Suporteri ai echipei de crap a Romaniei la CM Franta

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

victorash
Mesaje: 370
Membru din: Lun Mai 29, 2006 9:42

Re: Suporteri ai echipei de crap a Romaniei la CM Franta

Mesaj de victorash »

fac apel si la alti posibili sponsori ai caravanei..( combustibil pentru masina, mancare, microbuz, combustibil pentru participanti la caravana :D ) ... ar fi interesant si de impact destul de mare o delegatie a Romaniei extinsa...
..complet uluit de cata prostie exista...in lume!

Avatar utilizator
silviu_florescu
Mesaje: 268
Membru din: Vin Aug 22, 2008 18:03
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / Pantelimon-Cernica(IF) 0767554004
Contact:

Re: Suporteri ai echipei de crap a Romaniei la CM Franta

Mesaj de silviu_florescu »

Victor, multumim ca esti alaturi de noi! Un partener media conteaza.

Totusi, ar trebui intai stranse sponsorizari pentru echipa de pescuit si apoi, daca mai ramane ceva, pt suporteri.. Cu cat mai multe anrenamente facute in Franta, cu atat mai mari sansele de a castiga.

Cred ca ar fi necesar un topic separat pentru sponsorizarea echipei nationale. O voi face eu, pana la urma, daca cineva abilitat din conducere nu o va face.
Sa poata dona oricine vrea, cat are, fara rusine, fara orgolii. Orice banut conteaza.
Iar toate incasarile si cheltuielile sa fie la vedere, postate pe net.

Cat despre caravana de suporteri, sper ca din numarul final unii sa fie din cei ce nu au vazut inca topicul asta, altii din cei 60 necalificati (care-si mai ling inca ranile), unii din ceilalti 52 care vor pierde iar restul (sper eu) sa fie sponsorii sau cativa reprezentanti ai lor.
Dar, din cate vad pana acum, as presupune ca foarte putini cred intr-o echipa a Romaniei asa cum ar trebui sa fie. Mare si unita.

Ar trebui sa ma intreb deja "oare visez prea mult"?

victorash
Mesaje: 370
Membru din: Lun Mai 29, 2006 9:42

Re: Suporteri ai echipei de crap a Romaniei la CM Franta

Mesaj de victorash »

:wink:
silviu nu visezi prea mult dar e greu sa duci 150 de oameni acolo ..ar fi ideal dar din pacate astia nu sunt cu tribune ca la fotbal :) ...cu toate astea cred ca un autocar full ar fi perfect...numai doritori sa fie destui.
In mod normal un singur test al baltii de acolo ar cam fi de ajuns ..ca de aia avem calificari interne si 5 etape diferite de turneu...sita cerne si lotul ar trebui sa fie unul bun, adaptat la balti .."la prima vedere".
Iarasi, in mod normal, antrenamentul cat si competitia ar trebui sa fie acoperite deja din taxele stranse + aportul Avp+ F&H, desi eu am solicitat o intalnire si reevaluare a costurilor pentru a putea vedea exact unde ne aflam..
..silviu ai tot suportul meu si nu numai ..si mie mi-ar placea ca delegatia romaniei sa reprezinte macar 30 % din lumea care se strange acolo...in cazul asta competitia e 60 % a noastra..restul tine de lot..
..complet uluit de cata prostie exista...in lume!

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Suporteri ai echipei de crap a Romaniei la CM Franta

Mesaj de Vladut Mateianu »

Sunt 5 etape, de la fiecare etapa se pun ptr echipa nationala 15.000 lei, rezulta 75.000 + sponsorii...... Adica suficienti bani cat sa fie inchiriat si un autocat ptr suporteri ! Bine, asta daca nu dispar banii ! :oops: :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

victorash
Mesaje: 370
Membru din: Lun Mai 29, 2006 9:42

Re: Suporteri ai echipei de crap a Romaniei la CM Franta

Mesaj de victorash »

vladute ..te-ai trezit cu conspiratia vaz..:D..probabil stii tu ceva..dar hai sa intindem o mana si sa lasam asta pentru final..
..da corect..ar trebui sa ajunga...ar trebui sa ajunga chiar si pentru o festivitate de premiere facuta ca la carte pentru lot, cu conferinta de presa, ziare..etc..sa vedem cum o iesi in final..sa dea domnu sa iasa bine :mrgreen:
..complet uluit de cata prostie exista...in lume!

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Suporteri ai echipei de crap a Romaniei la CM Franta

Mesaj de dan cotelici »

Matematica e grea.
Dupa primele doua manse se strang 15.000 pentru ca s-au platit baltile la a doua serie.
La a treia si a patra cate 15.000
La ultima, daca participa 24 de echipe inca 12.000.
Asta inseamna 57.000. Insuficient daca iei in calcul antrenamentul.
The second best is the first loser!

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Suporteri ai echipei de crap a Romaniei la CM Franta

Mesaj de Vladut Mateianu »

dan cotelici scrie:Matematica e grea.
.

Daca asa consideri, asa o fi. :roll: Dar in timp poti sa o inveti, in general oamenii cu mintea odihnita asimileaza repede.... :D

In alta ordine de idei, conform protocolului, la primele 2 manse JUMATATE DIN SUMA INCASATA intra in contul echipei nationale. Adica 150 de milioane per mansa. Este problema organizatorilor de unde inventeaza acesti bani, altfel te asigur ca voi face cel mai mare scandal din istoria pescuitului, este jaf pe fata..... :evil:

Deci 150 Hobaia, 150 Darvari, 150 Lates, 120 tancabesti + .....Livada-Sacel (functie de taxa).......
Si ar fi bine ca banii sa fie in contul echipei ! :twisted:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Suporteri ai echipei de crap a Romaniei la CM Franta

Mesaj de dan cotelici »

Vladut Mateianu scrie:
dan cotelici scrie:Matematica e grea.
.
altfel te asigur ca voi face cel mai mare scandal din istoria pescuitului, este jaf pe fata..... :evil:
Faci oricum. Nu ai nevoie de motive.
The second best is the first loser!

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Suporteri ai echipei de crap a Romaniei la CM Franta

Mesaj de Vladut Mateianu »

Siktir. :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

victorash
Mesaje: 370
Membru din: Lun Mai 29, 2006 9:42

Re: Suporteri ai echipei de crap a Romaniei la CM Franta

Mesaj de victorash »

topicu asta se numeste "suporteri..."..vad ca niciunul nu sunteti :twisted: ..rog un moderator sa-i mute pe cei 2 combatanti intr-un topic separat ...
..complet uluit de cata prostie exista...in lume!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”