS scrie:
Florin Pata scrie:Eu imi voi infiinta propriul SRL cu numele de "Federatia Internationala" !!! In numele acestuia imi voi acorda singur, diplome semnate de mine,cu stampila "cele mai glorioase titluri posibile" in toate sporturile existente!!! :lol:
In functie de buget o sa-mi cumpar si cupe !!! :wink:
PS - Cei care nu le vor recunoaste sunt "niste rautaciosi"!!! :lol:
Te poti inspira de aici

F.R Gimnastica
F.R Gimanstica Ritmica

F.R. Arte Martiale
F.R. Arte Martiale de Contact

F.R. Karate Kyokushin
F.R Karate Kyokushinkai–IKO 2
F R Karate Tradiţional
F.R Karate WKC

F.R. Taekwondo I.T.F.
F.R. Taekwondo W.T.F.

Ai inteles ideea ? La fel se pot infiinta legal "n" federatii pentru pescuit , aviz amatorilor !
Si iti pot da si un exemplu de Federatie Internationala , infiintata absolut legal in Romania , ce-i drept ca nu are legatura cu pescuitul dar este un precedent :wink:
Ce am scris in mesajele anterioare reprezinta "un proiect" :P pe termen scurt !Cand ma voi plictisi de toate diplomele si cupele, intentionez sa ma autointitulez "IMPARATUL INTERNATIONAL AL PESCARILOR!!!" :lol:
Si atunci voi fi seful d-lui Popescu !!! :lol: - "Aviz amatorilor!!!" :lol:

Anti FRPS
Mesaje: 434
Membru din: Dum Feb 19, 2012 14:36

Re: RECUNOAȘTEREA MERITELOR SPORTIVE

Mesaj de Anti FRPS »

Ideea nu-i chiar de luat in ras , daca cineva vrea sa-l faca pe impostor de boala copiilor , are la dispozitie o gramada de oportunitati absolut legale :wink:

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: RECUNOAȘTEREA MERITELOR SPORTIVE

Mesaj de Cristi Y »

Stefan Popescu scrie:Ar fi de interes dacă cineva deține documente ale răposatului Cornel Roșioru. Pentru tot ce a făcut pentru pescuitul sportiv din România, ar merita un titlu post mortem!

ti-as spune-o iar pe aia cu coliva dar se supara Vladeanu iar pe mine..

LV-ul a inchis ochii cu o neimplinire , ca nu ti-a spart dintii , asa ca iti transmit in numele lui

mai dute-n .......de mamuțoi
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: RECUNOAȘTEREA MERITELOR SPORTIVE

Mesaj de miyagi »

Jegule de trei ani ma chinui sa gasesc o legatura (legala) de cauzalitate intre informatiile postate de tine ce tin de infiintarea federatiei si existenta asociatiilor alora. N-am gasit decat ca sunt out of RC. In lista MTS-ului iarasi nu le-am gasit. Deci?
Urban culture.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”